Blog

Düzce dedektör

dedektör önerileri

Düzce dedektör, İlimiz hakkında bahsetmek isterim sizlere.

Düzce dedektör

, Bu makalemde , büyük şehirlerin gürültülü ve yorucu temposundan uzakta çok hoş vakit geçirelecek yerlere sahip bu ilimiz. Özellikle doğa ve su sporları için tercih ediliyormuş. Bunlardan kısaca bahsedeyim sizlere kuru göl kanyonu, özellikle yürüyüş yapmayı sevenlerin güzel bir doğa yürüyüşü yapacakları muhteşem bir yer. Aydın pınar şelalesi, kartpostallara resim olan güzellikteki bu yer.

Düzce dedektörcü

Onlarca ağaç türünü içinde barındıran doğa harikası,saman dere şelalesi, güzel dere şelalesi, aktaş şelalesi, melen çayı. Konur alp müzesi, bu müzede ise tarihi çok güzel bulgular sergilenmektedir. Yığılca, dokuz değirmen , Cuma yeri, hemşin camii, kuru göl kanyonu, fakıllı mağarası. Bu mağarayı özellikle şifa için ziyaret edenler olurmuş, akça koca Ceneviz kalesi, Cenevizliler tarafından yapılmış olup.

Düzce dedektör, Şimdilerde ise piknikçilerin uğrak yeri haline gelmiştir. Çay ağzı plajı, melen ağzı plajı, kara burun plajı, edilli ağzı plajı, çuhalı plajı, değirmen ağzı plajı, kalkın plajı, kale plajı.

Düzce dedektörcüler

Çınar plajı, kadınlar plajı, limoncuk plajı, gibi güneş ve kumun tadını çıkara bileceğiniz güzel yerlere sahiptir. Mutfağılada bir hayli dikkat çeken illerimizdendir. Özellikle Arnavut böreği, şıl böreği, göbete ve mantısı, katlam, sarı burma , su böreği. Boşnak böreği ve tatlısı, gözleme, höşmerim, tavuklu keşkeği, lepsi mamursa ve halujları kara lahana yemeği ve mısır ekmeği.

Düzce dedektörcüleri

Türkiye’ de bulunan bütün iller gibi bu ilimizde de bir çok kültür ve medeniyet yaşamıştır. Ve o kültür ve medeniyetler bir çok eserler ve zenginlikler bırakmışlardır. Evet toprak üstünde olanları görebiliyoruz ve hayran kalabiliyoruz.

Bunun yanında bu medeniyetler elbette ki toprak altına da bir çok kültürel zenginlikler bırakmışlardır. Bu zenginliklerde merak konusu olmuştur. Bu zenginliklerin

dedektör

ile çıkarılıp ülkemize mal edilmesi gerekir. İşte tam da bu noktamızda dedektörler bizim işimize yarayacaktır. Ama nasıl bir dedektör. Eski kafalı dedektörleri bırakalım artık. Dünya da teknoloji gelişti. Elbette dedektör sektöründe de gelişmiştir. Bizler bu teknolojiden faydalanmalıyız. Tabi iş sadece dedektör ile bitmiyor. Yer altı ile de bilgi sahibi olmamız gerekir. Düzce dedektör, İyi bir dedektör ve bilgi birikimi ile işlemlerinizi başarı ile halledebilirsiniz.

Related Posts

6 thoughts on “Düzce dedektör

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  düzce bolu ilimizden ayrılıp yeni il olmuştur.

 2. adminim dedi ki:

  karmaşık ve yorucu şehirlerin aksine çok sakinliğiyle bilinen güzel bir ilimizdir

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  evet sapanca gölü kıyıları ile gezip görülecek yer.

 4. alan tarama dedi ki:

  dedektörü kullanacağınız alan önemli

 5. alan tarama dedi ki:

  Eski kafalı dedektörleri bırakalım artık. Dünya da teknoloji gelişti. Elbette dedektör sektöründe de gelişmiştir. Bizler bu teknolojiden faydalanmalıyız. Tabi iş sadece dedektör ile bitmiyor. Yer altı ile de bilgi sahibi olmamız gerekir.

 6. alan tarama dedi ki:

  . Düzce dedektör, İyi bir dedektör ve bilgi birikimi ile işlemlerinizi başarı ile halledebilirsiniz.

Bir yanıt yazın