alexa

Hakkımızda

“2006 yılında Anadolu Teknik Araştırma Grubu ile yola çıktık…

Geomekatron, madencilik yanında uzaktan tespit alanında PC Kontrol teknolojisine dayalı açık prospeksion sistemleri geliştirir. ürün yelpazesi, Endüstriyel PCler, I/O ve Veriyolu Bileşenleri, Sürücü Teknolojisi ve prospeksion yazılımınından oluşur.Ayrıca manyetik,mekanik ve elektronik birleşiminde ürün argemiz aralıksız sürdürülür.Dedektör ve Alan Tarama gibi.
Biz toprakaltı uzaktan algılama sistemlerini geliştirip sizlere sunuyoruz.Madencilik,jeoloji,arkeoloji v.b. alanlara uygun cihazlar sizin içindir.Kesinlikle sunulan ürünler denenip reel sonuçları ile sizlere takdim edilmektedir.Ve bu alanda kesintisiz bir arge ile daha anlaşılabilir,kullanımı kolay, kesinlik oranı yüksek cihazlarla sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz.
Gelecekte geniş katılımlı bir Aş.olarak yeraltı kaynaklarının ekonomiye en verimli şekilde kazandırılmasını sağlayan aktörlerden olma amacında ilerliyoruz. Gelecekte yer altı kaynaklarının az gelmeye başlaması durumunda , gelişen uzay teknolojisi şimdiden uzay madenciliğini gündeme getirmiştir.Ki manyetik alan ve sinyalin temel fizik kuralları heryerde aynı oldukça cihazlarımızda sürekli gündemde olacaktır.

BELGE VE SERTİFİKALARIMIZ

Marka & Patent İlgili Belgeler

dedektör en iyisi
3d dedektör
dedektör dükkanı açmak
dedektör entegreleri

Mesleki İlgili Belgeler

Afet Arama Kurtarma İlgili Belgeler

Kalite İlgili Belgeler

Teşekkür İlgili Belgeler

Plaketler

dedektör başlığı yapımı

 

Hakkımızda sayfası ile firmamız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Altın dedektörü ile altın aramak, Daha sonra bizler için  en önemli olan dedektör satın almak. Dedektör satın alırken ilk işiniz işinize hangi dedektör yarayacak ise o dedektörü bulmanızdır. Dedektör çeşitleri çok fazladır. Dedektörün yanında dedektörü alacağınız firma da çok önemlidir. Dedektörü alacağınız firmayı ya internetten ya da çevrenişzde ki insanların tavsiye ettikleri firmalara doğrudan gidersiniz. İnternetten baktığınız zaman eminiz ki ilk baktığınız yer yorumlar bölümüdür. Ancak yorumlar bölümü doğrudan doğru bilgileri vermemektedir. İnsanlar kötü niyetlerinden dolayı firma iyi olsa bile firmayı kötüleyecek bir çok yorumlar yapmaktadır. Sizlere tavsiyemiz geniş araştırma yapıp iyi bir firma bulmanızdır. Ve bu firmalarla iletişim haline geçmenizdir. Sorduğunuz sorulara net açık ve iyi bir şekilde cevap vermelerine dikkat edin.

Hakkımızda

Altın dedektörü ile altın aramak, Dedektör satın alacağınız firmaya gittiğiniz de dedektörün fiyatından çok hangi özelliklere sahip ve sizin işinize en çok hangi dedektör yarayacak ise siz onu seçin. Dedektörün hiçbir özelliğine bakmayıp sadece ucuz diye bir dedektör satın alırsanız bu dedektör sizi yarı yolda bırakacaktır. Bu durumda sizler tekrar dedektör almak isteyeceksiniz. Tekrar ucuza gideceksiniz ve yine aynı problemler ile karşılaşacaksınız. E bu durumda da hem maddi açıdan hem de zaman açısından ve özellikle de psikolojik açıdan sorunlar yaşayacaksınız. Olayların böyle gelişmesini kimse istemez. Oysa ki en başta sizin için  en uygun dedektörü ve özellikleri iyi olan bir dedektör satın alsanız bu tarz sorunlar ile hiç karşılaşmayacaksınız. İşte bu yüzden sizlerin olmazsa olmazınız ucuz dedektör değilde işinizi yarayacak en uygun dedektör ve teknolojik bir dedektör satın almak olsun.

Altın dedektörü ile altın aramak piyasada bir sürü çeşidi var ulamışımı  zor dağlık insan imkanı ile çıkılamayan  yerler için uçan dron şeklinde uçan dedektörler vardır bunlar uzaktan kumanda kontrolü ile kullanılır derinlik ölçme  miktarına göre fiyat artışları olur dedektör fiyatlarında . Dedektörlerin şarjları belli bir süre ile kullanılanılır bu durumu baz alarak dedekör kullanıcısının süre ayarlama planı yapmasında fayda vardır aksi taktirde tekrar başa dönmek durumunda kalabilir bu sebepten süre ayarlama planı çok önemli bir noktadır   dağlık kayalıklı mağara tarzı insan ulaşımının zor olduğu yerler için mükemmel bir tasarım  uçan dedektörlere başka bir çeşitde  gece  gündüz ayrımı yapmadan arama yapabilen detektörler özellikle gündüz işi olan insanlar için güzel bir tasarım gündüz gözü ile arama zorunluluğu ortadan kalkmış oluyor. Hakkımızda sayfamızla firmamız, kaliteli ürünlerimizin ve sertifikaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.