alexa

Gömü bulma

En iyi dedektör hangisi, define dedektörü tavsiyesi
En iyi dedektör hangisi
Mayıs 10, 2017
dedektör videosu, En iyi altın arama dedektörü
En iyi altın arama dedektörü
Mayıs 14, 2017

Gömü bulma, Günümüzde define işi ile uğraşanlar çok iyi bilirler.

Gömü bulma

, Define işi öyle oldu bittiye getirilecek bir iş değildir. Ama bu işi çok hafife alan ve sanki eliyle koymuş gibi bulabileceklerini sanan kişilerde var maalesef. Bulma teknikleri sanıldığı kadar kolay olsaydı sizce de bu zamana kadar kalırmıydı hiç. Bazıları günlerce hatta aylarca uğraş veriyor bu uğurda sonuca ulaşamazken bazıları da tesadüfen bile olsa denk getiriyor. Geçenlerde bir haber çıkmıştı bir çoban çocukları ile birlikte hayvanlarını otlamaya gitmişler.

Gömü bulmak

Ve çocuklar kayaların arasında oyun oynarken tesadüfen orada sikke denilen tarihi paraların gömülü yeri bulmuşlar. Tabi babaları korktuğu için devlet yetkililerine haber vermiş işte bunun gibi daha bir çok haberler duyulmakta.

Gömü bulma, İle ilgili kim bilir daha haberlere yansımayan kimler var kimler benim de kulağıma gelmişti.

Gömü bulma dedektör

Bazı bilgiler bulup hiç sesini çıkarmayan kişiler olduğu ve yavaş yavaş hiç dikkat çekmeden hayatlarını değiştiren. Ve halen iyi bir hayat sürenlerde var tabiî ki . Zaten öyle bu işin sırrı bulma işi şans işi kimine bu şans veriliyor. Yani imtihan ediliyor bakalım nasıl bir kişiliğe bürünecek diye kimine yıllar boyu uğraşsa da tek bir kuruş bile denk gelmiyor hayat işte tesadüflerle doludur. Bazıları da bu iş uğruna olmayacak yerleri kazıp güzelim yapıları harap ediyor.

Gömü bulma dedektörü

Ve hatta çok daha ileri giderek mubarek hatırlarımıza bile zarar veriyorlar. Eminim haberlerde bununla ilgili çıkan bir kaç haberi duymuşsunuzdur.

Ben duyduğumda çok üzülmüştüm yazık ya bu kadar acizlik olurmu bu neyin hırsı. Böyle bu denimi gözünüz döndü para hırsı ile o mubareğin mezarında ne bulmayı umuyorlarsa .Artık hiç düşünmüyorlar da bunun sonunu neyse benim sizlere tavsiyem bulma işinde hırsınıza yenik düşmeyin ve geçmişinize saygılı olun. Bilip bilmeden her yeri telef etmeyin define bulacağız diye sakın.

Gömü bulma alan tarama dedektör

Bir yerden emin olduktan sonra iyi bir dedektör ile görüntü alın ve emin olun daha sonra çalışmaya başlayın böylesi daha kolay olur . Bahsettiğimiz gibi insanlar toprak altından çıkan her şey değerlidir diye düşünen insanlardır. Gömü bulma, Sizlere bu konuda bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederiz.

6 Comments

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  herkesin hayali gömü bulmak.

 2. adminim dedi ki:

  çok haklısınız edip bey

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  arayanlar bulamadı fakat bulanlar ise arayanlardı, bu nasihati unutmamak lazım.

 4. alan tarama dedi ki:

  doğru yerde doğru dedektör ile aradığınız zaman hayal olmaktan çıkar

 5. alan tarama dedi ki:

  Günümüzde define işi ile uğraşanlar çok iyi bilirler.

 6. alan tarama dedi ki:

  Gömü bulma, Sizlere bu konuda bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın