alexa

Dedektör nasıl yapılır

define el dedektörü
Dedektör fiyatları
Nisan 22, 2017
dedektör ucuz fiyatları
Dedektör sahibinden
Nisan 24, 2017
Show all
çubuklu define dedektörü

altın arama dedektörü kayseri, define dedektörleri çeşitleri ve fiyatları, define dedektörü nasıl çalışır

Dedektör nasıl yapılır, Günümüz de bilgiye ulaşma , teknolojiye ulaşma , internete ulaşma çok kolay. tek bir tuşla her şey.

Dedektör nasıl yapılır

, Her bilgi elimizin altın da tek yapmamız gereken merak etmek . Okumak , gayret etmek . Bilgiye ulaşmak kolaylaştıkça becerikli , kabiliyetli insanlar elektronik devreler den , basit tamiratlar , hobi araştırmaları . Basit su ısıtıcıları , basit radyo , yine basit yanıp sönen bahçe lambaları yapabilirler . Fakat unutulmamalıdır ki bu basit işlerin devrelerinin yazılım donanımları için bile yüzlerce mühendis çalışmış , emek vermiş. Arge de zaman ve mesai harcamışlardır.

Dedektörler nasıl yapılır

Dedektör yapmak için internette paylaşılan bilgiler ile ancak basit bir dedektör yapılabilir , oda kişisel egolarımızı tatmin eder.

Dedektör nasıl yapılır, Yani bir metal yaklaştırdığımız da ışık yanacak ve ya sesle ikaz edecektir . Bunu belirttikten sonra konu biraz açalım , nedir ? Bir kere uzun soluklu bir arge çalışması , çok ciddi yatırım , onlarca mühendisin emeği , yüzlerce test , hesaplama .

Dedektörü nasıl yapılır

Farklı araziler de denemeler sonucu ortaya çıkan cihazlar . Çünkü toprak yapısı ölçümleri cihazları doğru dan etkilemektedir . Yazılım konusu ayrı bir ekip çalışması , matematiksel algoritmik hesaplamalar , satılan cihazların bir kararda çalışması , soğuktan sıcaktan . Bilimum dış etken den korunması , sağlamlık ve güvenilir olması gerekir. Dedektör nasıl yapılır, Hassas testlerden sonra seri üretime geçilerek vitrinlere gelen cihazları imal etmek göründüğü gibi kolay değildir.

Masraflı uzun araştırma ve ar ge , ama hiç bitmeyen bir ar ge , bir yarış devam etmekte. Bu alan daki teknolojik gelişmeler baş döndürücü bir hız da devam etmekte . Rekabet şartların da her gün yeni bir sürüm de ürün piyasaya çıkmakta yarış tam hız sürmekte .

Dedektör nasıl

Tek kafalı bilinen dedektörler den 3 d çekim yapan emrs pulse dedektörlere gelinmiş . Bu şekilde de kalmadan gelişmeye devam edeceği kesindir. Çünkü bilgi her gün gelişmekte , yenilenmekte baş döndürücü bir hızla artmaktadır . Çok iyi bir elektronik bilginiz varsa bile ev de yapacağınız dedektör basit genel arama dedektörü olacaktır . Yani full bir otomatik bulaşık makinesi , bir bilgisayar , bir televizyon , bir çamaşır makinesi , bir buzdolabı evimiz de yapamıyorsak.

Bir dedektörü de evimiz de ya da basit bir atölye de yapamayız . Bunu unutmamalıyız . Bir eletronik devreyi evimiz de nasıl imal edeceğiz . O da her şeye her metal olan şeye ötecektir . Dedektör nasıl yapılır, Geliştirilmiş madencilik , arkoloji , define gibi alanlar da kullanılan her gün gelişen bu teknolojilerle.

Dedektör

Artık yapılan çekimler de görüntüler bilgisayar ekranına gelmekte üç boyutlu şekil ile incelenmekte bize fikir vermektedir . Radyo firekasyonu ile çalışanın dan eletro manyetik sinyalle çalışanına kadar değişik yelpaze de . Çalışan dedektörler yapılmakta olup belki ilerde farklı sistemler de çalışanlar da yapılacaktır . Teknoloji sürekli değişiyor farklılık gösteriyor. Dedektör nasıl yapılır, Da her gün yeni bir sistem bulunuyor .

6 Comments

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  bilgiye ulaşmak kolay hayata entegre önemli olan

 2. adminim dedi ki:

  bu işi uzmanına bırak gerek

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  evet bilgiyi hayata entegre etmeliyiz.

 4. alan tarama dedi ki:

  Dedektör yapımı sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. bırakalım bu işin uzmanları yapsın.

 5. alan tarama dedi ki:

  dedektör yapmak oldukça zor bir iştir. işi ustasına bırakmak en iyisi.

 6. alan tarama dedi ki:

  Dedektör nasıl yapılır, Günümüz de bilgiye ulaşma , teknolojiye ulaşma , internete ulaşma çok kolay. tek bir tuşla her şey.

Bir cevap yazın