Blog

telefonla altın arama dedektörü

Bugunlerde trend telefonla altın arama dedektörü sonuçlarını inceleyelim biraz. Normalde telefonun compass sensörünü iptal edip yerine fluxgate bir sensör takmak. Sonra ona uygun bir uygulama ile kalibre etmekten ibaret bir iş peki ne kadar yararlı. Eğer önceki yazdıklarımız doğru yapıldı ise 5 metre ile 8 metre derinliğe kadar metal boşluk su verileri okunabiliyor toprakaltından. Fakat bu

telefonla altın arama dedektörü

belli kurallara göre kullanılmalıdır. Örneğin sensörün algılayıcı tarafı toprağa bakacak şekilde konumlandırılmalı. Tarama yürümesi esnasında yükseklik anormal değişimlerden korunmalı, paraleller birbirine eşit adım ve yana kayma değerlerine sahip olmalı. Tabii telefonunuzun şarjı mümkün olduğunca ful olmalıdır. Bu telefonla altın arama dedektörü arazide şaşırtıcı performanslar gösterecektir.

Algıladığı anomalinin yaklaşık 3d şeklini metal boşluk su ayrımını hatta algıladığı metalin ferromanyet non ferromanyetik ayrımını verebilecektir. Yani mıknatıs tutan tatmayan ayrımını size sağlayabilecektir. Ayrıca pc ye yükleyeceğiniz bir 3d grafik programı vasıtası ile yaklaşık detay ayrıntılarını bir röntgen filmiymişçesine görebileceksiniz. Bunca ayrıntıyı alabildiğiniz bir telefonla altın arama dedektörü arazide rahatlıkla işinizi kendi çapında görecektir. Ha piyasada birde teknik detaylarına dikkat edilmeden sadece program yüklenip satılan ürünler var. Onlarla ancak spor yapar para harcar ama sonuçta boş çalışmalar yaparsınız bizden söylemesi. Bu şekilde programlar edinip kopyalayan bir çok arkadaş piyasada kendi çapında 50 100 tlye yükleme hizmeti sunuyor. Yolları açık olsun.

Yaptıkları telefonla altın arama dedektörü üründe görsel şovdan ileri gidemiyor sonuçta. Nede olsa hapı yap parayı kapta bir yere kadar. En iyisi teknik detaylara dikkat edip jeo fizik kanunlara bağlı kalarak bir cihaz tasarlamak. Ve piyasada kalıcı olmak. Yoksa gerisi balon köpüğü sönmeye mahkum her zaman. Neyse konumuz olan telefonla altın arama dedektörü ürününe dönmek gerekirse tabi orijinal yapılmış üründen bahsediyorum. bu arada gerek navigasyonu, gerek metal dedektörü, gerekse 3d çekim modları ile size 5 metre bilemedin 8 metre derinliğe kadar net sonuçlar verecektir. Bunlar tarafımdan denenmiş olup sonuça ulaşmış deneyimlerdir. Gerisi arazide telefonla altın arama dedektörü ve sizin bahtınıza kalıyor vesselam…

Related Posts

10 thoughts on “telefonla altın arama dedektörü

 1. telefonla altın arama dedektörü denildiğinde çok basit bir uygulama gibi geliyor bizlere ama hiçte o kadar basit değil internet üzerinde indirilmiş bir takım programlarla bu iş olur sanılıyor . oysa ki okadar ince ve hassasiyet isteyen bir işçiliği var.

 2. Bu zaman da hangi telefon altın , gümüş , su ve maden arıyor .Bizim telefonumuz dışında .

 3. Günümüzde dedektör çeşitliliği çok fazladır. bunların arasında telefon da mevcuttur. Telefon ile çekim yapmak kolay gibi gözükebilir. Ancak bu telefonunda özelliklerini bilmek gerekir.

 4. alan tarama dedi ki:

  Telefonla altın aramak mı ? Mükemmel fikir.

 5. alan tarama dedi ki:

  hiç bu kadar kolay olmamıstı…

 6. alan tarama dedi ki:

  telefonla altın arama dedektörü kurallarına göre kullanılmalıdır.

 7. tüm detayları alabildiğiniz bir telefonla altın arama dedektörü arazide rahatlıkla işinizi kendi çapında görecektir. Ha piyasada birde teknik detaylarına dikkat edilmeden sadece program yüklenip satılan ürünler var. Onlarla ancak spor yapar para harcar ama sonuçta boş çalışmalar yaparsınız bizden söylemesi.

 8. alan tarama dedi ki:

  telefonla altın arama dedektörü belli kurallara göre kullanılmalıdır.

 9. dedektor cesitleri dedi ki:

  bu çok güzel bir dedektör bence istediğin yerde meraklı gözlerden uzak inceleme yapabilinir

 10. altin dedektor cesitleri dedi ki:

  boyutu küçük dedektör her zaman kullanışlıdır

Bir cevap yazın