alexa

En derin dedektör

Alan tarama dedektörleri, altın arama dedektörü ücretsiz indir
Altın cihazları fiyatları
Mayıs 14, 2017
dedektör arama
Alan tarama dedektör fiyatları
Mayıs 14, 2017
Show all

En derin dedektör, Kullanıcıların en önem verdiği unsur derinliktir. En derin dedektör , Çünkü eski dönemlerde insanlar kıymetli eşya ve ...

En derin dedektör, Kullanıcıların en önem verdiği unsur derinliktir.

En derin dedektör

, Çünkü eski dönemlerde insanlar kıymetli eşya ve mücevherlerini gömerek güvende tutarlarmış. Bu bilgi nesillerdir insanoğlunun bildiği bir gerçektir. Dedektörlerin derinlikten çok ayrıştırma yapması önemlidir. Eğer bir dedektör derindeki materyalin altın, gümüş,bakır,bronz,mineral vb. ayrıştırmalarını yapabiliyorsa bu kullanıcının işini kolaylaştırmaktadır. Derinlik bilgisi makinenin kapsamlı çalışmasından çok materyalin boyutuna bağlıdır.

En derin dedektörler

Mineral oranı düşük topraklarda derinlik daha nettir. Dedektör kullanım faaliyetlerine göre farklı gruplara ayrılır. Küçük çağlı (tek para, altın cürufu, define ) arama,gömü arama,balistik arama , teknik arama ,güvenlik vb.dir. Arazi yapısı, arama kriterleri ve hedeflenen objelerin de cinsi de farklıdır.

En derin dedektör, Bu farklılıklara göre her dedektörün kendi aralarında öne çıkan üstün yanları vardır.

En derin altın dedektör

Buradaki en önemli nokta, doğru imkanlar ve hedefler için doğru dedektörü seçmektir. Dedektör zemindeki tünel ,boşluk, mineral yoğunluğu ve su kaynaklarını ayırt etmektedir. Derinlik algısı makine çeşitlerine göre değişir yani 3-4 metreden başlar 700 metreye kadar çıkar. Evini arabasını satıp, fiyatı 2 bin 500 TL ile 60 – 65 bin TL arasında değişen dedektörler alıyor. Define aramak için 30 ile 50 bin TL arasında kredi alanların sayısı da küçümsenmeyecek boyutta.

Adından da anlaşılacağı gibi dedektörlerin arasında derinliği en çok gösteren dedektördür . Dedektörlerin yapılış amacı yüzeydeki ufak metalleri görmekten ziyade derindeki büyük hedefleri algılamak.

Ve bu şekilde yüzeydeki küçük metallerin yanıltıcı etkisi ile kullanıcıyı meşgul etmemektir. Araması yapılan arazide toprak cinsi, arama yapılacak mekanın düzgünlüğü, ekipmanların çalışma şartlarına uygun olması önemlidir.

Şayet bu kriterlerin birinde sorun olduğunda yanlış sonuçlar ortaya çıkabilir. Gelişmiş teknoloji kullanan define dedektörleri metal objenin sinyal cins ve gücüne göre. Sinyalin başladığı ve sona erdiği noktaları, sinyalin yansıma zamanlamasını ve şiddetine göre gelişmiş algoritmalarla hesaplayarak. Ekrana 3 boyutlu ve renkli grafikler çizebilmektedirler. Dedektörler yerin altını net şekilde size göstermektedir. En net şekilde derinlik hesaplanmış olur ve dedektörün teknolojik alt yapısının uzmanlığı ortaya çıkar. Artık teknoloji ilerledi ve bu durum dedektörler içinde geçerlidir. En derin dedektör, Sizlerde teknolojik bir dedektörler işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

5 Comments

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  derin dedektörler özel üretime girer.

 2. adminim dedi ki:

  evet aynen öyle edip bey

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  daha güçlü sensörler kullanılmış ve derin aramalar yapılıyor.

 4. alan tarama dedi ki:

  Kullanıcıların en önem verdiği unsur derinliktir.

 5. alan tarama dedi ki:

  En derin dedektör, Sizlerde teknolojik bir dedektörler işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Bir cevap yazın