Bayilik İş Şartnamesi

Bayilik bölümü ile Geomekatron Ltd. olarak 2011 yılında kurulan ürün ve kaliteyi ilke edinmiş, yenilik ve farklılık yaratmak prensibi ile çalışan dinamik bir dedektör firmasıyız. İnsanların yanılgısız zemin etüt cihazlarına ulaşabileceği, tamir ve servis konusunda sorun yaşamayacağı, tam eğitim alabilip satış sonrası destek alabileceği ,jeofizik ortamlarda denenebilen ürünler üretiyoruz. Yenilik anlayışı, doğru tasarım ve kaliteyi birlikte sunuyoruz. Hata payı en düşük ve doğru analiz sonucları anlayışını zemin etüd hayatının karmaşık temposuna uyarlayan Geomekatron Ltd.  zemin etüd cihazları en uygun fırsatlarla şimdi sizlerle.

Geomekatron Ltd.  Bayilik Yurtiçi Mağaza Açma Şartları

Ana Şart: Ürünlerimizden en az 3 ayrı model mağazanızda bulunmalıdır. 1.Mağazanın işlek ve saygın bir bölgede olması 2.Mağazanın alışveriş caddesinde ya da alışveriş merkezinde bir lokasyonda olması 3.Yatırımcının ürün satışı, mağaza yönetimi ve müşteri ilişkileri konularında gerekli bilgiye ve tecrübeye sahip olması veya bu tecrübeye sahip bir yöneticiyi istihdam etmesi 4.Yatırımcının sözleşmede belirtilen satış bölgesi içinde bir satış hedefi belirtmesi 5.Yatırımcının ilk sipariş tutarını mal teslim öncesi peşin olarak ya da teminat karşılığı vadeli olarak ödemesi 6.Geomekatron Ltd. Bayi Mağaza Sözleşme Süresi 1 yıldır. Her sözleşme süresi sonunda taraflar karşılıklı anlaşma sağladıkları takdirde, sözleşme yeniden revize edilerek uzatılabilecektir. 7.Satılan ürünlerden 2 yıl boyunca kesinlikle tamir servis bedeli istenmemesi, sadece ana şirkete yollanarak tamirinin aynı şartlarda yapılması. 8.Sunulan ürünlerin eğitimlerinin ana firmadan tam alınıp müşteriye yansıtılması 9.Müşteriye satış esnasında doğal arazi şartlarında test imkanı verilmesi.

Geomekatron Ltd. Yurtdışı Bayi Mağaza Açma Şartları

Ana Şart: Ürünlerimizden en az 3 ayrı model dedektör mağazanızda bulunmalıdır. 1.Mağazanın işlek ve saygın bir bölgede olması 2.Mağazanın alışveriş caddesinde ya da alışveriş merkezinde bir lokasyonda olması 3.Yatırımcının ürün satışı, mağaza yönetimi ve müşteri ilişkileri konularında gerekli bilgiye ve tecrübeye sahip olması veya bu tecrübeye sahip bir yöneticiyi istihdam etmesi 4.Yatırımcının sözleşmede belirtilen satış bölgesi içinde bir dedektör satış hedefi belirtmesi 5.Yatırımcının ilk sipariş tutarını mal teslim öncesi peşin olarak ya da teminat karşılığı vadeli olarak ödemesi 6.Yatırımcının Geomekatron Ltd.ye toplam borcu kadar banka teminatı göstermesi 7.Bayi Mağaza Sözleşme Süresi 1 yıldır. Her sözleşme süresi sonunda taraflar karşılıklı anlaşma sağladıkları takdirde, sözleşme yeniden revize edilerek uzatılabilecektir. 8.Satılan ürünlerden 2 yıl boyunca kesinlikle tamir servis bedeli istenmemesi, sadece ana şirkete yollanarak tamirinin aynı şartlarda yapılması. 9.Sunulan ürünlerin eğitimlerinin ana firmadan tam alınıp müşteriye yansıtılması 10.Müşteriye satış esnasında doğal arazi şartlarında test imkanı verilmesi.

Geomekatron Ltd. Bayilik İletişim

Geomekatron Bilişim Jeofizik Madencilik Hayvancılık Elektrik Elektronik Otomasyon Sanayii Limited Şirketi Tahtakale mahallesi Küçük tahıl sokak no:16 Osmangazi/Bursa Destek Gsm:+905326717711 Telefon: +90 224 220 9670 Faks: +90 224 220 9670 Email: info@geomekatron.com