Blog

Hatay dedektör

dedektör çeşitleri

Hatay dedektör, Hatay ilimiz ise Suriye ve Filistin ile sınır komşuluğu yapmakta olan ve turizm bakımından da en çok gözde olan Antakya ‘dır.

Hatay dedektör

, Çok güzel bir iklime sahip olduğundan antakyaya göçler bir hayli fazlalaşmış durumdadır. Hatay dedektör, İlimizin gezilip görülesi çok güzel hem doğa hem de tarihi yerleri var biraz onlardan da bahsetmek isterim sizlere. Tarihi yerleri ise şöyle, Antakya kalesi, payas kalesi, sarı seki kalesi, darpı sak kalesi. Bakras kalesi, koz kalesi, kurt kalesi, şıvman kalesi, mancılık kalesi, imma kalesi, cin kalesi.

Hatay dedektörcü

Beyazıt betami türbesi, hz. Hızır türbesi, hz. Hamza peygamber türbesi, şeyh Ahmet kuseyri türbesi, gazi abdurrahman türbesi. Şeyh Yusuf türbesi, habibi neccar camii, ulu camii, şeyh ali camii yeni camii. Ağalar camii, ahmediye camii, köşker camii, Halil ağa camii, kurşunlu hanı.

Hatay dedektör, Yeni hamam, cindi hamamı, meydan hamamı, saka hamamı. Adalı konak, Samandağ sahili, beşikli mağarası, titüs tüneli. Harbiye şelaleleri, Antakya parkı, aziz simon manastırı, batı ayaz yaylası insanların ailecek gezip eğlenebilecekleri bir yer.

Hatay dedektörcüler

Ve bunun gibi daha bir çok güzelliklere sahiptir bu ilimiz. Ama Türkiye ‘nin her bir karış böyle değil mi sanki ne zorlu şartlarda kazanılmış o savaşlar yokluk ve perişanlık içinde. Ama gene de pes etmemiş atalarımız işte o ataların armağanı bu topraklar bize kıymetini bilelim. Antakya ilçesinde antik kentler bulunur ve birçok kiliseler vardır.

Hatay dedektörcüleri

Tüm Türkiye de olduğu gibi bu şehrimizde bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. E bu medeniyetlerde arkalarında çok güzel mimari eserler ve kültürel zenginlikler bırakmışlardır.

Hepimiz toprak altında kalan kültürel zenginlikleri merak ederiz. Eğer bir dedektörünüz varsa bu merakınızı giderebilirsiniz. Eğer sahip değilseniz satın alabilirsiniz. Bu işlere merakınız varsa bilgi birikiminizin ve

dedektör

de olması gerekmektedir. Günümüz de birçok define avcısı var ve sizler bu avcıların arasında kaybolup gitmenizi istemeyiz. Ve elbette ki maddi olarak kayıplar yaşamamanızı. Eğer bu konularda bilgi sahibi değilseniz yanınızda mutlaka bir bilir kişi olması gerekir. Bu sayede hem maddi hem de zaman kaybı yaşamamış olacaksınız. Hatay dedektör, Sizlere kolaylıklar dileriz.

Related Posts

6 thoughts on “Hatay dedektör

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  romanın en önemli kentidir.

 2. adminim dedi ki:

  tarihte çok önem taşıyan illerimiz arasında imiş

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  hırıstiyanların kutsal saydıkları bir kent.

 4. alan tarama dedi ki:

  dedektörün ağır veya hafif olması kalitesini belirlemez

 5. alan tarama dedi ki:

  Eğer bu konularda bilgi sahibi değilseniz yanınızda mutlaka bir bilir kişi olması gerekir.

 6. alan tarama dedi ki:

  Hatay dedektör, Hatay ilimiz ise Suriye ve Filistin ile sınır komşuluğu yapmakta olan ve turizm bakımından da en çok gözde olan Antakya ‘dır.

Bir cevap yazın