Blog

Define aletleri fiyatları

define dedektör fiyatları ankara

Define aletleri fiyatları, Bir aile babalarindan kalan arsaya ev yapmak icin kollari sıvadılar.

Define aletleri fiyatları

, Ailenin en büyük erkek çocuk olmasından ötürü burası ona yakışırdı. Delikanlı, Allah vergisi dediği açık gözlülüğü ile kısa bir süre sonra bütün işleri halletti. Ve diğer kardeşlerinin saflığından faydalanarak arsayı üzerine geçirdi. Ancak her zamanki parasızlığı ile evi nasıl tamamlayacağını kara kara düşünüyordu. Sonunda ona da bir çözüm buldu. Arsayı olduğu gibi evi de bedavaya getirecek. Yakınlarından alacağı ödünç paraları inşaat malzemesine yatıracaktı.

Define aletleri fiyat

Enflasyon canavarı, nasıl olsa borçlarını bir kaç yıl içinde silip süpürür ve kendisini bedavadan ev sahibi yapardı. Delikanlı, hangi arkadaşlarını daha kolay aldatabileceğini düşünürken, evin temel kazısını da bedavaya halletmenin yollarını arıyordu.

Define aletleri fiyatları, Çünkü arsa, yer yer kayalık bir zemine sahipti ve kazma işi çok para tutacaktı. O halde, buna da bir çözüm gerekiyordu. Sonunda, dedesinden kalan el yazması Kur’ân’ın arkasındaki boş sayfayı kopartarak oraya bir define haritası çizmeye başladı.

Define aletleri fiyatı

Evi düşündüğü yer, arsadaki dört büyük ağacın tam ortasıydı. Çizeceği haritada, köyün tarihî çeşmesine bitişik olan arsasını tarif edecek ve ağaçların arasında müthiş bir hazine bulunduğunu belirtecekti. Kendini bildiği günden beri babasıyla birlikte define aramaya gittiği ve kazmadık yer bırakmadığı için.

Define aletleri fiyatlar

Bu tür haritaların inceliklerini gayet iyi hatırlıyor, çizgi ve işaretlerle donatılan yıpranmış bir haritanın. Köy kahvesindeki acemi definecileri çılgına çevireceğini adı gibi biliyordu.

Uzaktan görebildiği kadarıyla üç-dört adam, gecenin soğuğuna ve inceden inceye yağan yağmura aldırmadan harıl harıl çalışıyor. Ve haritada tarif edilen ağaçların arasını kazıyordu. Delikanlı, tamamlanmak üzere olan temel kazısını görmek için arsasına gittiğinde, daha da keyiflendi.

Define aletleri fiyat listesi

Haritada tarif ettiği yer, sanki bir iş makinasıyla kazılmış ve arsayı bir kanser gibi saran büyük kayalar. Tam istediği gibi parçalanarak arsa kenarına istiflenmişti. Böylelikle temel duvarları için gerekli olan malzeme de hazırlanmış oluyordu. Bir sigara tüttürmek için o kayalardan birine oturduğunda. Sağa sola atılan kırık küpleri ve adamların gözünden kaçan tek bir altını görerek bulunduğu yere yığıldı. Define aletleri fiyatları, O gün bütün şehir, dört ağaç arasından çıkartılan küpler dolusu define haberiyle çalkalanıyordu.

Related Posts

5 thoughts on “Define aletleri fiyatları

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  kullanılan teknolojiye ve kullanılan donanıma göre fiyatlar değişir.

 2. edip aydınlılar dedi ki:

  bu cihazları almak bütçe meselesi.

 3. alan tarama dedi ki:

  ddektör fiyatları konusunda net bir fiyat söylenemiyor firmalar ve özelliklerinin farklı oluşu fiyatlara yansıyor

 4. Maddi gücünüze göre ve dedektörün özelliklerine göre bir dedektör satın alabilirsiniz.

 5. alan tarama dedi ki:

  Define aletleri fiyatları; tarama aşaması kadar yapım aşaması ve parçaları da dikkat gerektirdiği için fiyatlar farklılık gösterebilir.

Bir cevap yazın