Blog

Altın dedektör ve fiyatları

dedektör çantası, Altın dedektör ve fiyatları

Altın dedektör ve fiyatları, Başımdan geçen bir olayı anlatayım.

Altın dedektör ve fiyatları

, Benim iki tane abim var . Abimin bi tanesi 26 bir diğeri ise 22 yaşında. Büyük abim bizlerden daha erken ayrılmak zorunda idi çünkü okuyordu. Kendi ayaklarının üzerinde duruyordu farklı bir yerde okuduğu bölümün mastirini yapmaktaydi. Diğer abim ise benimle yaşlarimiz yakın olduğu için küçüklükten bu yana sürekli bir yarış icersindeyiz. Sürekli kavga yaparak didiserek büyüdük hala daha kavgalarimiz sürmektedir.

Altın dedektörleri ve fiyatları

Küçükken ben derslerimde iyi not alıp iyi başarı elde ettiğimde o daha iyisini yapmaya calisirdi ben kursa gidersem o başka kursa giderdi sürekli bir yarış içerisinde idik. İyi yapmiyorduk belki ama . Bizleri görenler hayretler içerisinde kalıyordu. Çünkü kedi köpek gibiydik dışarıda dahi. Ama bir gün bu yaptiklarimizdan pişmanlık duyarmiyiz bilemem ama kavgalardan hiç pişmanlık.

Altın dedektör ve fiyatları, Annem bize her kavga yapmamiz da bize söyle der kızım oğlum sizler düşman değilsiniz kardessiniz annem yapmayın böyle birgün pişman olursunuz.

Altın dedektörü ve fiyatları

Bizde abimle diyoruz ki olmayız anne bunun neyinden pişman olacağım diye gecistiriyordum. Yine günlerden bir kavga ettik ve abim gezmeye gitti. Abim denize gitmiş. Akşam sularına doğru bi telefon geldi. Bizi arayan kişi doktor ve vize şaşkınlıkla doktorun anlatacagi sakin sakin oglunuz denize atarken kayaliklara carpmis carpmanin etkisi boynu kırılmış.

Altın dedektör ve fiyat

Ama bize doktor söylemiyor. Sadece oglunuz kaza geçirmiş yüzme esnasında bu kadar bilgi vererek telefonu kapattı. Hemen apar topar toplanıp hastaneye gittik . Hemen abimi görmek istedik. Ama buna müsade etmedi doktor. Çünkü abimin ölüm tehlikesi ya da felç kalma olasılığı varmış.

Bizler bunu duyunca herkes çığlık feryat figan hastane bizim cigliklarimizla doldu. Hele ben o her un kavga yaptığım abim için o kadar ağladım ki kendimden gecmisim baygınlık gecmisim. Hatırlamıyorum ne olduğunu.

Altın dedektörü ve fiyat

Bizler beklemeye başladık abimi yogun bakıma aldılar günlerce onun kendine gelmesini bekledik. Tehlikesi hala daha devam ediyordu. Aylarca yogun bakımda kaldı. İnşallah iyileştirilmesi günü göreceğiz diye dualar eder oldum. Bir gün bir telefon geldi abimin kendine geldiği ve eve çıkma kararı. Hemen abimin başına gittik onu öyle görünce çok üzüldüm. O kadar kavga etmemize rağmen acisinin dinmesi için canımı bile verebilirdim. Eve geldi. İkimiz yanlız kalınca abicim Özür dilerim kız abiside bende dedi ve iki kardeş sarılarak yaptigimizdan çok pişman olduğumuzu dile getirirken. Altın dedektör ve fiyatları, Bir daha kavga yapmayalım abim dedim oda evet diyerek yanıt verdi.

Related Posts

7 thoughts on “Altın dedektör ve fiyatları

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  verimlilik önemlidir fiyat sonra gelir.

 2. edip aydınlılar dedi ki:

  özel üretim dedektörler fiyat olarak pahallı olacaktır.

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  daha çok madencilik ve derin jeofizik aramalar da kullanılıyor.

 4. edip aydınlılar dedi ki:

  altın bulma herkesin hayali olduğu için bütçemize uygun bir cihaz almalıyız.

 5. alan tarama dedi ki:

  tarama yapacağınız alanın özelliklerine uygun dedektör almalısınız dedektör özelliklerine göre fiyatlarında farklılık olur

 6. alan tarama dedi ki:

  size göre en uygun olan dedektörü bulup almalısınız. fiyattan önce gelen bir şey varsa o da verimli olmasıdır.

 7. alan tarama dedi ki:

  altın dedektör fiyatları arama yapılacak yer ve derinliğe göre değişir.

Bir cevap yazın