Blog

Kiralık define dedektör

dedektör devreleri

Kiralık define dedektör, İki arkadaş varmış.

Kiralık define dedektör

, Bu arkadaşların birinin adı ahmet diğerinin adı ise mehmet imiş. İki kafadar arkadaş ne zaman işleri olsa birbirlerinden başka kimseyi aramazlarmiş. Bu arkadaş çok samimiymiş. Yedikleri içtikleri ayrı gitmiyormuş. Çok iyi arkadaşlıkları olan ahmet ve Mehmet birbirlerine dokundukları iyilikle. Kadar etrafa da bi o kadar yardımcı olmaya çalışırlarmış. Boş vakitlerini ise tarla işi ile uğraşırken bu iki arkadaş bakmışlar ki dostlukları çok iyi gidiyor bir gün ortak olmaya karar vermişler.

Kiralık define dedektörü

İyi mi yapmışlar kötü mü yapmışlar bunun habercisi değiller imiş. Tarla işleri uğraşan iki arkadaş ise şansları yaver gitmiş. Yaptıkları tarladaki mahsulleri bir gün şehirden gelen bir vatandaş görmüş almak istemiş.Bu iki arkadaş ta satılık malımız yok beyim ikramımız olsun demişler.

Kiralık define dedektör, Vatandaş kabul etmiş begenirsem bi dahakine para vermeden almam ona gore diyerek tarladan ayrılmış.

Kiralık define dedektörler

Ahmet ve Mehmet ürünlerinin bu kadar begenilecegini tahmin etmemiştir. Ama bilmiyor ki tarladan ürünlerini yiyen vatandaş günlerden bir gün tarlalarina gelmiş bu iki arkadaş yaptıkları ürünlerin. Çok lezzetli olduğunu ve böyle organik malın hiç bir yerde bulamayacağını anlatmış. Tarlalarina gelen vatandaş anlattıkça anlatmış.

Kiralık define dedektörleri

İki dostun kafası karışmış. Tarlasına gelen kişi en sonunda ağzındaki baklayı çıkarmış ve bunlara is teklifinde bulunmuş. iki şaşkın şaşkın baka kalmışlar birbirlerinin yüzüne. Ne diyeceklerini bilememişler. Tarlalarına gelen kişiye ilk önce isminiz nedir beyim diye sormuşlar adam cevap vermiş.

İsmim mustafa beyler demiş. İlk önce tanıştığımıza memnun oldum beyim demiş. Çok teşekkür ediyorum beyim bize böyle bir teklifte bulunduğunuz için. Ama nasıl beyim biz bu işi kivirabilir miyiz diye bi sormuşlar birbirlerine.

Kiralık define dedektörcü

Mustafa Bey neden olmasın demiş her şeyin bir başlangıcı vardır. Sizde benim teklifimden başlayabilirsiniz diyerek onları daha çok heveslendirmiş. Biz bi düşünelim beyim siz bize telefon numaranızı verin efendim bizim fikrimiz olumlu olursa size dönüş yaparız. Mustafa Bey kabul etmiş. İki dosttan haber beklemiş düşünüp taşınmışlar bir kaç gün sonra mustafa beye dönüş yapmışlar. Cevapları olumlu olmuş. İşlerin iyi gideceğine hiç inanmamışlar. Kiralık define dedektör, Ama işleri o kadar iyi gitmiş ki kendileri bile inanamamış.

Related Posts

6 thoughts on “Kiralık define dedektör

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  kiralıklarda daima sorun çıkıyor.

 2. adminim dedi ki:

  hemde büyük sorunlar çıkarır

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  kiralık işler de sorun çıkması normal.

 4. alan tarama dedi ki:

  dedektör satın almanızı tavsiye ederim

 5. alan tarama dedi ki:

  dedektörü kiralamaktansa satın almayı tercih etmelisiniz.

 6. alan tarama dedi ki:

  kiralamayla uğraşılacağına vbütceye uygun sıfır alınması tercihimdir.

Bir cevap yazın