Blog

Siirt dedektör

define metal dedektörü

Siirt dedektör, Anadolu ve Mezopotamya topraklarının birleştiği kavşak nokta da yer alan Siirt ili pek çok medeniyetlere tanıklık edmiştir .

Siirt dedektör

, Asurlular , persler , mekodonyalılar , Romalılar , Bizans , sasaniler , emeviler , Abbasiler , Selçuklular , Osmanlılar hüküm sürmüşler , pek çok eserler vermiştir . Yöre tarım ve hayvancılıkla geçim sağlar , ticaret gelişme göstermektedir . Siirtte fıstık ekimi yapılmaktadır , Antep ve iran fıstığı ile rekabet edebilicek kalitede fıstık yetişir . İri ve sert kabuklu bir bölgeye has bir fıstık yetişir . Arıcılık koyun sığır , fıstık ve üzüm yetiştiriliciği bölge ekonomisi canlandırmaktadır .

Siirt dedektörcü

Bölge terör örgütlerinin faliyet yüzünden bölge gelişmemiş , gerekli yatırımlar yapılamamış , devlet yöre ve insanlar zarar görmüşlerdir . Bölge göç vermiştir . Tarihinde İngiliz işgalinden başka işgal görmemiştir .

Siirt dedektör, Milli Mücadele yılların da devletin yanın da durmuş , milli mücadeleye destek vermişlerdir . Tillo ilçesi Anadolu tasavvuf tarihinde önemli yer tutar . İbrahim Hakkı hz. şeyhi İsmail Fakirullah hz. burada yaşamıştır .

Siirt dedektörcüler

Marifetname eserini yazan İbrahim Hakkı hz . erzurum dan tilloya gelmiş , İsmail Fakirullah tarafından yetiştirilmiş. Bu muazzam eseri yazmıştır . Bu gün bile ziyaret edilmekte olan tilloya manevi bir hava hakimdir. Bu kadar köklü bir tarihe sahiptir. Durum böyle olunca bu köklü tarihte bir çok medeniyet kültür bir çok sanat eseri ve zenginlikler bırakmışlar. Bu zenginliklere herkes sahip olmak ister.

Siirt dedektörcüleri

İşte tam bu zamanda dedektörler yardımcımız olabilirler. Tabi kaliteli ve teknolojik dedektörler. Dedektör satın alırken cihazı nasıl kullanacağımıza dair bilgileri almalıyız.

Arazide test eğitimi de yapılmalıdır. Eğer dedektörü bunu aldığınız şirket size sunmuyorsa siz talep edin. Bu sizin en doğal hakkınız. Yer altında bulunan her şey değerlidir diye bir bilgi var. Bu tamamıyla doğru bir bilgi değildir.

Dedektör

kullanımının yanında yer altı ile ilgilide bilgi sahibi olmanız gerekir. Eğer iyi bir dedektör satın aldıysanız bu cihaz size değerli veya değersiz olan maddeleri size gösterecektir. Siirt dedektör, Eğer bilginiz yoksa yanınızda dedektör kullanmasını ve yer altı ile ilgili bilgili bilir kişi yanınızda olmalıdır.

Related Posts

4 thoughts on “Siirt dedektör

  1. edip aydınlılar dedi ki:

    bölgenin tarihi çok eskiye antik çağlara dayanır.

  2. edip aydınlılar dedi ki:

    anadolu ve mezopotamyanın birleştiği yer.

  3. alan tarama dedi ki:

    dedektör alacağınız firma önemli

  4. Ve Siirt dedektör alıcısının aslında hangi özellikte ne istediğini doğru anlamak da önemli.

Bir cevap yazın