Blog

Kahramanmaraş dedektör

dedektör oyunu

Kahramanmaraş dedektör, Kahramanmaraş Akdeniz ve Doğu Anadolu nun kesiştiği Türkmen Yörük kültürünün zirvesi tarihiyle sütçü İmamıyla Anadolu nun gururu.

Kahramanmaraş dedektör

, Olan Türk İstiklal Savaşının bayraklaşmış kenti , selam olsun size yiğit Maraşlılar Fransız a Anadolu yu dar ettiniz. Türkün kim olduğunu bütün dünyaya göstermiş oldunuz. Türkün bayrağını sancağını indirmeye kimsenin gücünün yetmeyeceğini herkes anlamış oldu . Türke kefen biçmenin bedelini yedi düvele göstermiş oldu . Bir tokat gibi indi yüzlerine Maraşın direnişi. Anladılar bedelini ödeyerek . Türkü ölümle korkutamayacaklarını esir edemeyeceklerini , pranga vuramayacaklarını anladılar. Kuyruklarını kıstırarak geldikleri gibi gittiler .

Kahramanmaraş dedektörcü

Örnek oldu bütün Anadoluya Maraş , gazi TBMM tarafından madalya ve Kahramanlık ünvanı verildi.

Maraş kalesinden Türk bayrağının inmeyeceğini bütün dünya anlamış oldu . Kahramanmaraş dedektör, Bir ders Kahramanmaraş bütün dünya ya bir kez daha . Türkü öldürebilirsiniz , ama asla esir edemezsiniz . Türkler bozkurt tabiatlıdırlar , bir kaplanı sirkte eğitip gösterilerde kullanırsınız ama bir bozkurttu asla sirkte eğitip gösteriler de kullanamazsınız . Ölürler esarette yaşayamazlar .

Kahramanmaraş dedektörcüler

Bu güzel şehri bu yiğitler memleketini hangi kelimeler anlatabilir . Kolay bir iş değildi yaptıkları , dünyanın en güçlü ordusunu dize getirdiler. Bütün imkansızlıklara rağmen , en azından Çanakkale savaşı kadar önemlidir Maraş müdafası . İki bölgenin kesiştiği bir şehrimiz olduğu için birçok kültür ve medeniyet bu şehirde yaşamışlardır.

Bu şehirde yaşadıkları için de yer altı ve yer üstünde birçok eser ve kültür bırakmışlardır.

Kahramanmaraş dedektörcüleri

Toprak üzerinde bulunan zenginlikleri görebiliriz. Toprak altında bulunan zenginlikleri de görmeyi herkes ister. Bu isteğimize dedektörler yardımcı olacaktır. Tabi dedektör kullanmayı iyi bilmek gerekir. Şehrimiz iki bölgenin kesiştiği bir şehir olduğu için define avcılarının uğrak yerlerinden biri olmuştur. İşte sizler bu define avcılarının arasında kaybolmamak için iyi bir dedektöre sahip olmanız gerekir. İyi dedektörden derken yüksek teknolojik dedektörlerden bahsediyoruz. Tabi sadece

dedektör

almakla iş bitmiyor. Toprak altında bulunan maddeler ile ilgilide bilgimiz olması gerekir. Çünkü toprak altında bulunan her madde değerli kıymetli işimize yarar anlamında değildir. Kahramanmaraş dedektör, Bu yüzden bu konuda bilgi birikimi olmayı veya yanımızda bilir kişi olmalıdır.

Related Posts

5 thoughts on “Kahramanmaraş dedektör

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  milli mücadele ateşinin yanmaya başladığı şehir.

 2. edip aydınlılar dedi ki:

  dondurma akla geliyor

 3. alan tarama dedi ki:

  Maraş’ta linyit yataklarını bulmada dedektör sık kullanılır

 4. Kahramanmaraş dedektör Toprak üzerinde bulunan zenginlikleri görebiliriz. Toprak altında bulunan zenginlikleri de görmeyi herkes ister. Bu yüzden Bu isteğimize de dedektörler yardımcı olacaktır.

 5. alan tarama dedi ki:

  Kahramanmaraş dedektör, Kahramanmaraş Akdeniz ve Doğu Anadolu nun kesiştiği Türkmen Yörük kültürünün zirvesi tarihiyle sütçü İmamıyla Anadolu nun gururudur.

Bir yanıt yazın