Blog

altın arama dedektörü telefona indir

Definecilerin sıklıkla kullandığı webte son zamanların trend araması altın arama dedektörü telefona indir anahtar cümlesi. Çare arayışı maalesef bölyle yanılgılara itiebiliyor insanı, halbuki bilimsel temeli incelense boş bir çaba olduğu görülecek . Ama bize önce zararını çekip sonra ibret oluşturmak gerek ya araştırmıyoruz. Hemen armut piş ağzımıza düş. Peki nedir bu altın arama dedektörü telefona indir cümlesini bize nette bu kadar aratan. Kısaca akıllı cep telefonları üzerinde çalışan bir zemin etüd cihazı programı kopyala. Bu durumda sensör algılama kanallarını her telefonda olan compass sensörden veri almaya bağla bitti. Peki telefon bize sadece kuzey yönü sinyallerini toprak altı veri diye göstermiyormu o zaman.

Aman sende

altın arama dedektörü telefona indir

yazarım nete indiri uygulamayı bakarım işime derseniz ne mutlu size. Fakat yukarda anlattığım teknik ayrıntıya dikkat toprak altından veri almıyorsunuz. Sadece kuzey yön sinyali alıp softwarenin yer altı verisi imiş gibi yorumlamasına sebeb oluyorsunuz. Sonuçta kazıda boş çıkıyor. Yaptığımız kaslar kar kalıyor. altın arama dedektörü telefona indir diye dilediğinizce şimdi webe yazıp uygulama indirip deneyebilirsiniz. Ama inanın sonuç değişmeyecek. Hep husranla biten umid kırıklığı bunlar. Hehangi bir jeofizik sensörle haberleşmeyen hatta o sensöre kalibrasyonu yapılmamış bir donanıma olmaz. Rast gele her uygulamayı bağlayıp sonuç almak mümkün değildir. Bu yol çıkmaz yol.

Yoksa inanın her nete altın arama dedektörü telefona indir yazan yer altında hiçbir nesne bırakmazdı arananlardan. Bizden söylemesi. Bu tür arama sonuçları doğal seo amaçlı yada klavyeşör diye tarif edilenlerin jeofizik bilgisinden uzak yayınlarıdır. Ve sığ jeofizik olarak sonuç verme olasılığı hemen hemen hiç yoktur. Siz dilediğinize inanabilir hatta webte dilediğiniz kadar altın arama dedektörü telefona indir yazabilirsiniz. Bu suret ile çıkan uygulamaları deneyebilirsiniz. Bu çare arayışının ekonomik sebeblerini anlıyorum. Gönül isterki sonuca ulaşsın. Ama sade hayal kırıklığı ve hüsrandan öteye geçmiyor bu tür uygulamaların biz sağladığı sonuçlar. En iyisi bu işlerde biraz dirsek çürütmüş firmalardan yardım almaktır bu konuda. Maliyet başta yüksek görünebilir. Ama totalde baktığınızda altın arama dedektörü telefona indir yazıp edindiğiniz uygulamaya boşa edeceğiniz masraftan ekonomik sonuçlar alacaksınız profesyonel yardımdan.

Related Posts

7 thoughts on “altın arama dedektörü telefona indir

 1. bu uygulamalar gerçek olsaydı toprak altın da altın ,bakır gibi şeyler kalmazdı boş uygulamalarla kendinizi kandırmayın

 2. Bu tarz programlar bu işleri merdiven altı yapan birçok kişinin kurduğu yalanlardır. Bunlara itibar etmeyiniz.

 3. alan tarama dedi ki:

  Bu kadar kolay olmamalı altın arayıp da bulmak.

 4. alan tarama dedi ki:

  altın arama dedektörü telefona indir Bu tür arama sonuçları doğal seo amaçlı yada klavyeşör diye tarif edilenlerin jeofizik bilgisinden uzak yayınlarıdır.

 5. altın arama dedektörü telefona indir diye dile diğinizce şimdi webe yazıp uygulama indirip deneyebilirsiniz. Ama inanın sonuç alamayacaksınız. Hep husranla biten umid kırıklığı bunlar.

 6. alan tarama dedi ki:

  altın arama dedektörü telefona indir yazarım nete indiri uygulamayı bakarım işime derseniz ne mutlu size.

 7. dedektor cesitleri dedi ki:

  sadece program indirmeyle olsaydı bu işler o zaman herkes kendi dedektörünü kendisi yapardı

Bir cevap yazın