Blog

Define arama dedektörü fiyatları

dedektor, dedektör, dedektör fiyatları, dedektor fiyatlari

Define arama dedektörü fiyatları, Yoksul bir adam duyduğu bir hikayeden etkilenerek zengin olma umuduyla yola koyulmuş.

Define arama dedektörü fiyatları

, Gün boyunca aç, susuz dağdan dağa yol alarak güneş batarken varmak istediği noktaya ulaşmış . Orada yaşayan köylülerde çok yoksul kişilermiş . Orada yaşayan köylülere duyduğu hikaye doğrultusunda bu köye geldiğini ve altın bulma umuduyla geldiğini anlatmış köylüler korka korka altını bulacağı evi ona göstermişler . Köylüler bu ev cinlidir bu evde sabaha kadar durursa buradan zengin ayrılacağını söylemişler ve oradan ayrılmışlar .

Define arama dedektörü fiyat

Yoksul adam korka korka evin içine girmiş etrafına bakmaya başlamış . Karanlık oda hemen aydınlanmış ve adamın karşısında bir cin belirmiş yolcu korkuyla yerinden fırlamış.

Define arama dedektörü fiyatları, Yolcu korkudan titrerken cin yolcuya eğer bana sabaha kadar yaptıracak iş bulamazsan seni boğarım buradan sağ çıkamazsın demiş.

Define arama dedektörü fiyatı

Yolcu korkudan ne yapacağını şaşırmış bir halde başlamış cine iş buyurmaya önce mutfağa göndermiş yemek hazırlatmiş. Cin 5 dakika içinde bir sürü yemekle geri gelmiş yolcu hemen başka bir iş buyurmuş. Evde çok oda olduğu için bütün odaları toplamasını buyurmuş.

Define arama dedektör fiyatları

Cin tabiki hızlı olduğu için normal birinin bi kaç günde yapacağı bir işi bir kaç dakika içinde yapıyormuş. Yolcu aklına gelen her işi yaptırdıkça bulacağı işlerde azalmış ve yolcuyu bir korku sarmış cin işleri bitirip bitirip yanına gelip. Sürekli eğer bana yapıcak iş bulamazsan seni öldürürüm diyormuş .

Bu işler olurken vakit gece yarısını geçmiş . Yolcu sabahı iple çekiyormuş . Tabi ki yolcu koca bir çuval da altın istemiş . Cin hemen getirmiş . Yolcunun aklına başka bi iş gelmiş evin bahçesini kazmasını istemiş cin güle oynaya bahçe kazmaya başlamış. Ve bahçeye kocaman bir kuyu kazmasını istemiş ikide bir kuyunun dibinden.

Define arama dedektör fiyat

Sesi gelen cin daha ne kadar kazacağını sorup duruyormuş . Adam hiç durmadan kazmasını söylemiş cin o kadar çok kazmış ki dipteki cüce cin yolcunun gözüne nokta kadar görünmeye başlamış . Bu işler olup biter gün ağarmaya başlamış. Yolcu hemen eline bir kürek almış cüce cinin çıkardığı toprakları kuyuya doldurmaya başlamış. Define arama dedektörü fiyatları, Kuyu toprakla dolunca yolcu eve koşmuş.

Related Posts

5 thoughts on “Define arama dedektörü fiyatları

 1. adminim dedi ki:

  bence fiyatından daha önemlisi ne kadar verimli ona bakılmalı

 2. edip aydınlılar dedi ki:

  evet ne kadar verimli olduğu önemli.

 3. alan tarama dedi ki:

  öncelikle size nasıl bir dedektör gerekli bunu bilmelisiniz sonra aramaya başlamalısınız önceliklerinize göre eleme yaparak araştırmalısınız

 4. Dedektör fiyat konusunda araştırmalar yapabilirsiniz.

 5. alan tarama dedi ki:

  dedektörün fiyatından daha önemli bir şey varsa o da kalitesi ve size verdiği verimdir.

Bir yanıt yazın