Blog

Altın arama dedektörü nasıl yapılır

dedektör en ucuz

Altın arama dedektörü nasıl yapılır, Bilindiği gibi bazı sitelerde dedektör yapımıyla ilgili video ,şema, liste v.s paylaşımlarda bulunulmaktadır.

Altın arama dedektörü nasıl yapılır

, Hiçbir bilgisi olmayan kişilerin paylaştığı bu bilgiler tamamen safsatadır. Dedektör yapımı uzmanlık ve ar-ge gerektiren bir iştir bilgisi olmayan iki üç kişinin yapabilmesi olanaksızdır. Elinizde bulunan devrelerle yapmış olduğunuz makineler program ve teknik donanım olmadan hiçbir işe yaramaz. Sırf heves olsun diye yapılan ve çalıştırılan makineler sadece metale öter daha ileri seviyeye geçemezler.

Altın arama dedektör nasıl yapılır

Gerçek aramada arazide hayal kırıklığı yaşatırlar. Altın arama dedektörü ar-ge , mühendislik ve uzmanlık gerektirir. Nasıl yapılır konusuna gelirsek bu tür cihazlar içlerine özel manyetik sensörler konularak altın,gümüş.bakır,tünel,lahit,değerli taşlar vb. materyalleri bulurlar.

Altın arama dedektörü nasıl yapılır, İçlerinde bulunan sensörler vasıtasıyla bize gömülü olan cismin nerede ve kaç metre derinlikte olduğunu bildirirler. Farklı bölgelerden alınan arazi bilgileri,donanım , kullanıcı bilgileri doğrultusunda teknik ekiple mekanik ve donanAltın arama dedektörü nasıl yapılır, Bilindiği gibi bazı sitelerde dedektör yapımıyla ilgili video ,şema, liste v.s paylaşımlarda bulunulmaktadır. Altın arama dedektörü nasıl yapılır, Hiçbir bilgisi olmayan kişilerin paylaştığı bu bilgiler tamamen safsatadır.

Altın arama dedektörleri nasıl yapılır

Dedektör yapımı uzmanlık ve ar-ge gerektiren bir iştir bilgisi olmayan iki üç kişinin yapabilmesi olanaksızdır. Elinizde bulunan devrelerle yapmış olduğunuz makineler program ve teknik donanım olmadan hiçbir işe yaramaz. Sırf heves olsun diye yapılan ve çalıştırılan makineler sadece metale öter daha ileri seviyeye geçemezler. Gerçek aramada arazide hayal kırıklığı yaşatırlar. Altın arama dedektörü ar-ge , mühendislik ve uzmanlık gerektirir. Nasıl yapılır konusuna gelirsek bu tür cihazlar içlerine özel manyetik sensörler konularak altın,gümüş.bakır,tünel,lahit,değerli taşlar vb. materyalleri bulurlar.

Altın arama dedektörü nasıl yapılır, İçlerinde bulunan sensörler vasıtasıyla bize gömülü olan cismin nerede ve kaç metre derinlikte olduğunu bildirirler. Farklı bölgelerden alınan arazi bilgileri,donanım , kullanıcı bilgileri doğrultusunda teknik ekiple mekanik ve donanımsal düzenlemelerle yapılan makinelerdir. Bu bilgiler göz önünde bulundurularak firmaların yapmış olduğu yazılımlar ve teknik oluşum dedektör yapımını sağlar. İnternette paylaşılan projeler tamamen hayal ürünüdür ve hiçbir gerçekliği yoktur. Bu yüzden siz siz olun internette gördüğünüz hiçbir projeyi araştırmadan uygulamayın.

Altın arama alan tarama dedektör nasıl yapılır

Şayet bazı uygulamalar yanlış sonuçlanabilir bu da ölüme bile yol açabilir. Kesin bilgi, teknik alt yapı ve iyi bir yazılım. Dedektör yapımında kesin bilgi. Maddeleri uygulamadan altın arama dedektörü yapamazsınız.

Nasıl yapılır nasıl yapılmaz bu konuları hiçbir zaman uzmanı değil iseniz. Farklı sonuçlar doğurabileceğini unutmayalım. Kaliteli bir altın arama dedektörü yapmak ticari bir donanıma sahip olmaktır, hobi olarak yapılan dedektörler bu dedektörlerle karşılaştırılamazlar. Şayet kıyaslama yapılırsa da ticari uzmanlıkla yapılmış dedektörler basit dedektörleri açık ara farkla geçerler. Çünkü bu dedektörler sensörlerin frekans gönderip almasıyla çalışır. Gönderilen frekans dalgası cisme çarparak geri döner buda cismi açığa çıkartır.çıkan bu verileri kullanan bu makineler. Kullanıcıyı materyalin olduğu öne doğru götürmekte böylelikle gömülü olan materyali bulmaktadır. Böylelikle dedektör kullanıcısı emin olarak arazi araması yapmaktadır. Eğer bu işlere meraklı iseniz iyi bir ekip kurup yapmalısınız. Altın arama dedektörü nasıl yapılır, Sizler için daha kolay olacaktır.ımsal düzenlemelerle yapılan makinelerdir. Bu bilgiler göz önünde bulundurularak firmaların yapmış olduğu yazılımlar ve teknik oluşum dedektör yapımını sağlar. İnternette paylaşılan projeler tamamen hayal ürünüdür ve hiçbir gerçekliği yoktur. Bu yüzden siz siz olun internette gördüğünüz hiçbir projeyi araştırmadan uygulamayın.

Altın arama alan tarama dedektörü nasıl yapılır

Şayet bazı uygulamalar yanlış sonuçlanabilir bu da ölüme bile yol açabilir. Kesin bilgi, teknik alt yapı ve iyi bir yazılım. Dedektör yapımında kesin bilgi. Maddeleri uygulamadan altın arama dedektörü yapamazsınız.

Nasıl yapılır nasıl yapılmaz bu konuları hiçbir zaman uzmanı değil iseniz. Farklı sonuçlar doğurabileceğini unutmayalım. Kaliteli bir altın arama dedektörü yapmak ticari bir donanıma sahip olmaktır, hobi olarak yapılan dedektörler bu dedektörlerle karşılaştırılamazlar. Şayet kıyaslama yapılırsa da ticari uzmanlıkla yapılmış dedektörler basit dedektörleri açık ara farkla geçerler. Çünkü bu dedektörler sensörlerin frekans gönderip almasıyla çalışır. Gönderilen frekans dalgası cisme çarparak geri döner buda cismi açığa çıkartır.çıkan bu verileri kullanan bu makineler. Kullanıcıyı materyalin olduğu öne doğru götürmekte böylelikle gömülü olan materyali bulmaktadır. Böylelikle dedektör kullanıcısı emin olarak arazi araması yapmaktadır. Eğer bu işlere meraklı iseniz iyi bir ekip kurup yapmalısınız. Altın arama dedektörü nasıl yapılır, Sizler için daha kolay olacaktır.

Related Posts

7 thoughts on “Altın arama dedektörü nasıl yapılır

 1. adminim dedi ki:

  bence dedektör yapmak bilgi ister ustalık ister

 2. edip aydınlılar dedi ki:

  her şey ustalık ister en basit sepet örmek onu bile ustasından öğrenmek lazım.

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  internetten bakarak hobi olarak yapılabilir.

 4. alan tarama dedi ki:

  bu alanda bilgi sahibi değilseniz dedektör üreten firmalar ile çalışabilirsiniz

 5. Dedektör yapımı sanıldığı kadar kolay bir iş değildir.

 6. alan tarama dedi ki:

  dedektör yapımı oldukça zor bir iştir. bu alanda bilgi sahibi değilseniz muhakkak bilgi sahibi olan biriyle çalışmalısınız.

 7. alan tarama dedi ki:

  Altın arama dedektörü nasıl yapılır, Bilindiği gibi bazı sitelerde dedektör yapımıyla ilgili video ,şema, liste v.s paylaşımlarda bulunulmaktadır.

Bir yanıt yazın