alexa

Define bulma dedektör fiyatları

dedektor, dedektör, dedektör fiyatları, dedektor fiyatlari
Altın arama programı
Mayıs 14, 2017
dedektör
Alan tarama cihazları
Mayıs 14, 2017

Define bulma dedektör fiyatları

dedektor, dedektör, dedektör fiyatları, dedektor fiyatlari

dedektor, dedektör, dedektör fiyatları, dedektor fiyatlari

Define bulma dedektör fiyatları : yaklaşık 700 yıldır insan oğlu toprakta gömülü kıymetli yada kıymetsiz materyalleri bulmak için çeşitli alet ve makineler yapmıştır. Bu makineler gerek yapı gerekse özellik bakımından birbirlerine benzemekte fakat donanımlara sahiptirler. Bu donanım farklılıkları bu dedektörlere farklı özellikler katmaktadır örneğin su kaynağı bulmak için kullandığınız dedektörle kıymetli eşya bulamazsınız. Çünkü altın , demir ,çelik gibi cihazlar elektriği ileten yani mıknatıslanan maddelerdir. Plastik , su ,tahta, gümüş gibi maddelerde elektriği iletmezler yani anti mıknatıs özelliğine sahiptirler.
Define bulma dedektör fiyatları : dedektör fiyatları kullanım , malzeme,marka, model gibi ayrıntılardan dolayı fiyatlarında fark olmaktadır. Bu fiyatlandırma daha çok kullanılan malzemenin maliyetinden dolayı artmaktadır.
Define bulma dedektör fiyatları : piyasada bulunan dedektör çeşitleri ve fiyatları şöyledir

• Altın dedektörleri :750.ile 3,500.$
• Tek Para/Sikke dedektörleri :700 ile 2,500.$
• Endüstriyel dedektörler :600 ile 25,000.$
• Güvenlik dedektörleri :300 ile 7,500.$
• Teknik dedektörler :400.ile 3,000.$
• Askeri dedektörler :1,500.ile 5,500.$
• Balistik dedektörler :1,250.ile 4,500.$
• Define dedektörleri : 1,700.ile9,000.$

Define bulma dedektör fiyatları : bin tl’den başlayıp dört yüz beş yüz bin tl’ye kadar dedektör bulunmaktadır. Bu dedektörler kullanım ,ekipman , ar-ge vb. şeyler göz önünde bulundurularak yapılmaktadır ve ona göre fiyatlandırılmaktadır. An basit arama materyali ise altın bulma çubuklarıdır bu çubuklar 1900 yıllarda su bulmak için kullanılsa da günümüzde altın vb. maddeleri bulmak için kullanılmaktadır.
Define bulma dedektör fiyatları : bazı dedektör firmaları fiyatların yüksek olması nedeniyle kiralama yöntemine başvurmuştur. Bu yöntemle dedektör alamayan yada hobi olarak bu işi yapan vatandaşlar dedektörle şüphelendiği yeri kontrol etme olanağı buluyor buda dedektör firmalarında sirkülasyon olmasına ve vatandaşlarında fazla para vermeden hizmet almalarına yardımcı oluyor.
Define bulma dedektör fiyatları : bu dedektörleri genel olarak elit kesim almaktadır. Çünkü orta tabakadaki vatandaşların aldığı dedektörler orta seviyedeyken elit kesim kendi isteğine göre dedektör yaptırabilmekte ve daha kapsamlı aramalar yapılabilmektedir.

4 Comments

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  fiyat önemli değil, hiç önemli degil hemde önemli olan çaışması ve verimli olması.

 2. adminim dedi ki:

  çok haklısınız edip bey

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  iş yapması tatmin etmesi gerekir.

 4. huseyin dedi ki:

  alan tarama ve güzel yerli görüntülü dedektörle tespit etmek mümkün boşa uğraşmamış olursunuz özelliklere göre değişiyor

Bir Cevap Yazın