alexa

Ağrı dedektör

dedektör dünyası
Afyon dedektör
Nisan 20, 2017
dedektör en iyisi
Amasya dedektör
Nisan 20, 2017

ağrı dedektör Bilindiği gibi birçok şarkılara konu olan ilimiz çok soğuk olmasıyla da iyi bilinir. İşte bu yüzdende göç oranı yüksek bir yerleşimdir.

ağrı dedektör

Türkiye’ nin en yüksek dağına sahip olan ve bu dağda 4 mevsim kar eksik olmayan Ağrı dağının birde büyük bir efsanesi var. Nuh’ un gemisinin buradan kalktığı bilinmektedir. Bilindiği gibi Ağrı çok soğuk bir yerleşimdir ve bu yüzdende ormalık ve yeşillik bakımından yoksuldur. Küçük bir yerleşim olmasına rağmen tarihi açıdan çok zengindir sizlere kısa kısa bahsetmek isterim.

ağrı dedektörcü

Meya yani günbuldü mağarası bu mağaralarda asırlar önce farklı mezheplerde ki kişilere ev sahipliliği yapmış olup. Bunun kanıtı olan bazı kalıntılar halen buralarda görünmekte.

Yerleşim yeri olarak kullanıldığı açıkça ortada olan mağaraların pencereleri ve hatta önlerinde balkonları bile düşünülüp yapılmış o yıllarda.

ağrı dedektörcüler

Buz mağarası burası ise küçük Ağrı dağı denilen dağın eteklerinde bulunan muhteşem görüntüye sahip bir yer. ağrı dedektör Urartu kalesi bu kale ile ilgili şunu söyleye bilirim kimler ve ne zaman yapıldığı bilinmiyor. Bu kale içerisinde Urartululara ait mezarlar olduğundan onlar tarafından yapıldığı sanılıyor. İshak paşa sarayı bu sarayın Topkapı sarayından sonra

Ağrı dedektörcüleri

Türkiye ‘ nin en büyük sarayı olduğu bilinir ve hamur kümbeti gibi sıralanır. Türkiye’nin her yeri yer altı ve yer üstü tüm zenginliklere sahiptir. Ağrı ili de bunların içerisindedir. Bir kere şehirde yüzyıllar öncesine dayanan mezar yapıları bulunmaktadır.

Bu mezar yapıları bizleri düşündürebilir. Düşünmelerimiz sonucunda dedektör yardımıyla tüm sorularımız cevap bulacaktır. Tabi sadece mezar yapıları değil. Önemli bir saray vardır ve bu saray kültür ve medeniyet olarak önemlidir. Dedektörün yanında bilgi olmazsa olmazımız olmalıdır. Bilgili olmadan bu işleri yaparsak sonuçları olumlu olmayabilir. Hem zaman hem de o kadar para heba olur gider. O yüzden

dedektör

kullanımını bilmek gerekir. Dedektör kullanımını bilmenin yanında birde yer altı hakkında bilgilerimiz olması gerekir. Tabi bu bilirkişi yardımı ile de olabilir. Ama güvendiğiniz insanlarla. ağrı dedektör Çünkü etrafta dedektör satmak için türlü yalan dolana giren birçok kişi vardır.

4 Comments

  1. edip aydınlılar dedi ki:

    ağrı dağı ve efsaneleri ile meşhur.

  2. alan tarama dedi ki:

    drone dedektörler burda arayacağımız dedektör tipi

  3. Dedektör kullanımını bilmenin yanında birde yer altı hakkında bilgilerimiz olması gerekir. Tabi bu bilirkişi yardımı ile de olabilir. Ama güvendiğiniz insanlarla. Ağrı dedektör Çünkü etrafta dedektör satmak için türlü yalan dolana giren birçok kişi vardır.

  4. alan tarama dedi ki:

    Ağrı Dedektör kullanımını bilmenin yanında birde yer altı hakkında bilgilerimiz olması gerekir.

Bir cevap yazın