Blog

ikinci el dedektörler

define dedektörü taşımak

İkinci el dedektörler, Dedektörcülük evet bu iş çok kapsamlı olmalıdır.

İkinci el dedektörler

, Dedektör üretici bir firma olmak için belli başlı kurallar olmalı. Öyle her önüne gelen dedektör üretmemeli ama bunu da yasal yönden değil garibeşru yollardan yapıp piyasaya da sunula biliyor. Bu tür sahtekarların önünü kapatmak için dedektör almak istediğiniz firmanın gerekli evraklarının tam olup olmadığına da. Dikkat edilmeli ki bir sorunla karşı karşıya kalındığında en azından yasal yollarınız açık olmalıdır. Bu sektörde adını duyurmuş muhteşem iş yapan firmalar var.

İkinci el dedektör

Bunun sebebi de bu alan da yıllarca ders almış olup eğitimlere katılıp uzun uzun araştırmalar yapmış olmalarıdır. Kendi firmalarının adını ön planda tutmak ve müşterilerinin memnuniyetini dikkate alarak ta çok güzel çalışmalara el atmışlardır.

İkinci el dedektörler, Mesela arazi testi ki bunu her firma göze alamıyor bazıları derme çartma yaptırıyormuş duyduğum kadarıyla.

İkinci el dedektörler satanlar

Ama öyle kepçe çağıracak yok efendim sizin gösterdiniz yere söylediğiniz derinlikte çukur açılacak ne bulmak isterseniz. O cisim koyulacak ve kapatılacak daha sonra siz firma yetkililerinden öğrendiniz gibi dedektörünüzü ilk olarak siz kullanıp test etme imkanı. Buluyorsunuz ve ne derece verimli çalışıp çalışmadığına bakmış oluyorsunuz . Bunu bu şekilde yapmayı göze alamayan firmalar da daha önceden hazırlanmış yerlere sizi götürüp farklı yaptıklarını.

Duymuştum hatta bazılarının ayakkabısın altına altın saklayıp. Sanki cihaz tepki veriyormuş gibi oyunlarında döndüğünü duymuştum. Aman siz bu oyunlara gelmeyin.

Dedektör satan bazı arkadaşlarda farklı şeyler yapıyorlar aslında. Bu tür bir cihaz da alacaksanız kendi firmasından almayı ve size verilen imkanlar doğrultusunda almayı düşünün derim ben . Çünkü bazı firmalar ikinci el dahi olsa tıpkı sıfırdaki olanak ve imkanları suna biliyor .

Neden mi onlar dedektörlerine sonuna kadar güveniyor da ondan. Alcak olduğunuz dedektör ‘ ün ne kadar yıpranıp yıpranmadığını bilemezsiniz. Hangi zorlu şartlarda kullanıldını siz anlayamazsınız. Bunu en iyi anlayan kendi üreticisi olan firma bunu daha bilir ve eğer bir sıknıtısı var ise sıkıntıyı giderip tekrar sağlam bir şekilde satışa sunar. İkinci el dedektörler, İşte bu yüzden bu işi yapacaksanız çok iyi araştırma yapıp iyi bir dedektör satın alarak başlayın.

Related Posts

5 thoughts on “ikinci el dedektörler

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  kontrol etmeden almayalım..

 2. adminim dedi ki:

  evet çok doğru edip bey

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  arazide test etmeden almamalıyız.

 4. alan tarama dedi ki:

  ikinci el dedektör alınacaksa muhakkak garantisi olanlar tercih edilmelidir.

 5. alan tarama dedi ki:

  İkinci el dedektörler, Dedektörcülük evet bu iş çok kapsamlı olmalıdır.

Bir cevap yazın