Blog

Gaziantep dedektör

altın arama dedektörü yapımı

Gaziantep dedektör, Bildiğiniz gibi baklavasıyla meşhur olan ilimizdir Gaziantep en güzel baklavanın yapıldığı yer olarak bilir.

Gaziantep dedektör

, Bunların yanı sıra Antep fıstığı , zeytin piyazı, urmu dut şerbeti, menengiç hakvesi, tarçın çayı, soğan piyazı, şirin tarhanası, demir tatlısı. Çir eritmesi gibi daha bir çok yemeğiyle meşhur bir ilimizdir. Tarihi bakımdan da epey zengin bir kültüre sahip bir ilimizdir, birazda Gaziantep ‘e gittiğinizde nerelere uğramanız gerektiğinden bahsedeyim sizlere. Ardıl köklüce kanyonu, bu konyon yerli ve yabancı dağcılara ev sahipliliği yapmakta.

Gaziantep dedektörcü

Zeugma mozaik müzesi, bu müze ise dünyanın en büyük mozaik müzesi olduğu bilinmekte. Rum kale, burası ise antepin en güzel yerlerinden olduğu söylenmekte, zincirli bedesten . Burası ise kültürünü içinde yaşatan bir yapıdır.

Gaziantep dedektör, Gaziantep kalesi şimdilerde müze olarakta kullanılıp ziyaretçilerini ağarlamakta.

Gaziantep dedektörcüler

Dülük mezarları burası ise asırlar önce yaşamış olan oranın halkından kalıntılar bulunmakta ve müze haline gitirilmiş. Gaziantep hayvanat bahçesi, yesemek açık hava müzesi, kurtuluş camii, dülük baba mesire yeri, botanik bahçesi, hasan süzer etnografya müzesi. Medusa arkeolojik cam sanatları müzesi, Gaziantep oyun ve oyuncak müzesi. Panaroma müzesi, şahinler vadisi miniatürk, bakır eserleri müzesi, tarihi gümrük hanı, yaşayan müze, hamam müzesi, saklı konak.

Gaziantep dedektörcüleri

Şahin bey savaş müzesi, mevlihane müzesi, emin oğlu konağı, üzümcüler müzesi gibi daha bir çok güzel yerler var. Birçok medeniyet kültür bu şehirde yaşamıştır. Ve birçok güzel eserler yapılar zenginlikler bırakmışlardır.

Yer üstünde bulunan zenginlikleri eseleri evet görebiliyoruz. Ancak yer altında bulunan zenginlikler de bizler için merak konusu olmuştur. Bu zenginliklere ulaşmak için dedektörler bizim yardımcımız olabilir. Yüksek teknolojili dedektörler. Artık teknoloji ilerledi. Biz teknolojiyi her alanda en iyisinin kullanmaya çalışırız. Bu durum

dedektör

içinde geçerlidir. Eğer bu işlere merakınız varsa yada yapmak isterseniz dedektörle de iş bitmiyor. Bilgi sahibi olmak önemlidir. Ha derseniz ben öğrenmekle zaman kaybetmek istemiyorum. Bu sefer yanınızda bilir kişi olması gerekir. Bu sayede hem zaman kaybı yaşamamış olacaksınız hem de maddi açıdan kaybınız olmayacaktır. Gaziantep dedektör, Sizlere yapacağınız işlemlerde kolaylıklar dileriz.

Related Posts

6 thoughts on “Gaziantep dedektör

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  baklava denince akla gelir, mutfağı ile meşhurdur.

 2. adminim dedi ki:

  gerçekten öyle edip bey

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  kurtuluş savaşı ve şahin bey gazi antebin kahramanlıkları unutulamaz.

 4. alan tarama dedi ki:

  kendi özel yazılımınız ve tasarımınızla dedektör yaptırma imkanınız var

 5. alan tarama dedi ki:

  Bilgi sahibi olmak önemlidir. Ha derseniz ben öğrenmekle zaman kaybetmek istemiyorum. Bu sefer yanınızda bilir kişi olması gerekir. Bu sayede hem zaman kaybı yaşamamış olacaksınız hem de maddi açıdan kaybınız olmayacaktır.

 6. alan tarama dedi ki:

  Gaziantep dedektör, Bildiğiniz gibi baklavasıyla meşhur olan ilimizdir Gaziantep en güzel baklavanın yapıldığı yer olarak bilir.

Bir cevap yazın