Blog

Define bulma dedektör fiyatları

dedektör pazarı, Altın arama dedektör

Define bulma dedektör fiyatları, Yaklaşık 700 yıldır insan oğlu toprakta gömülü kıymetli yada kıymetsiz materyalleri bulmak için çeşitli alet ve makineler yapmıştır.

Define bulma dedektör fiyatları

, Bu makineler gerek yapı gerekse özellik bakımından birbirlerine benzemekte. Fakat donanımlara sahiptirler. Bu donanım farklılıkları bu dedektörlere farklı özellikler katmaktadır örneğin su kaynağı bulmak için kullandığınız dedektörle kıymetli eşya bulamazsınız. Çünkü altın , demir ,çelik gibi cihazlar elektriği ileten yani mıknatıslanan maddelerdir.

Define bulma dedektörü fiyatları

Plastik , su ,tahta, gümüş gibi maddelerde elektriği iletmezler yani anti mıknatıs özelliğine sahiptirler. Dedektör fiyatları kullanım , malzeme,marka, model gibi ayrıntılardan dolayı fiyatlarında fark olmaktadır. Bu fiyatlandırma daha çok kullanılan malzemenin maliyetinden dolayı artmaktadır.

Define bulma dedektör fiyatları, Piyasada bulunan dedektör çeşitleri ve fiyatları şöyledir.

Define bulma dedektör fiyat

Altın dedektörleri 750.ile 3,500.$ Tek Para/Sikke dedektörleri 700 ile 2,500.$ Endüstriyel dedektörler 600 ile 25,000.$ Güvenlik dedektörleri 300 ile 7,500.$. Teknik dedektörler 400.ile 3,000.$ Askeri dedektörler 1,500.ile 5,500.$ Balistik dedektörler 1,250 ile. 4,500.$ Define dedektörleri 1,700. ile 9,000.$. Bin tl’den başlayıp dört yüz beş yüz bin tl’ye kadar dedektör bulunmaktadır. Bu dedektörler kullanım ,ekipman , ar-ge vb. şeyler göz önünde bulundurularak yapılmaktadır ve ona göre fiyatlandırılmaktadır. An basit arama materyali ise altın bulma çubuklarıdır.

Define bulma dedektör fiyatı

Bu çubuklar 1900 yıllarda su bulmak için kullanılsa da günümüzde altın vb. maddeleri bulmak için kullanılmaktadır. Bazı dedektör firmaları fiyatların yüksek olması nedeniyle kiralama yöntemine başvurmuştur.

Bu yöntemle dedektör alamayan yada hobi olarak bu işi yapan vatandaşlar dedektörle şüphelendiği yeri kontrol etme olanağı buluyor. Buda dedektör firmalarında sirkülasyon olmasına ve vatandaşlarında fazla para vermeden. Hizmet almalarına yardımcı oluyor. Bu dedektörleri genel olarak elit kesim almaktadır. Çünkü orta tabakadaki vatandaşların aldığı dedektörler orta seviyedeyken elit kesim kendi isteğine göre.

Define bulma dedektörü fiyatı

Dedektör yaptırabilmekte ve daha kapsamlı aramalar yapılabilmektedir. Yazımızda da belirttiğimiz gibi birçok çeşit ve fiyatlandırma mevcuttur. Sizler dedektörü hangi alanda kullanacaksanız o dedektörü almalısınız. Eğer işinize yaramayan dedektör alırsanız maddi kayıplar yaşarsınız. Bunun yanında zaman da boşa geçmiş olacaktır. Define bulma dedektör fiyatları, Bu tür olumsuzluklar olmaması için adımlarınızı doğru atmanız gerekmektedir.

Related Posts

7 thoughts on “Define bulma dedektör fiyatları

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  fiyat önemli değil, hiç önemli degil hemde önemli olan çaışması ve verimli olması.

 2. adminim dedi ki:

  çok haklısınız edip bey

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  iş yapması tatmin etmesi gerekir.

 4. alan tarama dedi ki:

  önce bu işte iyi olan firmaları bulup daha sonra internette alışveriş kısmında fiyatlarına bakmanızı tavsiye ederiz internet üzerinden satışkları yoksa firmanın numarasını arayıp birebir bilgi alabilirsiniz

 5. Dedektör fiyatları firmadan firmaya ve dedektör çeşidini göre değişiklik gösterebilirler.

 6. alan tarama dedi ki:

  Sizler dedektörü hangi alanda kullanacaksanız o dedektörü almalısınız.

 7. alan tarama dedi ki:

  Define bulma dedektör fiyatları, Yaklaşık 700 yıldır insan oğlu toprakta gömülü kıymetli yada kıymetsiz materyalleri bulmak için çeşitli alet ve makineler yapmıştır.

Bir cevap yazın