Blog

Erzincan dedektör

En iyi dedektör hangisi, define dedektörü tavsiyesi

Erzincan dedektör, Erzincan ilimiz ipek yolu dedilen geçidin üzerine kurulmuş olup en büyük gelir kaynakları başta tarım olmak üzere hayvancılık ve madenden geçinirler.

Erzincan dedektör

, Eskiye nazaran nüfusu artış gösteren bu ilimiz ile ilgili biraz araştırma yaptık ve çok güzel yerlere sahip olduğunu gördük. Hıdır abdal sultan türbesi, bu türbenin 700 yıllık bir geçmişi olduğu söylenmekte. Mama hatun kervansarayı, burasının inşa edildiği tarih ile ilgili bir bilgi bulunmamakta imiş. Mama hatun türbesi, burasıda yılın her ayı yerli ve yabancı turistlerin akımına uğrayan mukaddes bir yerdir. Abrenk kilisesi, bu kilise ise Ermenilerin en sağlam yapılarından biri olup ama maalesef fazla bilinmemektedir.

Erzincan dedektörcü

Otluk beli gölü, bu göl ise görülmeye değer bir doğa harikası olduğundan doğal anıt olarak ilan edilmiştir.

Girlevik şelalesi, bu şelale ise muhteşem bir görüntüye sahip olup tam bir kart postallık. Erzincan dedektör, Bey tahtı mesire yeri, oranın halkının en çok uğrak yerlerinden biridir. gülabi bey camii, Erzincan müzesi, Erzincan kalesi, bu kalenin tarihi ta Hitit ve urafilere dayanmakta olup. Halen dim dik ayaktadır. Kranlık kanyon, altın tepe burasıda bir çok medeniyetlere ev sahipliliği yapmış olup günümüzde halen arkolojik kazılar yapılmaktadır.

Erzincan dedektörcüler

Yedi göller buraya yer yıl binlerce turistin uğrak yerlerinden biridir. Terzi baba camii, bu camimizin ise o kadar güzel ve özel bir mimarisi var ki dünyada bir eşi daha yokmuş. Türkiye’ de bulunan her ilimiz gibi Erzincan’ da kültür ve medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Hal böyle olunca bu kültür ve medeniyetler bir çok sanat eserleri ve zenginlikler bırakmışlardır.

Bizler toprak altında bulunan zenginlikleri gözle görebiliyoruz.

Erzincan dedektörcüleri

Birde toprak altında bulunan güzellikler ve zenginlikler vardır. Herkes bu zenginlikleri görmek ister. İşte bizler bu zenginliklere dedektörler yardımıyla ulaşabiliriz. Dedektör seçimi çok önemli. Eski kafalı dedektörler artık eskide kaldı. Dedektör sektöründe de teknoloji ilerlemiş durumdadır. Toprak altında bulunan her şeyi yüksek teknolojik dedektörler ayrımını yapabilir. Bu yüzden daha teknolojik

dedektör

tercihleriniz arasında olmalıdır. Erzincan dedektör, Bu şekilde hem zaman kaybı yaşamazsınız hem de işinizi kolayca halledebilirsiniz.

Related Posts

6 thoughts on “Erzincan dedektör

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  erzincan doğudaki eser ve kültür birikimi ile güzel şehrimizdir.

 2. adminim dedi ki:

  gidip kare kare gezmek isterim buraları

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  erzicanın kuru fasülyesi çok meşhurdur.

 4. alan tarama dedi ki:

  emniyet yetiştirdikleri köpekleri dedektör olarak kullanıyor

 5. alan tarama dedi ki:

  daha teknolojik dedektör tercihleriniz arasında olmalıdır.

 6. alan tarama dedi ki:

  Erzincan dedektör, Erzincan ilimiz ipek yolu dedilen geçidin üzerine kurulmuş olup en büyük gelir kaynakları başta tarım olmak üzere hayvancılık ve madenden geçinirler.

Bir cevap yazın