alexa

2.El Cihaz

 

Whitess Coinmaster Dedektör

               

        

Cihaz 2.el takastan gelmiş olup, temiz ve iyi performanslı çalışır durumdadır.

* Smart Notch (Akıllı Çentik): Siz seçin… tespit edin veya görmezden gelin. Sadece bir pedi ittirin ve çivi, folyo ve çıkıntılar gözüksün veya gözükmesin. Bu “Akıllı” sistem, her bölgeyi ayrıştırma ayarlarınıza göre çentikler. Smart Notch olmadan daha önce bunu nasıl yaptığınıza şaşıracaksınız!* Ton Kimliği: 3 farklı ses tonu, hedefin sizin için olan önemi hakkında anında işaret vermektedir. LOW (düşük) çivi ve demir parçalarını; MEDIUM (orta) yüzük ve mücevherleri; HIGH (yüksek) ise madeni paraları işaret eder.* Aramalarınız sırasında Derinlik Okuma: İyi bir hedef tespit ettiğinizde, ekran size ne kadar derin kazmanız gerektiğini gösterir. Ekstra bir çaba sarf etmeden, otomatik olarak ekranda göreceksiniz! Hedef Kimliği Ekranı, aramalarınız sırasında size hedefin kimliğini gösterir. Hedefleri duyun ve görün!* 5-Kademeli Ayrıştırma: Ne duymak ya da görmek isterseniz ona odaklanmanızı sağlar. Her şeyi veya sadece istediğiniz değerli şeyleri görün ve duyun.* Ayarlanabilir Hassasiyet: Farklı arazilerdeki tespit derinliğini en yüksek değere çıkarır.* Pinpoint/ Tüm-Metaller Modu: Hedefinizin yerini belirlemek ufak bir hareketinize bakar. Sadece pedi ittirin!* Sağlam suya dayanıklı kontrol kutusu. Sadece 1250 gr.* Düşük Batarya Alarmı: İki adet 9 volt pil içerir.* Batarya Ömrü: 20+ saat batarya ömrü.* Ayarlanabilir kol, fincan ve alt çubuk pozisyonları: Yetişkin ve çocuklar için uygundur.* Suya dayanıklı 9 inç örümcek arama başlığı

Fiyat: 1000 tl

Analog Rezistivite

Cihaz 2.el takastan gelmiş olup, temiz ve iyi performanslı çalışır durumdadır.Görüntülü değildir kendi ekranından sayısal verilerle tarama yapmaktadır.Tümüyle analog çalışan dünyanın en gelişmiş sayısal metal algılayıcısı - Rezistivite -coğrafik inceleyici hazine arama tekniklerinin en gelişmişidir: magnetometre ve metal algılayıcı kullanıcı için içinde ileri düzey gerçek zamanlı zemin algılama görevi yapar. Rezistivite içinde tek bir fiyat altında 1 bütünleşik sistem yer alır: • Jeofizik - Metal hedeflerin boşluklar ve diğer jeolojik özelliklerden ayırt edildiği grafiksel ayrımlı büyük metal algılama ve boşluk konumlama için. Veri toplama için yer verici ve alıcı ropları kullanır. Jeofizik sistemi içinde 4 adet standart sonda verilmektedir. Türkçe kullanım klavuzu vardır.

Fiyat: 2000 euro

Özel Üretim Alan Tarama

 

        

Yeni geliştirilen Komplike Frequency Discrimination sisteminin en büyük özelliği bilimsel olarak çalışan ilk alan tarama modeli olmasıdır. Komplike Frequency alan tarama gelişmiş yapısı sayesinde 250 metre çap içerisinde var olan ( telefon, baz istasyonu, uydu sinyalleri vb ) yüksek dalga frekansları eleminize edebilir. Sadece Komplike Frequency alan tarama modellerinde bulunan gelişmiş eleminasyon özelliği sayesinde arama yapılacak alanda yanlış hedeflere yönlendirebilecek olan yalancı sinyaller eleminize edilebilir. Komplike Frequency çalıştırıldıktan sonra yarım saat süre boyunca toprağın altına ve toprağın üst bölgesine özel sinyaller gönderilir. Gönderilen özel sinyaller sonucunda mineraller gibi yalancı sinyaller elemeninize edilir. Komplike Frequency ile toprak altına gönderilen özel sinyaller sayesinde aranan nesne ( rezonans ) reaksiyona geçirilmiş olur. Minerallerin oluşturduğu yalancı manyetizmalar pasifize edilerek reaksiyona geçirilen nesneden açığa çıkartılan elektron oranı ve manyetik alan, algılama yapılabilmesi için 1000 kat yükseltilmiş olur. Elektron ve manyetik alan algılayıcı elektronik ünite mineraller gibi yalancı ve yanlış sinyallerden temizlenmiş bölgede sadece reaksiyona geçirilen nesneden açığa çıkartılan elektronları ve manyetik alanı tespit eder.

Komplike Frequency alan tarama cihazı farklı çalışma sistemlerine sahip iki ayrı elektronik bileşenin birleşiminden oluşmuştur.

1. Frequency generator ve Signal transmitter Komplike Frequency' nin özel sinyallerini toprağın altına ve toprağın üst bölgesine gönderme işlemini gerçekleştirir. Aranacak boşluk veya metal cinsi isteğe bağlı olarak seçilip aranabilir metal eliminasyon işlemi bu sistem aktif olduğunda gerçekleştirilir.

2. Signal Finder sinyal alıcı algılayıcı ünite, signal generetor ve signal transmitter üniteleri kullanılmadan, bağımsız olarak çalışabilir. Boşluk ve metal tespiti yapabilir . Signal finder, sadece Komplike Frequency alan tarama sisteminde bulunan mineral eliminasyon ve metal ayrım özelline sahiptir. Tüm metaller ve kapalı boşluk yapıları tespit edilebilecektir. Toprak altında bulunan her metal birbirinden farklı manyetik kimliğe sahiptir. Manyetik kimlik farklılıkları alıcı sistem ve çubuklar üzerinde her metal için farklı itme ve çekme kuvveti uygular. Sadece Komplike Frequency alan tarama sisteminde bulunan gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde metallerin manyetik farklılıklarının algılayıcı çubuklar üzerindeki muhtemel tepkisel farklılıkları anlaşılabilmektedir.

Fiyatı: 2500 euro

Görüntülü Rezistivite

         

 

 

 

 

Cihaz 2.el takastan gelmiş olup, temiz ve iyi performanslı çalışır durumdadır.Tümüyle PC altında çalışan dünyanın en gelişmiş 3D metal algılayıcısı - Rezistivite+Gradiometre -coğrafik inceleyici 3 ayrı hazine arama tekniklerini bir araya getiriyor: Sonda, magnetometre ve metal algılayıcı kullanıcı için içinde ileri düzey gerçek zamanlı zemin görüntüleme radarı görevi yapar. Rezistivite+Gradiometre içinde tek bir fiyat altında 3 ayrı bütünleşik sistem yer alır: • Jeofizik - Metal hedeflerin boşluklar ve diğer jeolojik özelliklerden ayırt edildiği grafiksel ayrımlı büyük metal algılama ve boşluk konumlama için. Veri toplama için yer verici ve alıcı ropları kullanır. Jeofizik sistemi içinde 4 adet standart sonda verilmektedir. Türkçe kullanım klavuzu vardır.

Fiyat: 3000 euro

 

 


Bu kategoride ürün bulunamadı.