alexa

Altın arama dedektörleri ve fiyatları

dedektör en ucuz
Altın arama dedektörü nasıl yapılır
Mayıs 16, 2017
dedektor, dedektör, dedektör fiyatları, dedektor fiyatlari
Altın dedektörü yapımı
Mayıs 17, 2017

Altın arama dedektörleri ve fiyatları, Yıllar önce kentimizde olağanüstü bir kış olmuştu. Kar tipi ve fırtınadan göz gözü görmüyordu.

Altın arama dedektörleri ve fiyatları

, Sokaklar cam gibi buzla kaplanmıştı. Çocuklar bayram yapıyor kızağını alan sokağa koşuyordu. Ömer ile Ahmet bitişik evlerde oturan çok yakın iki arkadaştı. Bir akşamüstü okuldan dönüyorlardı. Çocuklar arasında ilginç bir haber yayıldı. Nehir dondu diyordu herkes kentin kıyısından geçen nehrin donması olağanüstü bir olaydı.

Altın arama dedektörleri ve fiyat

Bir kaç çocuğun nehire doğru gittiğini gören Ömer ile Ahmet dayanamadilar onlarda diğerleri gibi nehri görmek için sabirsizlanıyorlardı. Yarım saatlik bir yürüyüşün ardından nihayet nehire ulaştılar. Nehir gerçekten buz tutmuştu. Camdan yapılmış bir yol gibi uzayıp gidiyordu.

Altın arama dedektörleri ve fiyatları, Çocuklar hemen kıyılarda kaymaya başladılar . Engelsiz bir yerde buz üstünde kayarken insan kanatlanmış gibi oluyordu .

Altın arama dedektörleri ve fiyatı

Ömer ile Ahmet nehrin aşağısına kadar uçar gibi gidiyorlardı. Hava gittikçe kararıyordu. Bazı öğrenciler evlerine döndüler. Çocuklar azaldıkça nehrin üstünde kaymak daha hoş oluyordu . Ahmet ve Ömer kaydılar,kaydılar bütün çocuklar evlerine gitmiş koca nehir ikisine kalmıştı. El ele tutuşup son bir kez daha kaymak sonrada eve gitmek istiyorlardı . Buzun üstünde dans ede ede kaymaya başladılar.

Altın arama dedektör ve fiyat

Birden bir çatırtı işittiler. Çocukların üzerinde bulundukları buz yavaş yavaş kımıldamaya başladı. Çocuklar çok korkmuş ne yapacaklarını şaşırmışlardı. Buz adacık gittikçe artan bir hızla ilerliyordu .

Çocuklar bağırıp yardım istiyorlardı . Kış günü akşamın o saatlerinde sokaklar bomboştu. Gittikçe uzaklaşıyorlardı. Ölüm korkusuyla birbirlerine sarılıp ağlamaya başladılar. Çocuklar çantalarında bulunan sandvicleri yiyip uyuya kaldılar. Buz adacık sabaha karşı nehrin sonuna vardı. Nehir orada denize karışıyorlardı . Çocukların donmaması bir mucizeydi. Ancak soğuğun etkisiyle ve açlığın etkisiyle durumları kötüleşiyordu. Denizi ortasında ilerleyip duruyorlar ve buz adacık küçülüyordu.

Altın arama dedektörü ve fiyat

Ömer le Ahmet eve dönmeyince aileleri de endişelenmiş ve tüm şehir çocukları aramak için seferber olmuştu .Ve sonunda çocuklar bulunmuş ailelerine kavuşmuştu. Bu Ahmet ve Ömer e büyük bir ders olmuştu. Ahmet ile Ömer artık daha dikkatli davranmaya başlamışlardır. Altın arama dedektörleri ve fiyatları, Kararlarını daha dikkatli ve düşünerek almaya başlamışlardır.

7 Comments

 1. adminim dedi ki:

  her firmanın kendi ürününe belirlediği fiyatlar var bunlar iyi araştırmalı

 2. edip aydınlılar dedi ki:

  bir katalog ve fiyat listesi istenmeli.

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  ucuz da var pahallı da var verimli olması gerekir.

 4. alan tarama dedi ki:

  firmama ,kalite ,özellik gibi etkenlere göre fiyat farklılık gösterir

 5. Dedektörü alacağınız firma çok önemli. Eğer iyi bir firmadan satın alırsanız fiyatları yüksek olsada dedektörünüz verimli çalışacaktır.

 6. alan tarama dedi ki:

  alacağınız dedektörün ucuz olması değil, kaliteli olması gerekir. sırf fiyatı ucuz diye alınmamalıdır.

 7. alan tarama dedi ki:

  Altın arama dedektörleri ve fiyatları, değişim gösterir.

Bir cevap yazın