alexa

En derin dedektör hangisidir

dedektör devresi
Define dedektör fiyatları ve özellikleri
Mayıs 14, 2017
Alan tarama dedektörleri, altın arama dedektörü ücretsiz indir
Altın cihazları fiyatları
Mayıs 14, 2017

En derin dedektör hangisidir, Bizler bir grup arkadaş olup yaptigimiz deliliklerinin bir kaçını anlatalım.

En derin dedektör hangisidir

, Bizler bu arada 10 yasindayiz. Bir arkadaslarla oturduk ne yapsak ta bi macera yaşayalım dedik. Herkes fikrini sundu birisi dedi ki güzellik iksiri yapalım dedi bir digerimiz yuzumuzdeki yeni çıkan sivilceler için maske yapalım. Bir digerimiz ise bunları yaptıktan sonra birbirimize makyaj yapalım dedik. Hepimiz salak gibi birbirimizin aklına uyarak dediklerimizi birer yapmaya başladık .

En derin dedektör hangisi

İlk olarak güzellik iksirimizi hazırladık içine dolaptan ne varsa hepsini koyalım dedik. Dolaptan bulduğumuz malzemeler zeytin peynir çilek reçeli kayısı reçeli incir reçeli bütün recelleri kattik biraz tuz biber ne bulduysak evde herseyi kattik.

En derin dedektör hangisidir, Hepimize birer bardak koyduk hep beraber içtik tadı çok kötüydü hata ve hatta çok igrencti neyse tadı kötü içtik aldırış etmeden.

En derin dedektörler hangisi

Sonra geldik yüzümüze maske yapma zamanı gelmişti. Maske için kullanacagimiz malzemelere baktık neler kullanabiliriz diye düşündük. Maske yapacağımız için yapışkan bişey olmalı dedik. Baktık dolaptan yapışkan ne var bal var ilk malzememiz budur dedik çıkardık birazda renk verelim dedik içine boya bulduk boyda kâtip rengini değiştirdik. Maskeli hazır dedik başladık yüzümüze sürmeye.

En derin dedektörler hangisidir

15 20 dk maskeler yuzumuzde bekledikten sonra çıkartmaya karar verdik. Biraz zor olsada çıkartması yapışık falan dinlemeden yıkadıktan kuruladik. İksiri içtik maskeyi yaptık güzellestik ya biraz daha güzellik katmak için makyaj yapmaya baslayacaktik.

Annemin makyaj malzemelerini getirdim. İlk önce hepimiz yüzümüze fondoten surduk daha sonra çok düzgün olmasada becerebildimiz kadariyla. Sonrasında gozlerimize far surduk. Far sürdükten hepimizde sanki bi değişimler olmaya başlamıştı. Hepimizin midesi bulanmaya başlamıştı. Hepimiz kusma başladık. Bu arada annem gelmişti.

En derin alan tarama dedektör hangisi

Bizim bu halimizden çok korkmustu. Hepimizi hemen hastaneye goturmuslerdi. Ve bize sormuslardi ne yediniz bizde doktora demiştik ki güzellik iksiri içtik. Doktor şaşkınlıkla o nedir deyince yaptığımızı anlattık . Doktor gülerek bize cevap vermişti kızım sizin hiç işiniz mi yok demişti. Bizler size tavsiyemiz sakin ola böyle saçma sapan iksirle denemeler yapmayın. İksir içip güzelleselim derken canimizdan oluyorduk. En derin dedektör hangisidir, Kesinlikle böyle şeyle asla denemeyin.

7 Comments

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  özel üretimer bu katogaridedir.

 2. edip aydınlılar dedi ki:

  derin saha araştırmaların da kullanılıyor.

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  madencilik sondaj öncesi zemin etüt yapılmadan önce analiz yapılması gerekir.

 4. edip aydınlılar dedi ki:

  özel sensörler kullanılıp derinlik kabiliyeti artırılmıştır.

 5. alan tarama dedi ki:

  dedektörlerde derinliği etkiliyen yer altında olan maddenin ne kadar zamandır yerin altında olduğu ve dedektörün standar ölçme miktarı

 6. alan tarama dedi ki:

  en derin dedektör yeterince donanımlı olan dedektördür (örn. özel sensör eklenip derinliğin artırılması.)

 7. alan tarama dedi ki:

  Bizler size tavsiyemiz sakin ola böyle saçma sapan iksirle denemeler yapmayın. İksir içip güzelleselim derken canimizdan oluyorduk. En derin dedektör hangisidir, Kesinlikle böyle şeyle asla denemeyin.

Bir cevap yazın