Blog

Kars dedektör

dedektör en fazla kaç metreden çeker

Kars dedektör, Doğu anadoluda bulunan ve adını bile duyduğumda içime üşüme hissi verdiren bu ilimizin adı Kars.

Kars dedektör

, Bilindiği gibi en çok soğuk bir iklimi ile bilinir fakat bilinmeyen o kadar güzellikleri varmış ki bende biraz araştırdığımda öğrendim. Zaten vatanımızın dört bir köşesi özel ve güzeldir. Kars kalesi, bu kalenin ilginç bir geçmişi var 1153 yıllarında selçuklalar tarafından yapılmış olup daha sonra ise 1386 yıllarında tümür tarafından yıkılmıştır.

Kars dedektörcü

Uzun zaman yıkık duran kale omsalı padişahı emriyle 1579 da yeniden yapılmıştır. Ve daha sora ki yıllarda iki kez tamirden geçmiş olup günümüze kadar gelmiştir. Fetiye camii bu caminin ise Ruslar tarafından kilise olarak yapıldığı bilinmekte.

Kars dedektör, Fakat zafer sonunda bu yapı iyi bir onarından geçerek günümüze camii olarak gelmiştir. Ani harabeleri, bu yerleşim ise ermeni sınırında olup çok değişik medeniyetlere ev sahipliliği yapmış olup birden fazla işgale uğrayıp günümüze taşınmış nadir yerlerden biridir.

Kars dedektörcüler

İshak paşa sarayı, bu saray ise top kapı sarayından sonra. Osmanlıların yapmış olduğu nadide eser olarak bilinmekte, birde bu saray ile ilgili şöyle söylentiler var mesela. Çeşmelerinden süt akması gibi çok ilginç ama gerçekmiş. Çıldır gölü, burası halkın önemli gelir kaynaklarından biri çünkü balıkçılık onlar için önemli ve Sarıkamış hikayemizi bilmeyen yoktur. Binlerce şehit verdiğimiz yerdir. Türkiye’mizin her şehri gibi bu şehrimizde bir çok kültürel zenginliklere sahiptir.

Bir çok kültür ve medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Bu kültür ve medeniyetler geride bir çok zenginlikler bırakmışlardır.

Kars dedektörcüleri

Toprak üzerinde ki zenginlikleri evet görebiliyoruz. Ancak herkes için merak konusu toprak altında bulunan zenginlikler. Herkes bu zenginlikleri görmek ister. bu durumda bizim yardımcılarımız dedektörlerdir. Günümüz de teknoloji ilerledi. Ve bu durum dedektörler için de geçerlidir. Eski kafalı dedektörleri bırakalım artık.

Kars dedektör bayi

Yüksek teknolojili dedektörler bizim daha çok işimize yarayacaktır. Ve bu işlere başlamadan önce bu konuda bilgi sahibi olmamız olmazsa olmazımızdır. Bilgi sahibi olmak veya bilir kişinin yanımızda bulunması. Dedektör üreten firmalar çoğalmıştır. Ancak sizler bu konuda kendisini ispatlamış firmalardan dedektör satın alın. Kars dedektör, Bu şekilde işlemlerinizi daha kolay halledebilirsiniz.

Related Posts

4 thoughts on “Kars dedektör

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  doğu anadolunun en son serhat şehridir kars.

 2. edip aydınlılar dedi ki:

  ani harabeleri gezip dolaşılacak bir şehir.

 3. alan tarama dedi ki:

  dedektör firması karsa bulamazsanız farklı illerdede gidip deneyip alabilirisiniz

 4. alan tarama dedi ki:

  sizler bu konuda kendisini ispatlamış firmalardan dedektör satın alın. Bu şekilde işlemlerinizi daha kolay halledebilirsiniz.

Bir cevap yazın