alexa

E-Kitap

DEDEKTÖR KATALOG & KULLANIM KLAVUZLARI

define dedektörü taşımak

 

E-Kitap bölümü ile ürünlerimizin bulunduğu broşürlere ulaşabilirsiniz. Havadan ,yerden arabadan da çekim yapa bilirsiniz günlük kulan dımız cihazlara aksesuarlara da takılmakta gözlük, cep telefonuna da takılmaktadır. Bunlar nerede olursanız olun çalışmaktadır. Düşünün gözlüğü takıyorsunuz bahçede, tarla da  iş yaparken hem de altın gümüş vb şeyler arıyorsunuz veya arabanıza takdırdınız arabada giderken dağda,bayırda,arazi de araba sürerek çekim yapıyorsunuz. Hiç yorulmadan, güneş altın da kavrulmadan, kolay bir şekil de arama yapabilir siniz.  Ne efor ne de zaman kaybı yaşarsınız. Bir taş la iki kuş misali bunlar makul her yerde bulabileceğiniz şeyler değil birazcık araştırmalısınız ve bunlar ucuz şeylerde değil. Bunları kullanırken dikkat etmelisiniz. E-Kitap bölümüz ile dedektörlerin gerekli broşürlerine göz atabilirsiniz.

Dedektör çeşitleri

Dedektörler farklı boylarda ve uzunluklardadır telefon boyutunda olanlar bile var. Önemli olan boyutu değil önemli olan işlevi ,işlemcisi alırken boyutlarına değil kalitesine  dikkat edin yanı sıra kullanırken sensörlere zarar vermeden kullanınız. E-Kitap bölümü ile ürünlerimizin bulunduğu broşürlere ulaşabilirsiniz. Sensörler çekim yapmanıza yarar sen sörler sadece dedektör ler de değil her yerde vardır. Arabalar da ,hastaneler de ,marketler de,ışıklandırmalar da hemen hemen hayatımızın her yerin de sensörler  vardır. Bu yüzden eğer sensörler  zarar görürse cihazınız bozulur cihaz ne kadar  tamire girerse ömrü kısalır mesela cihazın 10 yıllık ömrü varsa  tamire girdiğin de 6 yıllık ömrü kalabilir cihazının nerde yaptır dınız da önemli , aldınız yerden başka bir yerde yaptırmayın.

Dedektör çeşitleri  ararken  diğer dikkat etmemiz gereken konu derinlik dedektör  alırken kaç metre derinliğe kadar altını bulabiliyor olduğuna bakılmalı altını aradığınız alanda altın 42 metre derinlikteyse ve sizin aldığınız dedektör 15 metre derinlğe kadar görüntüleme özelliğine sahipse dedektör normal olarak işinizi görmemiş olacak o yüzden mutlaka dikkat etmemiz gereken bir konudur cihazlar genelde 2boyutlu ve   3 boyutlu okuma özelliklerine ayrılır bazı dedektörlerde ikiside vardır özellikle 3 boyutlu özelliğnin olmasına dikkat  etmenizi tavsiye ederim çünkü cihazınızda  derinlik , boşluk, su  veya toprakta olan başka ürünleri daha rahat fark edebilmenizi sağlar 3 boyutlu olarak ekranınıza yansıtır  buda altını bulmanız için daha iyi size yol tarifi vermiş olur rotanızı daha iyi belirler.