Blog

tabletten altın arama dedektörü indir

Bildiğimiz tabletlere uygun zannederek netten tabletten altın arama dedektörü indir yazarak indirdiğimiz uygulamalar nekadar yararlı? Aslında oturup incelemek gerekir. Bu tür uygulamalar tabletin hardwaresinde aynı telefonlardaki gibi compass yani yön sensörünü kullanır. Kendine yer altına bakan göz olarak seçip kuzey güney verilerini bize jeo fizik görüntülermiş gibi göstermektedir. Bize kolay gelen

tabletten altın arama dedektörü indir

araması ile karşımıza çıkan sonuçlardan elde ettiğimiz android uygulama iş yaparmı peki. Zannediyoruz ki yerin metrelerce altından bize bilgi verecek. Oysa sonuç oldukça farklı. Navigasyon amaçlı yön sinyallerini toprak altı veri zannediyoruz. Ekrandaki beliren görüntülere bakarkende cihaz oldu zannediyoruz. Sonrası tabiî ki boş.

Nete tabletten altın arama dedektörü indir yazmanın yararsız çaba olduğunu tonla emek, zaman , para harcadıktan sonra öğrenebiliyoruz sonuçta. Tabletin donanım gücü nedir? Sensör hassasiyeti ve türü nedir, incelemek gerekir. İncelediğinizde göreceksiniz. Hall etkili, proton magnotometer, fluxgate magnotometer, 3d axis basic compass magnotometre gibi çeşitler var. Bunlardan en çok kullanılanıda 3d axis compass türleri. Telefon ve tabletlerde. Velhasıl tabletten altın arama dedektörü indir yazıp web ten indirdiğimiz her uygulama bize uygun sensörüde temin etmez. Böylece takılıp kalıyoruz çoğu zaman olduğumuz yerde patanaja devam. Sensörün doğru takılıp devam edilmeside imkansızdır genelde. Birde donanıma göre kalibrasyonu yapılmalıdır doğru sonuçlar üretebilmek için. Ancak sensör ve kalibrason bittikten sonra tabletten altın arama dedektörü indir yazılıp indirilen bir programla nispi sonuçlar üretilebilir.

Bu çalışmanın sağlıklı sonuçlar verebilmesi ayrıca inen softwarenin de kolay anlaşılır, kullanılabilir ve yorumlanabilir olması ilede direkt alakalıdır. Bu yazılım sensör çeşidinizin verilerine göre en baştan yazılması çok daha stabil sonuçlar üretecektir aslında. Madem tabletten altın arama dedektörü indir yazdık bir program indirdik. Yeteneklerinden sonuna kadar yararlanabilmeliyiz aslında. Yoksa çabamız neye yarar, bir işi yapıyorsak hakkını vermeliyiz. Yazılımın sensör özellikleri dikkate alınarak hazırlanması, sensör çeşidinin doğru seçilmesi, kalibrasyonların yapılması başarıya ulaşmanın temel şartları olmazsa olmazlarıdır sonuçta. Bunları yapabildikten sonrada tabletten altın arama dedektörü indir yazıp webte bir şey aratmanıza gerek kalmaz vesselam…

Related Posts

10 thoughts on “tabletten altın arama dedektörü indir

 1. evet tabletten altın arama programı indir diye yazdığınızda karşınıza bir sürü programlar çıkacaktır fakat bunlar çok sağlıklı çalışmayacaktır.

 2. Bu uygulamalar korsan yazılım olup sizin tabletinizi , bigisayarınızı v.b cihalarınız daki kişisel bilgilerinizi alabilirler.

 3. Her işi uzmanının yapması daha sağlam sonuçlar verir. unutmayalım ki bu konu dedektörler içinde geçerlidir.

 4. alan tarama dedi ki:

  Kişisel bilgilerimizi kimseyle paylaşmadan işi ustasına bırakalım.

 5. alan tarama dedi ki:

  tabletizden altın arama dedektörü indir yaz ,web den hiç birşey aramanıza gerek kalamayacak

 6. alan tarama dedi ki:

  tabletten altın arama dedektörü oturup incelemek gerekir.

 7. Bildiğimiz tabletlere uygun zannederek netten tabletten altın arama dedektörü indir yazarak indirdiğimiz uygulamalar nekadar yararlı?

 8. alan tarama dedi ki:

  Velhasıl tabletten altın arama dedektörü indir yazıp web ten indirdiğimiz her uygulama bize uygun sensörüde temin etmez.

 9. dedektor cesitleri dedi ki:

  çok haklısınız eğer öyle kolay olsaydı herkes kendi dedektörünü kendisi üretirdi

 10. altin dedektor cesitleri dedi ki:

  altın arama uygulaması diye indirilen hiç bir uygulama size bir dedektörün vereceği bilgiyi vermez

Bir cevap yazın