Blog

Sakarya dedektör

dedektor, dedektör, dedektör fiyatları, dedektor fiyatlari

Sakarya dedektör, Bu güzel bereketli şehrimizin öyküsü, tarihi antik çağlara uzanır. Frigyalılar ile başlar. Sakarya ırmağının bereketlendirdiği bu topraklar çok verimlidir. Çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapan bu topraklar, ormanları ile yeşilliği, alüvyonlu ovaları ile ünlüdür. Kerestecilikte gelişmiş tarihi bir geçmişi ve önemli bir yeri vardır. Tersanelere ağaç tedariki yüzyıllar boyu buradan yapılmıştır .

Sakarya dedektör

, Ülkemizde birkaç langoz gölü bulunur. Bunlardan bir tanesi de acar langozudur . Burası doğal hayatı koruma bölgesi ilan edilmiştir ve koruma altına alınmıştır. Kuşların ve yabani hayvanların üreme alan bu tip langoz göllerinden sadece birkaç tane kalmıştır. Bu doğal güzelliklere sahip çıkılması gerekir. Sakarya nehri bu ili adeta ikiye bölerek kara denize ulaşır.

Sakarya dedektör, Dereleri ,ırmağı ve gölleri ile de ünlüdür. Sapanca gölü muhteşemdir.

sakarya dedektörcü

Günümüze gelen pek çok tarihi eser kalıntı halindedir. Bölge deprem bölgesidir ve buradaki faylar yedinin üstünde deprem oluştururlar ki sonuçları yıkıcı olmaktadır. 1943’ den bu yana bölge de 7 şiddetin de depremler olmuş ve can ve mal ziyanlığı olmuş.

sakarya dedektörcüler

1999 depremin de adeta şehir batmış haritadan silinmiştir. Şehircilik politikalarımız gelişmiş olup tedbir alınmaktadır. Ama bölgenin tek gerçeğinin deprem olduğunu unutmayalım. Sakarya şehri çok eski medeniyetlere ev sahipliği yaptığı için yeraltı ve yerüstü birçok hazineyi bize bırakmıştır. Herkes bu hazineye sahip olmak ister. Bunlar için birçok yol vardır. Bu yollardan biride bir dedektör satın almaktır.

Tabi bu dedektör işimize yarar ve son derece teknolojik bir dedektör olmalıdır.

sakarya dedektörcüleri

Artık teknoloji gelişti ve Hı Tech yani yüksek teknolojiye sahip dedektörler mevcuttur. Bizim firmamızda bulunan dedektörler de Hı Tech teknoloji mevcuttur. Dedektörlerimiz Doppler Effecet ile ortalamasını alan bir micro işlemci sayesinde en net şekilde yüksek mineralli alanlarda otomotik zemin kalibrasyonu yapar.

Dedektör

toprak altına ait bütün verileri derinlikleri grafik olarak bilgisayar ekranına yansıtır. Sakarya dedektör, Bu sayede işimiz biraz daha kolaylaşır. Unutmamalıyız ki toprak altında ki her şey değerli kıymetli bir hazine olduğu anlamına gelmez.

Related Posts

6 thoughts on “Sakarya dedektör

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  bereketli vede tarihi geçmişi olan bir şehir.

 2. edip aydınlılar dedi ki:

  türkün makus talihinin değiştiği yer.

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  pek çok medeniyetin kurulup hayat bulduğu bir şehir.

 4. alan tarama dedi ki:

  Sakaryada fay hatlarını bulmak için dedektör kullanmaları çok iyi daha güvenli bir yol

 5. Sakarya dedektör, Bu güzel bereketli şehrimizin öyküsü, tarihi antik çağlara uzanır. Frigyalılar ile başlar.

 6. alan tarama dedi ki:

  Sakarya dedektör, Dereleri ,ırmağı ve gölleri ile de ünlüdür.

Bir cevap yazın