Blog

altın arama dedektör alan tarama

Sade definecilik değil madenciliktede önemlidir altın arama dedektör alan tarama. Ve benzeri cihazlar. Bu işin mantığında önce dünyanın long range locator adını verdiği uzaktan algılama sistemleri kullanılır. Yani 100-150 metre yarıçapındaki bir alandan bu uzun mesafeli tahribatsız muayene araçları ile şüpheli alanlar belirlenip yerleri işaretlenmelidir. Bunu sağlayan

altın arama dedektör alan tarama

cihaz takımında iş biter. Sonrası gelir yakın algılama cihazı ile orayı hassas algılama ile incelemeye. Bu inceleme hayati önemde olduğundan bulunacak altının tenoru, derinliği, iyi belirlenebilmesi için dikkatle işaretli alanlar taranır. Ve kaydedilir. Bu kayıtlı sonuçlar yoğunluk yakınlık yada kolaylık gibi kriterlerle elenir.

Kalan hedef yada hedeflere sondaj çalışması yapılabilir. Mevcut altın arama dedektör alan tarama cihaz takımı ile ulaşılabilecek mantıklı sonuçlar özetle bu yöntemle elde edilir. Burada bahsedilmeyen bir çok yöntem mevcut olabilir. İşaret, şakul, çubuk yada arazi ön araştırması gibi yöntemlerde vardır. Ancak bizce en güvenli ve sonuç odaklı yöntem budur, geçmiş denemelerde bunu defalarca göstermiştir. Velakin altın arama dedektör alan tarama cihazı olmadan bu iş hurafelere, hikayelere hatta cinci hocalara kalmaktadır sonuçta. Oysa cinci hocaların kendine faydası olsa define aramaz kendileri köşeyi dönebilirlerdi en hızlısından. Maalesef imkansızlıklar işte insanımızı bunlara muhtaç ediyor çoğu zaman. Sonra kaz kaz bişi yok cinler kaçırmış yada yerinden kaydırmış oluyor ve mecburen yiyoruz.

Neden çünki adam gibi bir altın arama dedektör alan tarama takımımız mevcut değil. Belki oda biliyor hocaların çözüm olmadığını ancak imkan yok el mecbur nasreddin hoca misal ya tutarsa hikayesi bu. Bu arada bir yaşanmış hikayeler var cidden bu konuda sonu hüsranla biten. Bu tür sonuçsuz maceraların kahramanı olmamak adına altın arama dedektör alan tarama takımımızı mantıklı bir şekilde edinmeliyiz. Ayrıca önemle üstünde durarak ayrıntılı eğitim almalıyız. Hatta ken di kendimize zaman zaman bir müsait arazide bir şeyler gömerek onu denemeli üzerinde ustalaşana kadar antreman yapmalıyız. Ancak bu teknikle başarıya ulaşabilir sonuçlardan hem biz hem ekibimiz tatmin olabiliriz. Velhasıl kelam iş mantıklı bir altın arama dedektör alan tarama takımında bitiyor.

Related Posts

11 thoughts on “altın arama dedektör alan tarama

 1. iyi bir takım olan altın arama dedektör alan tarama define bulmada olmazsa olmazınız.

 2. hocalara güven meyin sizi kandırmasına izin vemeyin. hocalara kendinizi kulan dırmayın en iyisi altın arama dedektör alan tarama sipariş edin.

 3. Unutmayın bu işlemler için sizin için gerekenler bilgi sahibi olmak ve çok iyi altın arama dedektörleri ve alan taramalardır.

 4. alan tarama dedi ki:

  Hocalarla vakit harcamanıza gerek yok nasıl mı? Altın arama dedektör alan tarama siparişinizi verin.

 5. alan tarama dedi ki:

  herşeyi kolaylıkla yapmak varkenn…. bu cihaz kullanımıcok güvenli ve rahat.

 6. alan tarama dedi ki:

  arama ve tarama yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı..

 7. alan tarama dedi ki:

  altın arama dedektör alan tarama sonuçsuz maceraların kahramanı olmamak adına altın arama dedektör alan tarama takımımızı mantıklı bir şekilde edinmeliyiz.

 8. Sade definecilik değil madenciliktede önemlidir altın arama dedektör alan tarama. Ve benzeri cihazlar. Bu işin mantığında önce dünyanın long range locator adını verdiği uzaktan algılama sistemleri kullanılır.

 9. alan tarama dedi ki:

  Sade definecilik değil madenciliktede önemlidir altın arama dedektör alan tarama. Ve benzeri cihazlar.

 10. dedektor cesitleri dedi ki:

  dedektör ile birlikte muhakkak iyi bir alan tarama kullanılmalı

 11. altin dedektor cesitleri dedi ki:

  bir dedektörde dokunmatik ekran kolaylığı bence harika

Bir cevap yazın