alexa

Dedektör başlıkları fiyatları

dedektör dünyası
Alan tarama dedektör çeşitleri
Mayıs 19, 2017
dedektör haberleri
Altın arama makinaları
Mayıs 19, 2017

Dedektör başlıkları fiyatları

dedektor, dedektör, dedektör fiyatları, dedektor fiyatlari

dedektor, dedektör, dedektör fiyatları, dedektor fiyatlari

Dedektör başlıkları fiyatları : elektronik pazarın da bir çok firma dedektör işiyle uğraşmaktadır, piyasada bulunan dedektörlerin farklı özelliklere sahip başlıklardan üretilmesi. Bu makinelerin çeşitli sektörlerde kullanımını sağlamaktadır bu da kullanıcıların ihtiyaçalrını en ince ayrıntısına kadar sağlamaktadır.
Dedektör başlıkları fiyatları : bu doğrultuda üretilen başlıklar şöyledir;
• Vlf dedektör başlığı
• Pi dedektör başlığı
Dedektör başlıkları fiyatları : vlf dedektör başlığı genellikle altın ,tek para- sikke,gümüş gibi maddeleri bulan yüksek frekansta çalışan bir makinedir. Bu makineler toprağa frekans gönderimini tek tek yaptığı için halk dilinde tek tekçi dedektör olarak bilinir. Bu dedektörlerin ayrım yapabilme özelliği yüksektir bu nedenle tercih olarak bu makineler göz önündedir. Pi dedektör başlığı ise düşük frekans aralıklarında arma yapmaktadır bu dedektör vlf sistemin tam tersine seri frekans gönderimi yaparak daha derindeki maddeleri bulmaktadır.
Dedektör başlıkları fiyatları : güvenlik ve endüstri alanında kullanılan dedektörler ise sabit başlıklara sahipltir. Bu dedektörler sabit bir anakart üzerinde tek sensörle çalışmakta ve kullanımı kolaydır.
Dedektör başlıkları fiyatları : gelişen teknoloji insanların basit devrelerle test imkanı sağlayarak çeşitli elektronik ekipman yapmalarına olanak sağlamakta. Bunlar kapı zilleri, otomatik yanıp sönen gece lambaları, basit alarm sistemleri, su ısıtıcıları, regülatörler ,basit yapıdaki robotlardır. Ayrıca hiçbir bilgisi olmadığı halde elektronik hakkında bilgi paylaşımı yapan ve dedektör yapımı hakkında devreler ,şemalar paylaşanlar internet ortamında çoğalmaya ve gün geçtikçe bu iş kötü sonuçlar doğurmaya başlamıştır.
Dedektör başlıkları fiyatları : basit bir dedektör yapmak çok kolaydır ancak yapmış olduğunuz bu makine teorik olarak çalışsa da pratikte yani arazi koşullarında işe yaramaz. Seri üretim yapan firmalarda bile yapılacak makinenin belli başlı testlerden sonra tam olarak çalıştığına emin olunması ve piyasaya sürülmesi uzun süreçtir. Bir makinenin mekanik olarak hazır olması bir şey fayda etmez çünkü makine yazılım desteği olmadan hiçbir işe yaramaz , kullanılan yazılım dedektörlerin beyin yönetimini sağlayarak o makinelerin sıkıntısız çalışmasını sağlar. Ve yazılım işi çok kolay bir iş değildir uzun zaman alan yazılımı hazırlama en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapılır ve dedektörlere aktarılır.

3 Comments

  1. edip aydınlılar dedi ki:

    başlıklı dedektörler 1metreden derine inmiyor.

  2. adminim dedi ki:

    evet bunun tersini söyleyen yalan söyler

  3. edip aydınlılar dedi ki:

    en iyisi 1 metre 70 cm çok bile.

Bir cevap yazın