alexa

Hakkımızda

“2006 yılında Anadolu Teknik Araştırma Grubu ile yola çıktık…

Türkiye’nin dedektör ve alışverişte ilk adresi Geomekatron.com’un doğuşu, Dedektör teknolojilerinin Türkiye’de yeni gelişmeye başladığı 2006 yılına rastlamaktadır.

Alıcılar için hızlı ve kolay zemin etüd cihazı olanaklarını İnternete taşıma fikri, Türkiye’de ilk kez Geomekatron Ltd. Şti. nin kurucusu Mustafa Muzaffer Nişancı  tarafından 2006 yılında ortaya atıldı.

Fikrin projelendirilmesi ve şahıs firması faaliyeti çerçevesinde gerekli altyapının hazırlanmasından sonra, 2011 yılında 3 kişilik kadrosu, 6 kategori altında yayın hayatına başlayan ve şirketleşen Geomekatron Ltd. ilk günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaştı ve bu ilgi her gün artarak devam etti.

Kullanıcılarından aldığı önerileri değerlendirerek mevcut yapısını sürekli olarak geliştiren, Geomekatron Ltd, sunduğu hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak gördü.

Kullanıcılarının desteğiyle, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen maden zemin etüd cihazları ve dedektör  türevleri platformu olma özelliğini koruyor.

…şimdi, Hi-Tech Arge Çalışmalarımızla Türkiye’de dedektör üzerine Toprak Altı Tespit’ cihazlarının kalbi burada atıyor.”

Geomekatron, madencilik yanında uzaktan tespit alanında PC Kontrol teknolojisine dayalı açık prospeksion sistemleri geliştirir. ürün yelpazesi, Endüstriyel PCler, I/O ve Veriyolu Bileşenleri, Sürücü Teknolojisi ve prospeksion yazılımınından oluşur.Ayrıca manyetik,mekanik ve elektronik birleşiminde ürün argemiz aralıksız sürdürülür.Dedektör ve Alan Tarama gibi.
Biz toprakaltı uzaktan algılama sistemlerini geliştirip sizlere sunuyoruz.Madencilik,jeoloji,arkeoloji v.b. alanlara uygun cihazlar sizin içindir.Kesinlikle sunulan ürünler denenip reel sonuçları ile sizlere takdim edilmektedir.Ve bu alanda kesintisiz bir arge ile daha anlaşılabilir,kullanımı kolay, kesinlik oranı yüksek cihazlarla sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz.
Gelecekte geniş katılımlı bir Aş.olarak yeraltı kaynaklarının ekonomiye en verimli şekilde kazandırılmasını sağlayan aktörlerden olma amacında ilerliyoruz. Gelecekte yer altı kaynaklarının az gelmeye başlaması durumunda , gelişen uzay teknolojisi şimdiden uzay madenciliğini gündeme getirmiştir.Ki manyetik alan ve sinyalin temel fizik kuralları heryerde aynı oldukça cihazlarımızda sürekli gündemde olacaktır.

BELGE VE SERTİFİKALARIMIZ

Marka & Patent İlgili Belgeler

Mesleki İlgili Belgeler

Kalite İlgili Belgeler

Teşekkür İlgili Belgeler

Plaketler