Blog

Samsun dedektör

define bulma dedektörü

Samsun dedektör, Samsun orta Karadeniz in Bafra ve Çarşamba ovaları ve limanı ile ünlüdür.

Samsun dedektör

, Yakın tarihimize Gazi Mustafa Kemal paşanın 19 mayıs 1919 da Samsun çıkması ile milli mücadelemiz başlamış . Gazi Paşamız havza da yirmi iki gün kalmış , planlar görüşmeler yapmış . Ve buradan Anadolu ya geçmiş , kongreler yapmış . 23 nisan 1920 TBMM i Ankara da toplayıp , milli orduyu kurmuş . Türk İstiklal harbini kazanmış ve 29 EKİM 1923 de Cumhuriyeti kurmuş . Bütün bu serüvenin başlangıçı samsun olmuştur . Samsun yeni Türk devletinin kuruluşun da basamak taşıdır adeta .

Samsun dedektörcü

Allah bir daha milletimize göstermesin , böyle kötü günleri , düşman çizmelerine çiğnetmesin yurdumuzu .

Bu devlet kurulurken bu millet çok acı çekti . Batısından doğusuna herkes tek yürek oldu. Ulu Önderimizin bayraklaştırdığı milli mücadelemiz Samsunda başlamıştır. Samsun dedektör, İngiliz işgaline uğrayan Samsuna 19 mayıs 1919 da çıktığı ve İstiklal Savaşının başladığı tarih olması sebebi ile gençlik ve spor bayramı olarak kutlanmaya başlanmış .

Samsun dedektörcüler

Bu gün Türk gençliğine armağan edilmiştir . Bir daha asla böyle günler görmemek için devletimize bayrağımıza milletimize sahip çıkmalıyız . Yöneticilerimizi seçerken dikkatli olmalıyız ama bir gün tekrar aynı hadiselerle karşılaşırsak aynı ruh aynı kan damarlarımızda dolaşıyor . Yazımız da yakın tarihten bahsettik. Ancak geçmişi de köklü bir şehirdir. E böyle köklü bir geçmişe sahip ise birçok güzellikler bırakılmıştır.

Samsun dedektörcüleri

Elbette toprak altına da birçok zenginlikler bırakılmıştır. Bizler bu zenginliklere ulaşmak isteriz. Bu konuda dedektörler bizim yardımcımız olacaktır. Günümüzde dedektör sistemi gelişmiştir. Önüne gelen herkes bu işi yapmaktadır. Ama sizler bu konuda çok iyi yerlere gelmiş şirketleri tercih etmeniz en doğrusu. Çünkü adamlar dedektör satmak için kötü olan cihazını bile türlü hilelerle satmaya çalışır. Bu konuda bilgili olmanız gerekir. Çünkü

dedektör

satın alırken yüklü para veriyoruz. Hem paranın hem de zamanın boşa gitmesini kimse istemez. Bilgi sahibi olalım ve fırsatçılara zemin hazırlamayalım. Samsun dedektör, Bilgilenmek için bekleyemem derseniz de bilir kişi yanınızda olmasında fayda vardır. Devamı daha sonra detaylı olarak gelecek…

Related Posts

4 thoughts on “Samsun dedektör

  1. edip aydınlılar dedi ki:

    19 mayıs ile milli mücadelenin başlangıç şehri.

  2. alan tarama dedi ki:

    dedektör almayı düşünüyorsanız arama yapacağınız alana uygun dedektör alamanız uygun olur

  3. Samsun dedektör bu sebeple tarama yapılacak alanın arazi şartları (engebeli mi yoksa düzayak mı) gib göz önünde olmalı.

  4. alan tarama dedi ki:

    Samsun dedektör, Samsun orta Karadeniz in Bafra ve Çarşamba ovaları ve limanı ile ünlüdür.

Bir cevap yazın