Blog

Görüntülü dedektör

dedektör yazılışı

Görüntülü dedektör, Dedektör çeşitleri denildiğinde akla ilk gelen cihaz çeşitlerinden biridir.

Görüntülü dedektör

, Dedektörün bilindiği gibi çeşitli alanlar için kullanılan çeşitleri de vardır. Özellikle defineciler define arayışana girmeden önce. Arama yapacaklarını arazi de definenin olduğunun yüksek olduğu bölgeleri eleyerek definenin olabileceği bölgeye yoğunlaşmaları gerekmektedir. Definecilerin en çok tercih ettikleri dedektör çeşitlerinden biridir.

Görüntülü dedektörler

Çünkü hem kullanım açısından hem de daha net sonuçlar almak için kullanılır. Dedektör sayesinde arama yapınca olumlu sonuçlara ulaşılabilirler. Çünkü arama yapılan arazinin derinliklerinde neler olup olmadığının sinyalini almanın yanısıra görüntülü olarak da bilgi sahibi olabilirler.

Görüntülü dedektör, Bu bakımdan dedektör çeşitleri sıralamasında ilk sırayı alır . Çünkü % 100 e kadar sonuç almak mümkündür. Böylece pek çok definecinin yüzü gülüp istedikleri sonucu elde ederek. Arazi çalışmasından olumlu sonuçlar almaktadırlar .

3d Görüntülü dedektör

Özellikle defineciler bu dedektör sayesinde bir çok alan da da yaptıkları arama sayesinde olumlu sonuçlar alması define işine yeni başlayanların da. Bu dedektör çeşidine olan ilgisini arttırmaktadır. Özelikle ülkemizin geçmişine baktığımızda bir çok kültüre ev sahipliği yapması onu define arayışına girenlere de umut olmuştur.

3d Görüntülü dedektörler

Tam da bu noktada altın bulmak için altın dedektörlerinden de özellikle görüntülü olanlardan yararlanılmaktadır . Çünkü bu dedektör ler hem daha derinde olan madenleri algılayabilen cihazlar olup.

Daha da net sonuçlara ulaşmayı amaçlayan cihazlardır. Dedektörler de çeşitlerine göre farklılık göstermektedir . Tabi ki her şeyin özelliklerine göre fiyatları arttığı gibi dedektör çeşitlerinin de özellikle görüntülü olanların fiyatları. Diğer çeşitlerine oranla daha fazladır.Tabi ki bu cihazları alırken de yanlış dedektör alındığında malesef hem istenilen sonuca ulaşmak zaman almaktadır hem de gereksiz yüksek miktarda para harcanmaktadir.

dedektör

Özellikle defineciler dedektör fiyatlarının yüksek olması definecileri daha uygun fiyatlı olanlara hatta kendi çabalarıyla altın arama yoluna düşerler . Ancak bu şekilde olumlu sonuç almaları pek mümkün değildir. Mutlaka bilinen firmalarında yardımıyla kendilerine uygun dedektörü seçmeleri gerekmektedir. Birçok defineci özellikle altın arama yapılacak alana göre çeşitli dedektörlere basvurmaktadir . Ancak en olumlu sonuçları bu dedektörlerden almaları mümkündür. Görüntülü dedektör, Bu yüzden definecilerin bir numaralı tercihidir .

Related Posts

6 thoughts on “Görüntülü dedektör

 1. adminim dedi ki:

  muhteşem cihazlar herkese tavsiye ediyoruz

 2. edip aydınlılar dedi ki:

  define işi ile uğraşanların öncelikli tercihi olmalı.

 3. alan tarama dedi ki:

  3d ve 2d dedektörler var veya her iki özelliğide barındıran dedektörler mevcut 3d görüntüleme ile derinlik en gibi bilgileride görebiliriz

 4. alan tarama dedi ki:

  Görüntülü dedektör, Dedektör çeşitleri denildiğinde akla ilk gelen cihaz çeşitlerinden biridir. Ayrıca sizin için en verimli olacak olan dedektörlerdir.

 5. alan tarama dedi ki:

  Birçok defineci özellikle altın arama yapılacak alana göre çeşitli dedektörlere basvurmaktadir . Ancak en olumlu sonuçları bu dedektörlerden almaları mümkündür. Görüntülü dedektör, Bu yüzden definecilerin bir numaralı tercihidir .

Bir cevap yazın