alexa

Kullanım Video

Dedektör Videolarımız

Olay Tv Vatan Şaşmazla Röportajımız

Bilim Teknoloji 2014 Fuarında Dedektörlerimiz

Bilim Teknoloji 2013 Fuarında Dedektörlerimiz

Remote Visual Tomografik Radar Dedektör

Geo Lrl Pratic Mini Görüntülü Alantarama Dedektör

Remote Sense 3d EMSR Radar Dedektör

Topnotch 3D EM Radar Dedektör

Unique Dna Görüntülü Cep Telefonu Dedektör

GM FLYING EYE 3D Uçan Dedektör

Newest Alan tarama dedektör

Antimineral Dedektör Güçlendirici

Textil İğne - Metal Dedektör

Dedektör Hata Payları - Yanılgıları

4X4 Arazi Aracına Monteli 3d Geofizik Dedektörler

Görüntülü 3d Alantarama Dedektör

Özel Üretim Alantarama Sade Altın-Gümüş

Özel Üretim rf-vlf alan tarama

Özel Üretim 3d Dedektör + Pc

Dedektörler Hakkında Anafikir

Tarama Teknikleri Alıştırma

Secret Geo Scan Bir Anı

 

Kullanım video sayfamızdaki videolar ile Define dedektör ürünlerini ve diğer tüm ürünlerimizin röportajlarını görebilirsiniz. Define dedektörü ararken diğer dikkat edilmesi gereken konu çeşitte gece gündüz ayrımı yapmadan arama yapabilen detektörler olma özelliği eğer belli sebeplerden dolayı gündüz arama yapamayacaksanız gece görüşü olmayan dedektörler sizin işinizi görmeyecektir  o yüzden bu durumuda baz alarak dedektör almanızda fayda var .bir diğer dikkat etmeniz gereken konu  yer altı ısı sıcaklığı yüksek bir yerde arama yapacaksanız   ısıya dayanıklı dedektörlerde mevcuttur  alacağınız dedektörde böyle bir özelliğin olmasına dikkat etmelisiniz   eğer altını arayacağınız yer çok sıcak değilse o  zaman sıcaklık çokta sizin için önemli olmayabilir genelde altın arama dedektörleri  -5 ile 45 C  hava sıcaklığında ölçüm için uygun oluyor bu sıcaklık aralığına dikkat ettiğniz sürece bir problem olmaz tabi dedektör  kullanımındaki  diğer kullanım talimatınada dikkat etmeniz gerekir.

Define Dedektörü

Define dedektörü, öncelikle metal dedektör nedir onu öğrenelim; metalleri algılayan aletlere  metal dedektör denir. Kullabileceğimiz  alanı birden çoktur bunlar ; mayın, silah, askeri arama işleminde ,hava alanı , konser ve alışveriş merkezilerinde üst aramasında kullanılabilir,  jeolojik veya arkeolojik kazı işlemlerinde  kullanılır  metal dedektörleri hayatımızın birçok alanında kullanabiliyoruz anlayacağınız  toprağın altındaki  metaleri  bulmamız için metal dedektörü yapmayı beraber öğreneceğiz ,  öğrendiğim kadarıyla size aktaracam umarım işe yarar ve  işinize yarayacağını düşünüyorum . Şimdi asıl konumuza gelelim  , metal yapma vlp tipindeki   dedektör metal ayrımı yapabilmek için tercih edilmesi gereken  en güzel yol . bu yöntem ile verici  olan bobin sabit bir  manyetik yollar böylece  alıcı olan  bobinde yansıyan sinyal  ile alım işlemi gerçekleşir.

   Define dedektörü, Dedektörler günlük hayatımızı kolaylaştıran vazgeçilmez parçalarımızdandır. Makinelerin hayatımıza girmesiyle pek çok alanda işimize yarayan parçalardır. Dedektörlerin girdikleri alanlarda geniş yer kapsadığı için makineler define alanına da girerek. Definecilerin işini de kolaylaştırmaktadır. Eğer dedektörünüz yoksa ve dedektör satın alacaksanız ilk işiniz işinize hangi dedektör yarayacak onu bulmanız gerekmektedir. Tabi bunun yanında arazinizin de nasıl olduğu önemlidir. Çünkü dedektörlerin bu şekilde çeşitliliği mevcuttur. Durum böyle olunca bu işe meraklı olan bir çok insan da ikilemde kalabilir. İşte bu yüzden sorunlarla karşılaşmamak için define araması yapacağınız alan hakkında iyi bir araştırma yapmalısınız. Bu işin olmazsa olmazı zaten araştırmadır. İlk işiniz arama yapacağınız alanı iyi bir araştırmalısınız. Daha sonra arama yapma teknikleri hakkında bilgi sahibi olanız gerekmektedir. Kullanım video sayfamızdaki videolar ile gerçekleştirdiğimiz röportajları görebilirsiniz.