Blog

Dedektör gözlük

dedektör hakkında yorumlar

Dedektör gözlük : Onlar herhangi bir ek bilgisayar kullanmadan grafik ölçüm sonuçlarını temsil edebilir. Çünkü isteğe bağlı aksesuarlar yüksek miktarda bireysel uzatılabilir. Her müşteri onun amaçları için ihtiyaç duyduğu sadece satın alabilirsiniz. yeni teknoloji ve profesyonel kullanım için özel olarak geliştirilmiştir. Verilen sayesinde video gözlükleri yüzeyinin altında kutuları. boru, metal değildir, aynı zamanda oyuk ve mezar odaları gibi. gömülü nesneler hemen görünür hale gelir.

Dedektör gözlük

Ayrıca video gözlükleri gece aramaları için optimize edilmiştir. ve ayrıca gün bozucu güneş ışınlarına karşı korur. daha kolay farklı alanlarda kullanımı kolaylaştıran kolayca taşınabilir. kontrol ünitesine sahiptir. Öz donanımı sayesinde cihaz aynı zamanda erişilmesi zor arazilerde de kullanımı kolaydır. cihazına parlak çözünürlüklerde ölçümler sağlar.

Tüm kaydedilen veriler pc modülü ile hemen işlenir ve video gözlüklerinden görünür hale gelir. Herhangi bir ölçüm boyutu neredeyse belirsiz ve sadece sınırlı olduğu kapasitesi. Toplanan bütün ölçüm verileri yazılım programında profesyonel analiz sonuçları kaydedilir. Sizin için kişisel bilgisayara sonradan transfer edilebilir. 3D Ölçme yanında gibi ek bilgiler değerleri tarih ve saat. kullanılan anten, (GPS aktive edilmiş ise) koordinatları ve Geçerli ölçü ayarları. otomatik olarak her grafiksel gösterimi saklanacaktır. Dedektör gözlük : Tarih ve saat ayarları, gerçek zaman dilimine ayrı adapte edilebilir. belirli yeraltı araştırmalar için kullanılabilecek farklı işletim modunu destekler. Kişisel ihtiyaçlarına göre aşağıdaki işletim modlarından birini devreye girer.

Alan tarama cihazı

ve

3d metal dedektörü

defineciler, metal dedektörcüler, arkeologlar, araştırmacılar, altın arayanlar ve arazi uzmanları için. en iyi alan tarama cihazlarından birisidir. Bu

dedektör

tamamen kablosuzdur ve dokunmatik ekran, Android video gözlük ya da Android Tablet PC ile kontrol edilebilir. Dedektör gözlük : Dünyadaki ilk 3d alan tarama cihazı olup yeni icadı Teleskopik Probe ile kullanılır. ve bu probe 50’den 120 cm’e uzayabilir. Bu benzersiz çok dilli ve kablosuz probları kolay kullanım sağlar. tespit edilen objeler için grafiksel tarama görüntülerini analiz etmek. ve derinlik & yeraltındaki objelerin ölçülerini ki bunlar antik eserler, değerli hazineler. ve tarihsel bulguları bulmak için 3D yazılım kullanılır. define arama cihazı ve define bulma işi için

dedektör çeşitleri

ve özellikleri önemli yer altı maden ve para veya gömülü eşyaları bulmak için kullanılan yöntemlerdir.

Define forum sitelerinde genellikle çok karşılaştığımız define dedektor çok karşımıza çıkar. dedektör fiyatları özellikleri ve çeşitlerine göre değişir. derinlik hassasiyet ayrım gibi kavramlar göz önünde olur. geniş arazi ve eski yaşam bölgelerin de. yaşam kalantıları ve mezarlar çok karşımıza çıkar. arama cihazı sayesinde geniş arazide aradığımızı bulmayı kolaylaştıran cihazlar. Define işlerinde özellikle büyük arazilerde arama yapmak için ve aradığını daha kolay bulmak içindir. son olarak bildiğimiz sistemlerden faydalanırız. define işlerinde yer noktalama ve işlemleri hızlandırmak için. Dedektör gözlük kullanmalıyız bize arazide hedef noktayı daha hızlı ve daha kolay bulmamıza yardımcı olur. hedef noktanın merkez yerini bulmaya calışan definecilikde. işlerimizi daha kolay yapmanıza yardımcı cihazlardır.

Related Posts

7 thoughts on “Dedektör gözlük

 1. dedektör gözlük duymuştum ama henüz görmedim merakta etmiyor değilim hani

 2. dedektör gözlük çok işimize yarardı gezerken , tarlada – bahçede tak tınız da yerin altında değerli maden , su gibi şeyler var mı diye kolaylıkla görürsünüz .

 3. Bu konu hakkında dedektör firmalarına gidip bilgi alabilirsiniz.

 4. alan tarama dedi ki:

  Dedektör gözlük : Onlar herhangi bir ek bilgisayar kullanmadan grafik ölçüm sonuçlarını temsil edebilir.

 5. Dedektör gözlük : Tarih ve saat ayarları, gerçek zaman dilimine ayrı adapte edilebilir.

 6. alan tarama dedi ki:

  Dedektör gözlük : Dünyadaki ilk 3d alan tarama cihazı olup yeni icadı Teleskopik Probe ile kullanılır.

 7. dedektor cesitleri dedi ki:

  çok güzel bir teknoloji bence

Bir cevap yazın