Blog

Define bulma

dedektörler, Metal Dedektörü

Define bulma, Yüz yıllardır kullanılan bir metot var.

Define bulma

, Var var olmasına ama bu metot sadece o zamanlarda su sıkıntısı çok sık olduğundan dolayı çubuklar yapılarak. Farklı farklı denerek kah başarı elde edilmiş kah başarılı olunamamıştır . Bu yöntemler su alanında kullanılırken bir anda bu işleri içinde kullanılmaya başlanmıştır . Peki basit bir tahtadan veya dal parçası ile nasıl olmuştur.

Define bulmak

Bu iş diye merak ediyorum biraz araştırdım birazda kendi düşüncem bence su ararken rast gele bulunmuş bir gömüyü sanki bu yöntemle bulmuşlar gibi davranıp abartmışlar. Ve yıllar boyu sıradan dal parçalarıyla bulma umuduna kapılmışlar ve bu uğurda çabalar göstermişler. Bazen başarılı olunmuş bazen de olunamamıştır.

Define bulma, Bu uğraşlarını geliştirmek içinde günümüzde halen kullanılmakta olan bakırdan yapılan çubukları icat etmişler.

Define bulma dedektör

Onlarda aynı şekilde bulma işinde kullanılmış zaten amaşta buymuş. Daha sonrasında bu işi meslek haline getirmişler ve çok güzel dedektörler icat edilmiştir ve başarılı olunmuştur. Ama maalesef bunu fırsat bilen sahtekarlar hemen bu işe el atıp piyasadaki iş gören cihazların bire bir kopyasını çıkarıp yapmışlar ve satmışlardır. Bir nevi emek hırsızları yani neyse tabi internetteki.

Define bulma dedektörü

Dedektörlerde var onlarda yurtdışından veya Türkiye de üretilip harika işler başarıyor adı altında piyasa sürülüyor. Şaşalı reklamlara aldananlarda alıyorlar ve maalesef sonu hüsran her gün yenisi ekleniyor o sahtekarlara inanlardan.

Siz siz olun her söylenene inanmayın. Ancak gözünüzle görün ve inceleyin test edin ondan sonra ikna olun derim ben . Bu alanda kendilerini geliştirmiş ve ürettikleri dedektör cihazların bulma da çok başarılı olduklarını söyleye biliriz . Önemli olan onlara ulaşmakta bunun yolu da iyi bir araştırmaktan geçiyor. Dediğimiz gibi araştırma yapmak çok önemlidir.

Define bulma alan tarama

Ama bunun yanında bilgi de önemlidir. Toprak altında bulunan her şey değerlidir diye bir şey tamamen doğru değildir. Size bunu inandırmasınlar. Toprak altından sular da çıkabilir demir gibi maddeler de çıkabilir. İşte bu nokta da bilgi önemlidir. Bir de tabiki iyi bir dedektöre sahip olmanız gerekmektedir. Define bulma, Bu işi merdiven altı yapan firmalardan değil de gerçekten bu işte kendini ispatlamış firmalardan almanız daha doğru olacaktır.

Related Posts

6 thoughts on “Define bulma

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  çok meşekatli ve yorucu olduğu gibi basit ve kolayca da bulunabilir, şans faktörü ve iyi bir ekip çalışması gerekir.

 2. adminim dedi ki:

  çok doğru edip bey

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  resmi yollardan aramak en güzeli ama beraberin de bir çok sorun da peşinden geliyor.

 4. alan tarama dedi ki:

  definenin bir çok çeşidi vardır daha hiç keşfedilmemişaltın , eski medeniyetlerden kalma hazineler gibi farklı define çeşidi var bunları dedektör yardımı ile bulabiliriz

 5. alan tarama dedi ki:

  Bu işi merdiven altı yapan firmalardan değil de gerçekten bu işte kendini ispatlamış firmalardan almanız daha doğru olacaktır.

 6. alan tarama dedi ki:

  Define bulma, Yüz yıllardır kullanılan bir metot var.

Bir cevap yazın