Blog

En iyi dedektör kaç metre gösterir

dedektörler, Metal Dedektörü

En iyi dedektör kaç metre gösterir, Bir gün insanın aklına dedektör almak düşerse bu kişi dedektör satıcısına sorar sizin dedektör kaç metre derinden bulur.

, Tabi ki satıcı kişi kendi dedektörünu ovecektir satıcı derki. Bizim dedektorumuz 8 metre derinliğe kadar bulur. Diğer bir satıcı daha derki 6 metreye kadar derinlik bulur. Diğer bir satıcı ise kesin 6 metre derinliğe sahiptir der . Yani her satıcı kendi malını över.

Tabi satıcılar da bu denilenlere inanarak hemen dedektörü satın alır. Müşteri çok iyi dedektör aldım diye sevinerek dükkandan ayrılır. Daha sonrasında kişi bir süre sonra fark ederki yanildigini görür. Dedektörü kullaninca 1 metreye gömülen metal eşyayı bile bulmakta zorlanır.

En iyi dedektör kaç metre gösterir, Hatta 8 metre derinlik diye alınan dedektör yarım metreyi bile bulamayabilir. Dedektörü alan kişi kandırıldığını düşünür. Satıcının malını satabilmesi için müşteriye yalanlar soylemektedirler.

Bazı gerçekleri saklamaktadir firma sahipleri. Yaptıkları doğru olmasada bu yola basvuruyorlar. Dedektör satın alacak kişiler dedektörün belli bir mesafesi olduğunu cihaz için mesafesi için düşünülen metal cisimleri büyüktü. Olsa küçükte olsa bunları bulabilir mi diye düşünülmelidir. Yine de yanilmaktadir. Küçük cisimleri bulmak çok kolay olmamaktadır.

Çünkü ancak çok yakınına geleceksin ki ancak o zaman bulmaktadır. Eğer büyük bir metal bulunmaya calisiyorsak mesafede bi o kadar artmaktadır. Eğer soru soruyorsak karşımızdakine soru soranin konuyla ilgili çok iyi bilgi sahibi olması gerekir.

Bazende konu hakkinda hiç bilgi sahibi olmadan soru sorar. 6 metre derinliğe kadar bulan iddaa edilen dedektörler deniz kenarında duran vapurlarin metal gövdesini yaklastirirsak ancak o zaman bulabilirler. Diyerek iddaa edilen dedektörler en büyük cisimler de bile çok işe yaramaz. Yani dedektörü kullanan kişi vapur büyüklüğünde devasal birsey bulmak mümkün değildir.

Eğer ki kullanıcı metal toprağa gomulmeden üstünde bulabiliyorsa toprağa gomuldugunde hiç bulamaz. Kullanan kişinin işi çok zordur. Bazen ıslak nemli arazilerde metalleri bulmak daha zorlaniyorlar. Firma sahiplerinin her söylediğini inanmamak gerekmektedir. Bazı satıcılar ise 1 veya 2 metreyi bulan dedektörleri 6 metre derinliğe sahip diye tanitmaktadirlar. En iyi dedektör kaç metre gösterir, Bu sebepten dolayı ıyi bir araştırmacı olmak lazım.

Related Posts

6 thoughts on “En iyi dedektör kaç metre gösterir

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  özel üretimler de yüz metreyi geçmektedir.

 2. adminim dedi ki:

  evet piyasada bu tür cihazlar çok fazla önemli olan söylenen metrede göstermektir

 3. Her dedektörün derinlikleri farklıdır.

 4. alan tarama dedi ki:

  Dedektörden dedektöre değişir.

 5. alan tarama dedi ki:

  En iyi dedektör kaç metre gösterir, Bir gün insanın aklına dedektör almak düşerse bu kişi dedektör satıcısına sorar sizin dedektör kaç metre derinden bulur.

 6. En iyi dedektör kaç metre gösterir, Bu sebepten dolayı ıyi bir araştırmacı olmak lazım

Bir cevap yazın