alexa

Kütahya dedektör

dedektör bobini
Edirne dedektör
Nisan 20, 2017
dedektor cesitleri ve fiyatlari
Adana dedektör
Nisan 20, 2017

Kütahya dedektörEge bölgesinin doğal ve tarihi güzellikleri ve kültürüyle yoğrulmuş güzel insanları olan şirin bir Anadolu kentidir Kütahyamız.

Kütahya dedektör

Önemli şahsiyetler yetiştirmiş efeler diyarı kentimiz Evliya çelebiyi yetiştirmiştir. Kütahya’nın suları ve pınarları çok meşhurdur . Tarih her yerden adeta fışkırmaktadır. Kaplıcaları, ılıcaları, içmeleri, dünyaca ünlüdür. Tarihi yerler çok olunca dedektör satışları da çok oluyor.

kütahya dedektörcü

Bölgemiz maden yatakları özelikle bor başta olmak üzere oldukça zengindir . Bu zenginliklerin kullanılmaya sunulması ülke ekonomisine kazandırılması gerekir. Yer altı anomalilerinin keşfi için yer altı görüntülü cihazlarının önemli bir yeri vardır. Zenginliklerimizin ortaya çıkarılıp müzelerimizde sergilenmesi gerekir. Bu şekilde yapılmazsa tarihi eserlerimiz kaçırılmaktadır. Dedektör piyasasında bir çok makineler fakat bir kısmı demode olmuş, işlevini abartanlar var cihazına özellik yükleyenler var.

kütahya dedektörcüler

Gerçekçi olmak lazım. Kiralama ayrı dert gelen arkadaş fazla para ister, birkaç kiralamaya para verilse yekün tutmakta. Bu maliyetle yeni bir cihaz alınabilir.Kütahya dedektör Dedektörlerimiz artık teknik olarak dünya teknolojisini yakalamış durumdadır. Yurtdışından pahalı maliyetlerle pahallı cihazlar almaya gerek yok. Yerli teknoloji bayağı yol kat etti . Mesafe kaydettik, mili düşünelim, paramızı dövizimizi yurt dışına kaptırmıyalım. Bu zenginliklere sahip olmak için yerli ve teknolojik dedektörler işimize yarar.

kütahya dedektörcüleri

Dedektör satın aldıktan sonra cihazın nasıl kullanılacağına dair bilgiler alınmalıdır. Size bu bilgiler verilmek zorundadır. Kesinlikle talep etmelisiniz. Bilgi sahi olunduktan sonra işlerinize başlamanız daha verimli olacaktır. Test eğitimi yapmalısınız. Artık teknoloji ilerledi bizlere de bu teknolojilerden faydalanmak kalıyor.

Ama bilinçli bir şekilde. Fırsatçı defineciler şur da şu var burada bu var diye sizleri kandırabilir. İşte bu yüzden

dedektör

hakkında bilgi sahibi olmamız gerekir. Çünkü toprak altında kalan her şey değerli sayılmayabilir. Sizin çalışma yapacağınız yerde demir ve türevleri gibi maddelerde çıkabilir. Bu maddeler ferromanyetik ve noferromanyetik olarak geçer. Ferromanyetik demir ve türavlerini kapsar yani mıknatıs tutan maddeler. Noferromanyetik altın gibi kıymetli maddeleri bize gösterir. Bunlardan mıknatıs tutmayan kıymetli maddelerdir. Kütahya dedektör Alacağımız dedektörler bunların ayrımını yapıp bize göstermelidir. Devam edecek …

5 Comments

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  kaplıcaları ılıcaları tarihi zeybek oyunları yani efeler diyarı.

 2. edip aydınlılar dedi ki:

  çok eski antik çağlara dek uzanan tarihi ve bu günlere dek gelen kalıntıları var.

 3. alan tarama dedi ki:

  Kütahya da dedektör maden ocaklarında sık kullanılıyor

 4. kütahya dedektör Dedektör satın aldıktan sonra cihazın nasıl kullanılacağına dair bilgiler alınmalıdır.

 5. alan tarama dedi ki:

  Kütahya dedektör Dedektörlerimiz artık teknik olarak dünya teknolojisini yakalamış durumdadır.

Bir cevap yazın