Blog

Van Dedektör

dedektör küçük

Van Dedektör, Van MÖ. 7000 yılına uzanan antik tarihi sodalı suları olan meşhur van gölü ile ünlü ipek yolu üzeride serhat şehrimiz.

Van Dedektör

, Van , tarihi mirası ile göz kamaştırmaktadır . Van Tuşba Şehri Urartuların başkentiliğini yapmıştır . İskit saldırı ve işgalleri ile zayıflıyan Urartular medlerin saldırıları ile yıkılıp tarih sahnesinden çekilmişlerdir . Medlerin persler tarafından yenilerek tarihin çöplüğüne gitmesiyle persler bölgeye hakim olmuştur . Büyük İskender Persleri yıkınca devletine kattı . İskender in devletinin yıkılması ile selevkosların hakimiyetine giren tuşba ermenilerin ve partların eline geçti.

Van Dedektörcü

İse de Romalıların hakimiyetine girmiştir . Sasaniler Romalılardan almışlarsa da Bizans geri alsa da 675 yılında Arablar almış , fakat Bizans geri almış . 11 yy da Türkmenler bereketli van havzasına yerleşmeye başlamış.

Van Dedektör, Selçuklu imp . katılmıştır . Moğol işgal ve saldırıları ile Selçuklular yenilince ilhanlılar sonra sırasıyla celayirler , Kara koyunlular Ak koyunlular safaviler hakim olmuşlar .

Van Dedektörcüler

Çaldıran savaşından sonra Osmanlı hakimiyetine Van tarım hayvancılık ve ticarette gelişmiştir . Bu kadar zengin kültüre sahip olan Van toprak altındaki zenginliklerinin ortaya çıkarılmasını bekliyor . Bu da kafalı eski tip dedektörlerle olmayacağı aşikar , EMSR dedektörlerin zamanı artık . Yer altı anamolileri tarayarak görüntülü tesbit etmek artık çok kolay . Artık teknoloji gelişmiştir. Ve bu teknoloji dedektörlerde de gelişmiştir.

Van Dedektörcüleri

Bizlerin de bu teknolojiden faydalanması en doğal hakkımızdır. DOPLER EFFECT ile ortalamasını alan bir microişlemci sayesinde en net şekilde yüksek derinliklere ulaşmak için.

Yüksek mineral oranına sahip alanlarda otomatik zemin kalibrasyonu yapan. 3D radar dedektörün 3D yazılımlarının tamamı güncel versiyondur. Ve Hi-Tech dokunmatik ekran teknolojisi mevcuttur. Bu tarz

dedektör

sizlerin işine daha çok yarayacaktır. Tabi sadece dedektör ile iş bitmiyor. Dedektör kullanılması iyi bilinmelidir. Ve yer altı ile ilgili bilgi birikimimizin olması gerekir. Yer altında bulunan her şey değerlidir bilgisi tamamen doğru değildir. İşte bu yüzden hem dedektörümüz iyi teknolojik olacak hem de bilgi birikimimiz olacak. Van Dedektör, Bu şekilde hem zaman hem de maddi olarak kayıplar yaşanmamış olacaktır.

Related Posts

5 thoughts on “Van Dedektör

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  van kalesi ve otlu peyniri ile meşhur.

 2. adminim dedi ki:

  van gölünü unutmamak lazım

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  van gölü akdamar kilisesi ve sodalı suyu ve inci kefali ile meşhurdur.

 4. alan tarama dedi ki:

  su altı dedektörlerle bütün van gölünü aramak güzel olabilirdi

 5. alan tarama dedi ki:

  Yer altında bulunan her şey değerlidir bilgisi tamamen doğru değildir.

Bir cevap yazın