alexa

En ucuz dedektörcü

dedektor, dedektör, dedektör fiyatları, dedektor fiyatlari
En iyi metal dedektör
Mayıs 18, 2017
İkinci el altın arama dedektörü fiyatları
Mayıs 18, 2017

En ucuz dedektörcü

dedektor, dedektör, dedektör fiyatları, dedektor fiyatlari

dedektor, dedektör, dedektör fiyatları, dedektor fiyatlari

En ucuz dedektörcü : elektronik pazarında milyarlarca dedektör vardır , bunlar özelliklerine göre kademe kademe fiyatlandırılır. En ucuz dedektörcü genellikle basit ufak çaplı madenleri bulan dedektördür bu dedektörler mineral yoğunluğu yada boşluğu ayırt edemezler. Birbirlerine benzer çok dedektör vardır bu çeşitlilik beraberinde fiyat çeşitliği sunmaktadır. Dedektörler bin ile yüz bin tl arasında satılmaktadır. Satılan bu dedektörler müşterinin ihtiyaçları talebinde özelliklere sahiptirler ve bu nedenle sensör, anakart, bobin ve güç kaynakları bu doğrultuda montajlanır. Genelde hobi dedektörleri olarak üretilen bu makineler teknolojinin ilerlemesiyle profesyonel alanda faaliyet vermek için geliştirilmekte ve kullanılmaktadır. Profesyonel alanda kullanılan bu dedektörler sırasıyla şöyledir.
• Güvenlik
• Arkeoloji
• Jeolojik
• Endüstriyel
• Alan tarama
• Define arama
En ucuz dedektörcü: güvenlik dedektörleri askeri ve sivil hayatta kullanılan dedektörlerdir, bu dedektörler insanları korumak ve tehlike unsuru olacak eylemlere müdahale etmek için yapılmış makinelerdir.
Arkeoloji dedektörleri eski uygarlıktan kalmış mezar ve tünelleri bulmak için yapılmış dedektörlerdir,bu dedektörler yapıları en ince ayrıntısına göre yansıtan makinelerdir.
Jeoloji dedektörleri yer altında bulunan sismik olayları ve fay hatlarını görüntülemek için yapılmış makinelerdir.
En ucuz dedektörcü : endüstriyel dedektörler , bina ve kuruluşlarda gaz ,duman vb. faaliyetleri bildirmek için yaoılmış mikro çipli makinelerdir.
En ucuz dedektörcü : alan tarama dedektörleri , toprak altında bulunan değerli metal ve taşları bulmak için yapılan makinelerdir.bu makineler içinde bulunan ekipmanlarla bu maddeleri analiz eder.
En ucuz dedektörcü : define arama dedektörü , toprak altında buluna altın ,gümüş vb materyalleri bulmak için yapılmış makinelerdir. Bu makineler özel üretim olup kullanıcının isteği doğrultusunda hazırlanır. Bu makinelerin 2d 3d jeo vb. modelleri bulunmaktadır, bu modeller materyalleri sanki röntgen çekiyormuş gibi göstermektedir. Bu özellikte kullanıcının daha net bilgi almasını ve bu bilgiler doğrultusunda kazı çalışmaları yapmasını sağlar ve kesin sonuca ulaştırır. Ama en önemlisi ise bütün bu kazı çalışmalarını yasal şartlar kapsamında olmasıdır çünkü yasal yapılmayan kazılarda çok ağır cezalar alınmaktadır. Yasal yapılan kazılar daima sizi daha ileri konuma getirir.

4 Comments

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  kafalı dedektörler piyasada ucuza bulunuyor ama nekadar iş yapar.

 2. adminim dedi ki:

  sadece tek tekçilik için verimli

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  70 cm in altına inmez tek tekçiler tercih ediyor.

 4. huseyin dedi ki:

  alan tarama ve güzel yerli görüntülü dedektörle tespit etmek mümkün boşa uğraşmamış olursunuz özelliklere göre değişiyor iyi mühendisler var

Bir Cevap Yazın