Blog

Dedektör kiralık

Dedektör kiralık, İlanla olmuyor ila tanıdık biri olacak.

Dedektör kiralık

, Ve de masraflı bir de dedektör sahibinin kaprisleri üzerine cabası . Eh adamlar da haklı nasıl mı dedektör cihaz alırken bir kucak dolusu para veriyorlar. Ve siz onu kiralayınca gittikleri yer de anca bir iki yere bakmak istiyorlar. Araziye beraber gideceksiniz , gittiğiniz insana ne kadar güveneceksiniz hiç düşündünüz mü .

Dedektörler kiralık

Acaba bana yeri tam söyledi mi . Yoksa burada bir şey yok dedi , sonra kendi mi gelecek , yani kafamız da bir sürü senaryo oluşacak , güven sarsılacak . Bütün bu olumsuzluklar dan kurtulmak yanlış değerlendirmeler den ve duygulara kapılmamak için kiralama dan uzak durmalıyız. Yüksek masraflara neden olan kiralama giderlerini hesaplarsak bize.

Dedektör kiralık, Sıfır makine den pahalıya geldiğini görürüz . Bir iki arkadaş bir araya gelsek sıfır hiç kullanılmamış dedektör alabiliriz . Böylece kimseye minnet etmeden işimize gücümüze bakarız . Düşündünüz mü acaba kiraladığınız dedektör arıza yaptı ya da size arızalı geldi .

Dedektörü kiralık

Çekim arasın da sorun oluştu arıza oldu, masraf bize , tamirat bize , hani onda çatlar biz de patlar misali , eh tabi ki karşı taraf masrafı biz den isteyecek . Bizde ödemek zorunda kalacağız . Masraf kiralayana ve de bir sürü sorun garanti varsa yırtık , yoksa artık ödeme . İşimiz den gücümüz den kaldığımıza mı yanalım , işimizin olmadığına mı , yada kayıbımıza mı ? İşte bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için kiralamaktan uzak durmalıyız .

Dedektörleri kiralık

Bir de öbür yandan bakalım dedektörünüzle kiraya gittiniz sorun oldu vs . Karşı tarafla mahkemelik olma ihtimali var , suistimale açık , konu anlaşmazlık oldu , gittiğiniz yer de sizi kiralayanların aradığı. Anomali maden yok , itirazlar tartışmalar , boşu boşuna çekilen sıkıntı. Nedensiz yere bir kişinin hayallerinin boşa çıkması.

Dedektör

Tüm bu olumsuzluklar ile karşılaşmamak için en iyisi iyi bir araştırma yapıp işimize yaracak dedektörü satın almaktır. Dedektör kiralık, Bu şekilde hem zaman hem de fazlaca maddi kayıplar yaşanmamış olacaktır. Aslında bu yazı daha detaylı bir şekilde ileride incelenip tekrar devam edecek…

Related Posts

6 thoughts on “Dedektör kiralık

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  sonradan sorun çıktığı için kiralamadan uzuk durmakta fayda var.

 2. adminim dedi ki:

  aynen öyle edip bey çok doğru söylüyorsunuz

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  kiralamada insiyatif cihaz sahibin de olduğu için kaprisler doğar.

 4. alan tarama dedi ki:

  dedektör satın almak daha iyi olur

 5. alan tarama dedi ki:

  dedektörü kiralamaktansa satın almayı tercih etmelisiniz.

 6. alan tarama dedi ki:

  Dedektör kiralık, İlanla olmuyor ila tanıdık biri olacak.

Bir cevap yazın