alexa

“Ürünlerimizle Fuardayız…

Teknoloji Ve İcatlar Fuarı Bilim Şenliği 2014 geomekatron dedektör from geomekatron on dedektör

BTM ‘nin bu yıl 3.’sünü düzenlediği Bilim VE TEKNOLOJİ FUARI Şenliği, Merinos bahçesinde başladı. 210 proje standı, 190 ortaokul, orta öğretim ve meslek lisesi projesi, 55 üniversite kulübü, 25 atölye çadırı, 7 yurt dışı bilim şov ekibi, 10 bilim merkezi, 20 mucit, 10 AR-GE firmasının katıldığı ve 9 ayrı Toprakaltı görüntüleme Cihazı dedektör ürünümüzle Geomekatron olarak katılımımız yanında 20 ayrı geleceğin otomobilinin sergilendiği Bilim Şenliği, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın katıldığı törenle start aldı. Çadırları gezerek gençlerden bilgi alan Yıldız fuarın başımıza icat çıkartın sloganını canlandırmış oldu adeta.

2013 Katılımımız Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi Bilim Şenliğinde Geomekatron http://www.geomekatron.com/ from geomekatron on dedektor

Fuarda Biz sayfamızla katılım sağladığımız fuarlar hakkında bilgi alabilirsiniz. En iyi altın dedektörü ,sizler de bu teknolojiye ayak uydurmanız gerekir. Yüksek teknoloji sahip dedektörler ile çekim yaptığınız metalin görüntüsünü üç boyutlu olarak görebilirsiniz. Bu teknolojik dedektörler metalin size ne kadar uzaklıkta olduğunu ebatlarını boyutlarını ve cinsi hakkında bilgileri bilgisayar ekranına yansıtarak gösterir. Ve elbette ki size doğru verileri verir. İşte bu yüzden eski kafalı dedektörlerle zaman kayıp edeceğinize teknolojik dedektörler ile işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Sizlerin yaptığı dedektörler de size zaman kaybettirecektir. Ve teknolojik dedektörlerin yanında bilgi olarak eksik bilgiler verir. Evet kendinizin altın arama dedektörü yapması mümkün. Ancak dedektör yapımı ile ilgili tüm bilgilere hakim olmanız gerekmektedir. Eğer gerçekten işinize yarayacak dedektörü yapmak istiyorsanız.

En İyi Altın Dedektörleri

En iyi altın dedektörü  arıyorsanız öncelikle arama yapacağınız alanın doğal koşulları için bir  dedektörde olması gereken hassas özellikler var mı ona göre  dedektör araştırma yapmanız gerekir dedektör alacağınız firmanın ürününü ücretsiz deneme imkanı size sunuyor olması aramanız gereken özellikler içindedir çünkü bu dedektörün  altın bulma konusunda  ürünlerine güvendiklerinin bir garantisidir ürünlerinin arkasında durmaları  son derece önemli bir özelliktir  dikkat etmeniz gereken bir noktadır. Bir diğer dikkat etmesi gereken nokta her türlü toprak çeşidinde  çalışabilen dedektör olmalı , metalleri cinsine göre ayırt eden, boşluk bulabilen, maden ve mineral yapılardan etkilenmeyen, altın diğer maddelerden  ayırt edebilen dedektör en iyi dedektör Anadolu toprakları çok yoğun maden ve mineral yapısına sahip topraklardır böyle bir toprakta altınan hassasiyeti duyarlı bir dedektör bulmalısınız.

Arama yapacağınız alan ulamışımı  zor dağlık insan imkanı ile çıkılamayan  yerler için uçan dron şeklinde uçan dedektörleri var en iyi altın dedektörü bu sizin için ,  işinize görecek bir dedektördür uzaktan kumanda kontrolü ile kullanılır derinlik ölçme  miktarına göre fiyat artışları olur dedektör fiyatlarında . Dedektörlerin şarjları belli bir süre ile kullanılanılır bu durumu baz alarak dedekör kullanıcısının süre ayarlama planı yapmasında fayda vardır aksi taktirde tekrar başa dönmek durumunda kalabilir bu sebepten süre ayarlama planı çok önemli bir noktadır   dağlık kayalıklı mağara tarzı insan ulaşımının zor olduğu yerler için   uçan dedektörler iyi işinize yarayacaktır sadece ürününün kalitesi değil kullanılabilirliğin önemi burada devreye giriyor. Fuarda Biz sayfamız ile katıldığımız fuarlara ilişkin bilgilere ve görsellere ulaşabilirsiniz.