Blog

Giresun dedektör

dedektörler, Metal Dedektörü

Giresun dedektör, Giresun ilimiz Karadeniz bölgesinde olup harika bir tabiata sahiptir. Biraz onlardan bahsetmek isterim sizlere.

Giresun dedektör

, Görele yani sis dağı adından da anlaşıldığı gibi büyük bir sis altında olan bu dağ eğer bir gün Giresun ‘ a yolunuz düşerse muhakkak görmeniz gereken yer. Kümbet yaylası, burası ise ailenizle çok güzel bir gün geçireceğiniz bir yer. Paşa konağı yaylası, genellikle günü birlik ziyaret edilen çok güzel bir doğa harikası yer. Göl yanı yaylası bu yaylada şirin mi şirin küçük bir göl bulunmakta ve çok harika bir doğaya sahip bir yer.

Giresun dedektörcü

Giresun adası, bu adada günümüzde halen eskilerde oralarda yaşamış insanlara ait kalıntılar bulmak mümkün. Giresun kalesi, tire bolu kalesi, seyit vakkas türbesi, Giresun müzesi, küçüklü buluncak, dereli. Eynesil, Alucra, kulak kaya yaylası , kuzalan şelalesi , çatal ağaç şelalesi.

Kulak kaya yaylası, hacı miktat camii, kapu camii, bedrama kalesi gibi çok güzel yerlere sahip. Giresun dedektör, Bu ilimize özellikle ağustos ayında tatilcilerin akınına uğrar.

Giresun dedektörcüler

Çünkü yaz aylarında bile serin bir havaya sahip olması turistlerin sıcak yaz gününden bunalmalarını önler. İşte bu yüzden de en çok tercih sebebi, normalde iklimi yoğun yağışlı geçmektedir. Bunun sebebi ise şehri çeviren vadiler ve dağlardır. Fındığı ve çayı ile çok meşhur olan bu ilimiz sizleri ziyaretine bekliyor.

Giresun dedektörcüleri

Şehir çok eski medeniyetlere ev sahipliği yaptığı için yeraltı ve yerüstü birçok hazineyi bize bırakmıştır. Herkes bu hazineye sahip olmak ister. Bunlar için birçok yol vardır. Bu yollardan biride bir dedektör satın almaktır. Tabi bu dedektör işimize yarar ve son derece teknolojik bir dedektör olmalıdır.

Artık teknoloji gelişti ve Hı Tech yani yüksek teknolojiye sahip dedektörler mevcuttur. Bizim firmamızda bulunan dedektörler de Hı Tech teknoloji mevcuttur.

Dedektör

Doppler Effecet ile ortalamasını alan bir micro işlemci sayesinde en net şekilde yüksek mineralli alanlarda otomotik zemin kalibrasyonu yapar. Dedektörler toprak altına ait bütün verileri derinlikleri grafik olarak bilgisayar ekranına yansıtır. Giresun dedektör, Eğer bu işlere merakınız varsa iyi bir dedektör ve bilgi sahibi olursanız işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Related Posts

6 thoughts on “Giresun dedektör

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  fındığı ve tarihi ile zengin bir ilimiz.

 2. adminim dedi ki:

  çok haklısınız edip bey

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  yüksek yaylalar ve balık ve fındık.

 4. alan tarama dedi ki:

  derinliği yüksek cihaz almak istiyorsanız diğer dedektörlere göre daha yüksek bir ücrete ile karşılaşacağımızı bilmelisiniz

 5. alan tarama dedi ki:

  derinliği yüksek cihazların fiyat değişikliği olacaktır. ancak daha derini görebilmeniz size artı olarak dönecektir.

 6. alan tarama dedi ki:

  Giresun dedektör, Giresun ilimiz Karadeniz bölgesinde olup harika bir tabiata sahiptir.

Bir cevap yazın