Blog

Derin dedektör

dedektör dükkanı açmak

Derin dedektör, Bundan yillar önce bir hastanede calışan bir arkadaşımın anlattığı bir hikayeyi sizlerle paylasmak istiyorum . Hastahane ‘ nin bir koğuşunda üç kötürüm bulunuyordu. Bunlardan koğuşa ilk gelen pencerenin önüne, ikincisi ortaya, üçüncüsü ise kapı kenarına yatırılmıştı. Ortadaki hasta iyimser bir adam olduğu için , neşeli konuşmalarıyla ötekileri eğlendiriyor ve kederlerini azaltmaya çalışıyordu.

Derin dedektör

, Soğuk bir kış gecesi , pencerenin yanındaki hasta öldü. Onu kaldırdıktan sonra ortadaki hastayı pencerenin önüne, kapının yanındakini de ortaya yatırarak , boşalan yere yeni bir hasta getirdiler. Pencerenin önüne alınan iyimser hasta, dışarıda gördüklerini anlatmaya başladı. Yol kenarındaki parkı, dev çınar ağaçlarını , cıvıldaşan kuşları işlerine koşan insanları , neşeli çocukları ve karşı dağlardaki çiçek dolu tarlaları uzun uzun anlatarak, çaresiz durumdaki arkadaşlarını rahatlatıyordu.

Adam kısa bir süre sonra , gelip geçenlere isimler takmaya başladı.

en Derin dedektör

Öteki hastalar, artık sabah işe gidenlerin, seyyar satıcıların ve akşam vakti yorgun argın eve dönenlerin öykülerini dinleye dinleye, onları gözleri önünde canlandırıyordu. Kısa bir süre sonra hastahanenin ruha ağırlık veren havası dağılmış ve türlü geçmek bilmeyen can sıkıcı saatleri tatlı öyküler doldurmuştu. Bir gün ortadaki hastanın aklına bir fikir geldi. Eğer pencerenin önündeki hastaya bir şey olursa oraya kendisi geçecek ve onun öykülerini dinlemektense , dışarıdaki renkli ve canlı yaşamı kendi gözleriyle görecekti . Derin dedektör, düşünce günlerce kafasına yer etti .

Derin algılayan dedektör

Yattığı yerden hep bunu düşünüyor ve çareler araştırıyordu. Sonunda onuda buldu . Pencerenin önündeki hastaya bazen kalp krizleri geliyordu.

Adam bu durumda komodinin üzerindeki ilacına güçlükle uzanıyor ve odada hasta bakıcı olmadığından ilacı kendisi alıyordu.

Derinden algılayan dedektör

Bir gece, pencere önündeki hastaya yine bir kriz geldiğinde, ortadaki hasta büyük bir gayretle doğrularak onun ilacını deviriverdi. Şişe yere düşmüş ve paramparça olmuştu.

dedektör

Ertesi sabah, pencerenin önündeki hastayı ölü buldular. Derin dedektör, onu kaldırdıktan sonra , ortada yatan hastayı cam kenarına geçirdiler. Adam göreceği manzaranın heyecanıyla dışarıya baktığında beyninden vurulmuşa döndü. Pencerenin bir kaç metre ötesinde, simsiyah bir duvardan başka hiçbir şey yoktu .

Related Posts

8 thoughts on “Derin dedektör

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  özel yapıma giriyor.

 2. adminim dedi ki:

  isteğe göre derinliği artırıla bilir

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  madencilik sektöründe kulanılıyor.

 4. edip aydınlılar dedi ki:

  derin termal suların ve petrolün bulunmasında faydalı.

 5. Çeşitliliği mevcuttur. Sizler dedektör konusunda geniş araştırma yapıp bulabilirsiniz.

 6. alan tarama dedi ki:

  Sadece bunlarla kalmayıp drone teknolojisiyle de tarama yapmak mümkün.

 7. Derin dedektör, düşüncesi insanların kafasına yer etti

 8. dedektor cesitleri dedi ki:

  günümüzde artık çok derin dedektörler var buda çok iyi oluyor

Bir yanıt yazın