Blog

Define dedektörleri ve fiyatları

dedektor osmaniye

Define dedektörleri ve fiyatları, Hızlı bir çalışma temposunun ardından saatin epey ilerlediğini kat nöbetini devretmeye gelen hemşire arkadaşlar sayesinde fark etmiştik .

Define dedektörleri ve fiyatları

, Çocuk servisinde çalışıyordum ve bu servis hastanelerin en yoğun ve en gürültülü servisidir . Artık günün yoğunluğu geçmiş servis sessizlesmişti . Günün ilk çay içme fırsatını yakaladığım için hemen bir çay içmiştim . Tam hemşire ofisine geçip dinlenmek üzereyken gelen telefon la ayağa kalktım. Karşıdaki ses acilde trafik yaralıların olduğunu içlerinde çocuklarında olduğunu ve hemen acile gitmem gerektiğini söylemişti .

Define dedektörü ve fiyatları

Tüm yorgunluğumu unutup hızla acil servise yöneldim ve servisteki bir odada nöbetçi doktorla beyin cerrahinin tartışmasına şahit oldum . Nöbetçi doktor beyin cerrahinin hemen acile gelmesi gerektiğini gideceği yere.

Define dedektörleri ve fiyatları, Daha sonra gitmesi gerektiğini acilde birçok hastanın onun yardımlarına ihtiyacı olduğunu söylüyordu. Beyin doktoru ise umursamaz bir tavırla odadan çıkıp hastaneden çıkmıştı .

Define dedektörler ve fiyatları

Her yer kan revan içindeydi ağlayan koşuşturan yakınını bulmaya çalışan bir yığın insan vardı. Acil serviste yatak kalmamıştı . Yaralılar sedyelere yatırılmış ilk müdahale yapılıncaya kadar bekletiliyorlardı . Onları yetersiz kalan personel yerine aileleri sevk edildikleri üst katlarda ki servislere çıkarıyorlardi. Onca kazazede içinde başında kimsesi olmayan ama durumu oldukca ağır 15 yaşlarında bir genç vardı.

Define dedektörleri ve fiyatı

Gerekli müdahalesi yapılmış ancak ancak sevk edildiği beyin cerrahı hastanede olmadığı için orada bekletiliyordu. Yaralılara serum ve tedavileri uyguladıktan sonra yanına gidip ilgilenmeye başladım . Şuuru henüz yerindeydi .

Konuştuklarımı anlıyor fakat cevap veremiyordu. Hayatının son anlarını görüyor ve onun için üzülüyordum. Genç iyice kötü olmuş ellerimi sımsıkı tutuyordu . Çok acı çekiyordu ve vücudu bu kadar acıyı kaldıramadığı ve müdahale edilmediği için malesef oracıkta can verdi. İçimden doktora lanetler okuyordum.

Define dedektörleri ve fiyatlar

Derken doktor nihayet gelmişti ancak geç kalmıştı . Ölen hastanın başına geldiğinde hiç bir şey söylemeden yere düştü ne olduğunu daha sonradan anlamıştım . Ölen o gencecik insanın babasıydı o sırf bir davete katılmak için. Hastaları ve kendi oğlunu ölüme terk eden hastanenin beyin cerrahıydı. Define dedektörleri ve fiyatları, Oda oğlunun ölümüne dayanamayıp felç geçirmiş ve görevine geri dönememişti.

Related Posts

7 thoughts on “Define dedektörleri ve fiyatları

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  bu görüntüyü yakalamak nasıl bir his hiç düşündünüz mü.

 2. adminim dedi ki:

  her halde harika olurdu

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  bu tip cihazları kullanınca değeri anlaşılıyor.

 4. alan tarama dedi ki:

  define dedektörleri çeşitleri oldukça fazla buna bağlı olarakta fiyatlarıda farklı

 5. Her dedektörün fiyatları farklıdır.

 6. alan tarama dedi ki:

  her dedektörün fiyatları farklı olup özellikleri de farklıdır. (örn. derinlik)

 7. Define dedektörleri ve fiyatları önce işlevi

Bir cevap yazın