alexa

“Kaliteli Dedektör Ürünlerimizle Basındayız…

Basında Biz

Basında Biz

Anadolu Ajans Tvde Geomekatron Dedektör Ürünlerimiz ve Siyasi Röportajımız...

Atv de Vatan Şaşmazla Görüntülü Dedektör ropörtajımız atv tv from geomekatron on dedektor

Olay Tvde Vatan Şaşmazla Dedektör Ürünlerimizle İlgili Röportajımız from geomekatron on dedektör

Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi Bilim Şenliğinde btv tv from geomekatron on dedektor

Show Tvde Görüntülü Dedektör Ürünlerimizle İlgili Röportajımız from geomekatron on dedektör

Dedektör Ürünlerimiz Teknoloji Ve İcatlar Fuarı Basın 2014

 

Basında Biz sayfamız ile başarılarımızı ve güvenilir firma olduğumuzu görebilirsiniz.   Altın ayrımlı dedektör, Güzel Türkiye’miz bir çok kültür ve medeniyete ev sahipliği yapmıştır. E hal böyle olunca bu kültür ve medeniyetler geride bir çok güzellikler bırakmışlardır. Bu güzellikleri herkes görmek onlara dokunmak isterler. Toprak üzerinde bulunan kültürel zenginlikleri evet görebiliyoruz. Bu kültür ve medeniyetler sadece toprak üzerinde güzellikler bırakmamışlardır. Toprak altında da kalan birçok güzellikler bulunmaktadır. Bu güzelliklere bakmak dokunmak herkesin merak konusudur. Bu güzelliklerin çıkarılması için dedektörler bize yardımcı olacaktır. Ama elbette ki her dedektör değil. Dedektörler çeşit çeşittir. Araziye en uygun ve arayacağınız maddeye en uygun dedektör yardımcınız olacaktır. Define meraklısı insanlar çevremizde çok var. Bu insanlar toprak altında kalan her şey değerlidir diye sanırlar. Ancak bu bilgi tamamen doğru değildir.

Basında Biz

altın ayrımlı dedektör, Altın dedektör yapımı insanlar için çok kolay bir iş gibi görünebilir. İşin aslı kolay olmamasıdır. Günümüz de define meraklısı birçok insan vardır. hatta bu işi hastalık haline getiren bir çok insan da bulunmaktadır. İşte bu insanlar dedektör yapımını çok kolay bir iş sanmaktadır. Böyle bişey söz konusu bile değildir. Ha dedektör bir şekilde yapmaya çalışırlar. Ancak sonuç alamazlar. Yaptıkları dedektörden verim alamazlarsa ne işe yarar. O dedektörün yeri çöptür. Verim alamayınca inat edip bir daha bir daha yapmaya devam ederler. Bu şekilde farkında bile olmadan çok fazla maddi olarak kayıplar yaşamaktadırlar. Sadece maddi olarak kayıpların yanında zaman ve psikolojik olarak ta bir çok kayıplar yaşamaktadırlar. Sizler bu kayıpları yaşamamak adına bu işleri bilmeden başlamayın.

altın ayrımlı dedektör, Define meraklısı olan insanlar her dedektörün işlerine yarayacaklarını sanırlar. Ama öyle bir mevzu yok. Her alana hitap eden bir çok define çeşitleri vardır. Ve sizler bilir kişi olmadan bu dedektörleri oturduğunuz yerden yapamazsınız. Definecilik olayı ile ilgilenen kişiler bu konu hakkında o kadar bilgi sahibidirler ki hiçbir detayı atlamadan hallederler. Sizler de bu işe yeni merak salmış iseniz ve yeni yapacaksanız sizler de bu işin her detayı hakkında bilgili olmanız gerekir. İşlerinizi hallederken sorunlarda çıkabilir. Bu durumlar da sorun nerde onu bulmalı ve çözüm yoluna gidilmelidir. Dedektör yapımı dediğimiz gibi kolay bir iş değildir. Günümüz de teknoloji ilerledi. Eski kafalı dedektörler yerine artık yüksek teknolojiye sahip dedektörler günümüzde mevcuttur.