Blog

Dedektörler

dedektör arama

Dedektörler, aslında nedir, Ne değildir, Doğru bilinen yanlışlar. Günümüzde

Dedektörler

den, Bir çok kullanıcı çeşitli şikayetler dile getirmekte ve bu şikayetlerinde tamamen haklılar. Ancak bu konuda şikayetler çözümsüz değildir. Bu yazımızda şikayet kaynakları ve çözüm usulleri üzerinde durmaya çalışacağız. Genel şikayetler derin algılamıyor,

dedektör

her şeye algılama yapıp yanıltıyor. Satış esnasında belirtilen özellikleri yok. Servis ihtiyacında kullanıcı hatası bahanesi ile garantili ürüne servis ücreti isteniyor. Üretici aynı ürünü göndereceği ülkeye göre farklı üretiyor. Gümrüklerde içine müdahale ediliyor.

Dedektörü

kullanıcıyı uydu bağlantısı ile bulup müdahale ediliyor. Dedektörüm derin algılamıyor. Aslında kendi çapında derinlik görevini eksiksiz olarak yapmaktadır. Ancak bu görüşün oluşmasını sağlayan faktörler dikkate alınmalıdır.

Öncelikli olan satıcının doğru bilgi vererek satması olup, eğitim eksiği, güç kaynağı yeterliliği, kalibrasyon uygulamaları, v.b. gibi. Problemlere dikkat edilmelidir. Dedektörler, Kısaca değinerek gidersek satıcılar gerek rekabet gerek maddi sıkışıklıklarına binaen bir an önce satışı gerçekleştirebilmek adına.

dedektörleri

özelliklerini abartarak maalesef satışa sunabiliyor. Bu konuda eğitimde atlanabiliyor sadece kullanma kılavuzu ilemüşteri öğrenir düşüncesi ile hareket edilebiliyor. Güç kaynağı sorunları ise eksik şarj ya da şarj edilmenin ihmali yüzünden donanıma yeterli güç gelmeyişinden olabiliyor. Kalibrasyon ise zaten cihazda kalibrasyon özelliği yoksa o iş yapamıyor. Var ise kalibrasyon yapılan yön ve toprağa olan uzaklık değiştirilmeden algılama yapılması gerekiyor. Uzaklığın değişmesi sıfırlama ayarlarını önemli derecede etkileyebiliyor.

Yukarıdaki açıklamalara dikkat edildiğinde donanımının el verdiği en maksimum derinliğe ulaşabilecektir. Firmamız bu konuda konusunda en net test eğitim ve denemeler ile sizi olum yönde geliştirebilir. Velhasıl kelam bu tür cihazlardan performansı etkileyen bunca faktöre rağmen

dedektörcü

için sağlam bir arge gerekmekte. Hı tech açılımlarda bulunulmalıdır. Hı tech yüksek teknoloji anlamına gelmektedir. Firmamızın bünyesinde bulunan dedektörlerimizde hı tech kullanılıyor. İşlem sırasındaki derinlikler ve bulunan madde, sulak bölgeler ve boşluklar bilgisayar ekranına yansıtılmaktadır. Bunun gibi en yüksek teknoloji bulunan dedektörler amacımıza uygundur ve işimizi kolaylaştıracaktır. Dedektörler, dedektör satın alırken geniş çaplı bir araştırma yapmanızda fayda vardır. Yapacağınız işlemlerde size başarılar ve kolaylıklar dileriz.

Related Posts

7 thoughts on “Dedektörler

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  dedektörler hayatımızın her yerinde varlar artık.

 2. edip aydınlılar dedi ki:

  satış sonrası arazi testi çok önemli.

 3. adminim dedi ki:

  aslında en önemlisi bu zaten sattığı cihaza güvenen herkesin arazi testine götürmesi şart ama maalesef bunu göze alabilen çok nadir

 4. alan tarama dedi ki:

  dedektör firması öneriniz var mı

 5. Deketörler konusunda kendimize ve cihazlarımıza güveniyoruz ve arazi testi aşamasından sonra sizlerinde güveninizi kazanacağımıza inanıyoruz.

 6. Dedektörler de test ile birlikte pratik eğitiminide almış oluyorsunuz.

 7. alan tarama dedi ki:

  Dedektörler, Kısaca değinerek gidersek satıcılar gerek rekabet gerek maddi sıkışıklıklarına binaen bir an önce satışı gerçekleştirebilmektedir.

Bir cevap yazın