Blog

Ardahan dedektör

dedektör nasıl çalışır

Ardahan dedektör, Ardahan ilimizde de çok güzel doğal ve turistlik yerler var biraz onlardan bahsetmek isterim size.

Ardahan dedektör

, Ardahan merkez mevlit efendi camii, Posof camii, deviş bey camii, Ardahan kalesi, savaşır cancak kalesi, kinzi kalesi, sevimli kalesi,kalecik kalesi. Şeytan kalesi, kurt kale , kazan kalesi, atlaş ur kalesi, kırnav kalesi. Akça kale şehir kalıntıları, çıldır taş köprü kitabeleri, haşi oğlu Rasim bey konağı, dursun soylu konağı, bülbülan yaylası, yalnız çam yaylası.

Ardahan dedektörcü

Çıldır gölü, akça kale adası, göle okçu oğlu yaylası. Aktaş gölü, kura nehri, Ardahan kalesi, kinzi kalesi, cak kalesi, kol kalesi, mere kalesi, kırnav kalesi. Avcılar kalesi, dedeşen köyü kale kalıntıları, kaleleri kadar mutfağıda bir hayli zengin olan bir ilimiz .

Genellikle hayvancılıkla uğraşıldığı için bu ilimizi en çok etli yemekleri meşurdur ve et ve süt ürünleri bir o kadar da lezizdir. Ardahan dedektör, Genellikle tercih edilenler şöyle kaz eti yemek çeşitleri, kesme aşı , tereyağında alabalık, tandır kebap dolma kebap.

Ardahan dedektörcüler

Kaçguç, etli hangel, kayıtma, kete, ve katmer olarak bilinir. Gelen yerli ve yabancı turisler için yılın farlı zamanlarında yapılan çok eğlenceli şenlikleri de var. Mesela, aşık şenlikleri bu şenlikte saz ustaları hünerlerini dinleyicilerine sergilemekte. Ardahan bal festivali bu festivali yapmanın amacı ise oraların balını herkese tanıtmak ve halkını balcılığa yönlendirmekmiş. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bir şehirler kültürel zenginlikler çoktur.

Ardahan dedektörcüleri

Bunlara ulaşmalı ve gün ışığına çıkarılmalıdır. İşte bu noktada dedektörler bize yardımcı olmaktadır.

Eski kafalı dedektörler de piyasada mevcuttur. Ama işlerimizin daha kolay ilerlemesi için yüksek teknolojiye sahip

dedektör

daha çok işimize yarayacaktır. Yüksek teknolojiye sahip dedektörler toprak altını çekiyor ve bilgisayar ekranına aktartıyor. Bu şekilde daha net bilgilere sahip oluruz. Tabi dedektör satın alırken dedektörü nasıl kullanacağımıza dair eğitimi bilgileride almamız gerekir. Zaman kaybı yaşamamak için. Yada yanımızda mutlaka bilir kişi olması gerekir. Ardahan dedektör, Hem dedektör kullanımı için hem de toprak altında bulunan madde ile ilgili bilgi sahibi bilir kişi olması gerekir.

Related Posts

6 thoughts on “Ardahan dedektör

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  tarihi bakımdan çok zengin bir ilimizdir.

 2. adminim dedi ki:

  evet bu illerde araştırmalar da bu alanda geliştirilmeye devam etmekte

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  kazı ile meşhur kaz eti lokantaları var.

 4. alan tarama dedi ki:

  dedektörün hangi ilde olduğunuzla ilgisi yok yurt içi veya yurt dışındada satın alma imkanınız var

 5. alan tarama dedi ki:

  Hem dedektör kullanımı için hem de toprak altında bulunan madde ile ilgili bilgi sahibi bilir kişi olması gerekir.

 6. alan tarama dedi ki:

  Ardahan dedektör, Hem dedektör kullanımı için hem de toprak altında bulunan madde ile ilgili bilgi sahibi bilir kişi olması gerekir.

Bir yanıt yazın