Blog

Kiralık dedektör

Alan tarama dedektörleri, altın arama dedektörü ücretsiz indir

Kiralık dedektör, Her alanda yaşanan sıkıntılar maalesef definecilikte de yaşanmaktadır.

Kiralık dedektör

, Gün geçmiyor başka bir vaka ile karşılaşıyoruz. Dedektör adında insanlara türlü oyunlar oynandığını duyuyoruz. Bunu farklı yöntemlerle yapılıyor mesela. Bir kişi birileri ile irtibata geçiyor o şekilde veya bu şekilde dedektör için. Ama bu insanların amacı farklı tabi sen anlaşıyorsun kiralama için onlar cinlik peşinde götürüyorsun bulduğun yere o kişileri.

Kiralık dedektörler

Çekim yapılıyor saatlerce belki de günlerce çekim yapılıyor sizinle de saat başına anlaşıyorlar tabi. Her saatte para işliyor ya boşu boşuna oyalanıp çok para almayı hedeflerler ya da oradaki malzemeyi gördükleri halde yok derler. Bu insanların eline düşmeyin.

Kiralık dedektör, Daha sonra sen umudu oradan kesince tabi gidip dedektör işi yapanlar kendileri çalışıp alıyorlar.

Kiralık 3d dedektör

Malzemeleri ki bununla ilgili çok vaka duyar olduk son zamanlarda. Yada var olmadığı halde orada varmış gibi sana umut veriyor ki foyası ortaya çıkmasın. İş görmez olduğu anlaşılmasın diye yalan söylüyorlar. Tabi sizde günlerce belki de aylarca boşu boşuna kürek sallıyorsunuz .

Kiralık görüntülü dedektör

İşi bence çok riskli bir iş astarı yüzünden pahalı oluyor aslında saat ücretli olduğunu biliyorum. Ama birkaç saatte siz hiç define bulunduğunu duydunuz mu en az haftalarca sürmekte ki. Buda dedektör’ ün fiyatını satın alımdan daha pahalıya geldiğini duymuştum parça parça verildiği için tabi kişiler bunun farkına varmıyorlar ve ucuz olduğunu sanıyorlar.

Oysa ki direk kaliteli bir dedektör alsalar hiç böyle risklere girmemiş olacaklar.

Kiralık alan tarama dedektör

Ve fazla para kaptırmış olmayacaklar ve kendilerinin büyük uğraşlarla keşvettiği bir yeri de başkalarına kaptırmış olmazlar. Yani her türlü güvenli bir iş yaparsınız. İle uğraşıp boşa zaman ve boşa para harcamamış olunur ama dedektör alırken de çok dikkat edilmeli eminim herkes bunu çok iyi biliyordur. Ama yinede aldananlar oluyor artık bir anlık zaaflarından mı oluyor.

Yani bir şekilde kandırılan oluyor maalesef. İşte bu yüzden kulaktan dolma iş değil de kendiniz emin olmadan hiçbir adım atmayın derim sizlere. Bu yüzden sizler iyi bir araştırma yapıp iyi bir dedektör satın alırsanız daha iyi olacaktır. Kiralık dedektör, De tedbiri elden bırakmamak gerekir .

Related Posts

5 thoughts on “Kiralık dedektör

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  kiralamanın yüksek maliyetleri var.

 2. adminim dedi ki:

  gerçekten öyle

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  bir de beraberin de getirdiği sorunları.

 4. alan tarama dedi ki:

  dedektör kiralarken çok dikkatli olunmalıdır. asla test yapmadan almayınız.

 5. alan tarama dedi ki:

  Kiralık dedektör, Her alanda yaşanan sıkıntılar maalesef definecilikte de yaşanmaktadır.

Bir cevap yazın