alexa

Iğdır dedektör

dedektör önerileri
Düzce dedektör
Nisan 20, 2017
dedektör
istanbul dedektör
Nisan 20, 2017
Show all

Iğdır dedektör, Bu ilimiz ise tam olarak bilmiyorum ama duyumlara göre üç ülkeye biden sınır olan tek il imiş. Iğdır dedektör , Turizm bakımından yeni

Iğdır dedektör, Bu ilimiz ise tam olarak bilmiyorum ama duyumlara göre üç ülkeye biden sınır olan tek il imiş.

Iğdır dedektör

, Turizm bakımından yeni yeni ayaklanan ve önceleri ravanşta olan hayvancılık ve tarımı artık yok denilecek kadar azalan bir kırsal illerimizden biridir. Bu alanda da değişik şenlikler düzenliyerek yerli ve yabancı turistlerin ilgisini toplamaya çalışılıyor. Son günlerde çıkan söylentilere göre sınır kapılarının açılacağı yönündeki söylentide. Buranın halkı için büyük umutlar olmuştur zira dünyaca ünlü firmalar adeta sınır bölgelerini mesken tutmuştur.

Iğdır dedektörcü

E tabi bu da oranın halkına yaramıştır. Biraz gezilip görülecek yerlerinden bahsedeyim size. Amarat kümbeti, kara kale, Iğdır ejder kervan sarayı, ali ekber tufan anıtı, kül tepe yani uratu tepeleri, tarihi babet mağarası. Balahana, bulak başı , gökçeli şehit ağacı, halıkışlak, tuzluca mesire yerleri.

Iğdır dedektör, Dünya dinlerin anası Iğdır ağrı dağı , zerdüş tapınağı, aras nehri , koç başlı mezarlar, Korhan meteor çukurları. Ağura ören yeri, Iğdır anıt ve müzesi, hak Mehmet ziyaregahı, gödekli kümbeti.

Iğdır dedektörcüler

Hz. Nuhun türbesi ,er hacı açık hava müzesi, dinozor tepesi de denilen urusun bucağı. Melekli şahmaran tepesi, taş burun klerbelayi İsmail anıtı ve açık hava müzesi, melekli açık hava müzesi. Kara su çayı, kara su kuş cenneti, ve kafir köy denilen yerleri ve gezilecek harika yerlere sahiptir. Daha sayamadığımız bir çok güzelliklere ve zenginliklere sahiptir.

Iğdır dedektörcüler

Bizler bu zenginlikleri elbette merak ederiz. Eğer kaliteli bir dedektöre sahip isek bu zenginlikleri gün yüzüne çıkarabiliriz. Dedektör kullanmasını iyi bilmeliyiz.

Yer altında bulunan her şey değerli diye bir konu söz konusu değildir. Bu durumda bilgi birikimi veya bilir kişi yanımızda olması gerekir. Hem işlerimiz daha kolay ilerler hem de zaman kaybetmemiş oluruz. O kadar parada boşa harcanmış olmaz. Herkes bu

dedektör

define işine meraklıdır. Ama unutmayalım ki bu konuda avcı çok. Bunların arasından ayrılmak için en önde olabilmek için dedektör kullanmaya hakim olmak gerekir. Dedektör kullanmakla bitmiyor tabi. Iğdır dedektör, Toprak altında kalan madde hakkında da bilgi birikimi olması gerekir.

6 Comments

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  ağrı dağı eteklerinde bir ilimiz.

 2. adminim dedi ki:

  gezip görmek isterim

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  ılıman iklimi ile çöl de vaha.

 4. alan tarama dedi ki:

  toprak altı ölçümü yapan dedektörler en fazla kaç metre derinliğe kadar ölçüm yapabilir

 5. alan tarama dedi ki:

  Toprak altında kalan madde hakkında da bilgi birikimi olması gerekir.

 6. alan tarama dedi ki:

  Iğdır dedektör, Dünya dinlerin anası Iğdır ağrı dağı , zerdüş tapınağı, aras nehri , koç başlı mezarlar, Korhan meteor çukurları. Ağura ören yeri, Iğdır anıt ve müzesi, hak Mehmet ziyaregahı, gödekli kümbeti.

Bir cevap yazın