Blog

Pulse dedektör fiyatları

dedektör en iyisi

Pulse dedektör fiyatları, Günlerden birgün mutlu bir aile varmış.

Pulse dedektör fiyatları

, Bir anne varmış. Çocuklarını çok seviyormus. Bu aile Karadenizli imiş. Bu anne çok çalışkanmış. Annenin 2 oğlu 1 kızı varmış. Oğulları ve kızını büyütmüs. Karadenizin güzel mi güzel tarlalarinda ekim dikim işi ile ugrasiyormus büyüyen oğulları bir gün kız sevmisler. Evlenmek istemişlerdi. Evleneceği kızları annesiyle tanistirmislar. Annesi gelin adaylarını çok sevmiş. Her yörenin kendine göre örf ve adetleri vardır.

Pulse dedektör fiyat

Bir Karadenizli olarak örf ve adetlerine göre kız istemeler, nişanlar herşey yerine ve zamanına göre yapılmış. Sıra gelmiş düğün gününe davullar kurulmuş kemenceler gelmiş. Herkesler süslenmiş puslenmis herkes çok mutlu imiş. Çünkü hiç bir sorun çıkmıyormus. Herşey tıkırında isliyormus.

Pulse dedektör fiyatları, Çok mutlularmis akşam olmuş hazırlıkların tümü olmuş gelin ve damat salona gelmiş.

Pulse dedektör fiyatı

Düğün başlamış.Horonlar, halaylar, çalgılar coşkulu mu coskuluymus. Herkes yorulmaksizin oyun oynuyormus. Gece yarısına kadar eglence devam etmiş. Kimse yorulmaksizin bilmiyormus. Kayinvalide adayı 1 taşla 2 kuş vurmuş. Çünkü 2 oğlunun da murvetini görmüş. Düğün bitmiş . Herkes eglenmis gecenin sonunda yorgun bitkin bi halde evlerine dağılmış. Herkesler evlerine cekildikten sonra uyumuslar. Ertesi gün olmuş herkes balayı için hazırlıklarını yapmışlar ve gitmişler balayinda 2 oğul ve gelini eglenip gelmişler.

Pulse dedektör fiyat listesi

Kayınvalide düğün bittikten sonra artık tarlaya dönme vakti gelmiş. Kayınvalide tarlada çalıştıkca çalışmış. Gel zaman git zaman ogullarina yeni evler yapmak için düşünceleri varmış.

Kazandığı parayı hiç car cur etmeden biriktirmis. Biriktirdiklerinle mal mülk yapmaya başlamış oğullarına. Birgün gelinlerine demişki bana yardıma gelir misiniz? Demiş ona Gelinleri buna pek yanasmamis. İlk zamanlarda iyi davraniyorlardi daha sonrasında ters davranmaya başlamışlar. Kayınvalide bu kötü davranmalara zaman geçtikçe kaldıramamaya başlamış yemeden içmeden kesilmiş.

Pulse dedektör fiyat listeleri

Kendini kötü hissetmeye başlamış. Gelinleri dert yaniyormus birgün ölümü sizin elinizden olacak diye söylüyormus. Birgün canıma kiyacagim. İntihar edeceğim gelinler aldırış etmemiş ama bir gün kayınvalide ortadan kaybolmuş. Kimse bulamamış . Kadın intihar etmiş kadının ölüsünü günler sonra bulmuşlar. Gelinler yaptıkları kötülüklerden pişman olmuşlar. Ancak artık bir fayda etmeyecektir. Pulse dedektör fiyatları, Kadının malını iler bağrını bitler yemiş.

Related Posts

4 thoughts on “Pulse dedektör fiyatları

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  dedektör iş yapacak verinli olacak parası mühim değil.

 2. adminim dedi ki:

  tabi ki çok doğru edip bey

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  evet verimli olması gerekir.

 4. alan tarama dedi ki:

  dedektörün fiyatı değil, verdiği verim çok önemlidir.

Bir cevap yazın